Wiadomości w świetle proroctw.

Strona 6 z 34 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 7th Sierpień 2015, 19:10

thewordwatcher napisał:Poszukałem nieco na temat Mr. Shino czyli M1.

Okazuje się, że sprawa jest niezwykle zagmatwana i definitywnie stoi za tym szatan.

http://tatoott1009.com/2015/06/24/mr-sinomr-china-wow-really/

M1 ogłasza się także jako nowy Mahdi. Jest Islamistą i istnieją jakieś wielkie ale dziwne połączenia pomiędzy Iranem a M1 oraz... Obamą, który jest także Islamistą.

Nic dziwnego, że Isus ostrzega nas, aby czuwać, ponieważ praktycznie nie mamy zielonego pojęcia o tym, co może się w najbliższym czasie wydarzyć.

W tym linku jest film, który sporo ukazuje i M1 jest rzeczywiście bardzo mocny i w opinii tego człowieka, bardzo zły i okrutny.

Islamiści właśnie czekają na wielkiego Mahdiego.

Podobno jego rodzina dała olbrzymie kwoty dla cesarza Hirohito, aby mógł brać udział w II WŚ.

M1 jest także związany z białym smokiem - White Dragon Society o których niemal nic nie wiemy.

Cała sprawa jest tak zagmatwana że na pewno nie przewidzimy co się stanie w następnym miesiącu.

A nie zapominajmy, że Bóg także już działa i kontroluje pewne aspekty polityki, aby doprowadzić do wykonania Jego wyroku na Watykanie i całym Kościele Katolickim.

Dzięki za ciekawe info o M-1

Ja dodam informacje które uzyskałem dyskutując na forum biblijnym z MaximusemMinimusem tutaj:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=10501&postdays=0&postorder=asc&start=45

Cytuje teraz proroctwa islamistów na temat Mahdiego:

przyjdzpaniejezu.pl napisał:Zniszczenie Mekki:

“Ostateczna bitwa zostanie przeprowadzona przez muzułmańskich wiernych nadjeżdżających na koniach… niosących czarne sztandary. Staną oni na wschodnim brzegu rzeki Jordan i rozpoczną wojnę, jakiej ziemia nigdy nie widziała. Prawdziwym Mesjasz, którym jest islamski Mahdi … pokona Europę… poprowadzi tą armię Seldżuków, będzie on władał światem z Jerozolimy, ponieważ Mekka będzie zniszczona …” (Yawm Al-Ghadab, Safar Alhwaly) [18]


Zniszczenie Medyny:

„Jerozolima będzie w rozkwicie, kiedy Jasrib (Medina) będzie w ruinie, Jasrib zostanie zniszczona, gdy nadejdzie Wielka Wojna, i wybuch Wielkiej Wojny nastąpi wraz z podbojem Konstantynopola i podbój Konstantynopola, gdy pojawi się Dadżdżal (Antychryst). On (Prorok) uderzył się w udo lub ramię swoją dłonią i powiedział: To jest tak prawdziwe, jak tu jesteście albo jak tu siedzicie.” (Narrated Mu’adh ibn Jabal: Translation of Sunan Abu-Dawud, Battles (Kitab Al-Malahim), Book 37, Number 4281)


i cytaty z angielskiego (mogą się przydać):
[18] Oryginalny tekst w języku angielskim: “The final battle will be waged by Muslim faithful coming on the backs of horses … carrying black banners. They will stand on the east side of the Jordan River and will wage war that the earth has never seen before. The true Messiah who is the Islamic Mahdi … will defeat Europe … will lead this army of Seljuks, He will preside over the world from Jerusalem because Mecca would have been destroyed …”

[19] Oryginalny tekst w języku angielskim: “The flourishing state of Jerusalem will be when Yathrib (Medina) is in ruins, the ruined state of Yathrib will be when the Great War comes, and the outbreak of the Great War will be at the conquest Constantinople and the conquest of Constantinople when the Dajjal (the Antichrist) comes forth. He (the Prophet) struck his thigh or his shoulder with his hand and said: This is as true as you are here or as you are sitting”
http://przyjdzpaniejezu.pl/komentarz-do-17-rozdzialu-objawienia-sw-jana/

Widać, że szatan przygotowuje się do tego, że Bóg rzeczywiście wyzwoli swój lud Słowian i przygotuje Stworzyciel jej miejsce:

Ap 12 napisał:(6) I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

Ap 12 napisał:(14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.

Zobaczmy jeśli owa pustynia to jest półwysep Arabski. To przygotowanie miejsce przez Boga zaginionemu Izraelowi - Słowianom, będzie polegać na wygnaniu Arabów i zniszczeniu Mekki i Medyny!!!

Dlatego szatan przygotowuje islamistów, na takową możliwość - poprzez danie im takiego proroctwa!!!

Tylko jest mały szczegół Konstantynopol został dawno zdobyty przez islamistów a Mekka i Medyna nadal istnieją. Czyli widać, ze owo proroctwo dla islamistów dał szatan.

W tym islamistycznym proroctwie Mahadii zajmie Jerozolimę... po tym jak Mekka zostanie zniszczona.

Czyli po uprowadzeniu Niewiasty na pustynie - czyli zniszczeniu Mekki i Medyny - Bestia zajmie Jerozolimę i ustanowiona zostanie ohyda siejąca spustoszenie.

Będzie działać dwóch świadków. A Isus zacznie się przygotowywać ze swoją armią współkróli do walnej rozprawy z Bestią i odbiciem Syjonu.

Wygląda na to, że M-1 odgrywa jakąś ważną rolę i robienie z siebie Mahadiego maj jakiś ważny cel dla szatana!

Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 10th Sierpień 2015, 14:43

Myślę że trzeba pewne proroctwa i wydarzenia światowe wyjaśnić nieco bardziej przejrzyście.

NWO czyli globalizacja jest tym, co Nemrod zapoczątkował budując wieżę Babel. W czasach starożytnych istniały wielkie imperia ale imperium światowego nigdy nie było. Bóg najwyraźniej na to nie pozwolił. Zauważmy, że w Objawieniu pojawia się ciągle zdanie: i dozwolono zwierzęciu, dano mu paszczę, itp.

Oznacza to, że na każde posunięcie na świecie szatan musi mieć zgodę Boga. Jak w przypadku Hioba.

Watykan od momentu zaistnienia, dążył do rządu światowego, czyli NWO ze stolicą w Jerozolimie i z tronem na wzgórzu Syjon, które należy do Boga. Czyli wszelkie działania w tym kierunku są bezpośrednim atakiem papiestwa na... Boga i Jego własność, Jego święte wzgórze i święte miasto - Jerozolima, w którym ma zasiadać na tronie Isus Chrystus i Jego rząd światowy czy też globalny.

Dlatego NWO - globalizacja to fałszywe Królestwo Boże w zamian za plan Boży - próba pokrzyżowania planu Bożego - uniemożliwienia dokonania wyzwolenia Narodu Wybranego i wprowadzenia go po 3.5 rocznym sądzie na pustyni do Ziemi Obiecanej czyli dzisiejszego Izraela.

Watykan próbował przez wiele stuleci zająć Jerozolimę i Syjon poprzez wyprawy krzyżowe, a potem zorganizował Islam, który się przeciwko niemu zbuntował i zbudował Meczet na Skale.

W chwili obecnej papież podjął niezwykle ryzykowną decyzję, o której już pisaliśmy, która zagraża jego życiu. Ja pisałem o tym i inni także.

25 Września papież ma ogłosić uroczyście w ONZ encyklikę, co do której już wiadomo, że chodzi o NWO.

Ale szczegółów nie znamy.

Przypuszczam, że chodzi nie tylko o NWO, ale także o Jerozolimę i Syjon.

Byłyby to trzy potężne kroki Watykanu skierowane przeciwko Bogu i Chrystusowi.

Jak sam papież podał, jest to hazard, w którym nie może wygrać, ale istnieje iskierka nadziei.

Mamy więc bezprecedensowy plan ataku na Boga i Syna oraz próba udaremnienia wyzwolenia Narodu Wybranego - Słowian.

Jest to najgroźniejsze posunięcie Watykanu, od czasu jego istnienia.

Miejmy także na uwadze, że istnieje także szatan, który nie ma zamiaru wesprzeć Watykanu, aby nie dostać po łapach od Boga.

Są ciekawe możliwości.

Bóg nie pozwoli na ogłoszenie rządu światowego i zajęcie Syjonu.

Bóg pozwoli na ogłoszenie i będzie zniszczenie Watykanu bez jakiegokolwiek ostrzeżenia.


Bóg pozwoli na ogłoszenie NWO, na zajęcie Jerozolimy i Syjonu i na oczach całego świata nagle Watykan zostanie zniszczony.

Od kilku lat Jerozolima jest własnością Watykanu i Syjon także.

Nie mamy jeszcze widocznej Bestii, ale ona może się ujawnić zaraz po ogłoszeniu NWO.

Ujawnienie Bestii najprawdopodobniej będzie połączone ze zrzuceniem szatana i jego aniołów na Ziemię. W takim przypadku mamy jego natychmiastowy ale udaremniony atak na 144.000, którzy zostaną porwani. Szatan spróbuje atak na Naród Wybrany ale Naród zostanie uprowadzony przez Boga na pustynię a siły szatana pochłonięte przez ziemię.

Badam proroctwa o politykę związaną z proroctwami, i jeszcze takiej sytuacji nie było na świecie, jaka tworzy się w chwili obecnej.


Zwłaszcza w obliczu rozpoznania proroctw dotyczących uwolnienia Narodu Wybranego, co proroctwa zapowiadały właśnie na czasy końca.

Widać wyraźnie, że warzywa na zupę już są w garnku, wystarczy zapalić ogień i zacząć gotować.

Według tych wydarzeń, jeżeli papież rzeczywiście ogłosi NWO, od tego dnia możemy się spodziewać praktycznie wszystkiego, z porwaniem włącznie.

Uważam, że wyrzucenie szatana z nieba musi być jawne dla ludzkości ponieważ jest to początek sądu i początek sprawowania władzy Isusa Chrystusa w niebie.

"Bądź wola twoja jako w niebie tak i na ziemi."

Tak się składa, że wszystko pasuje do proroctw i istnieje olbrzymia szansa, że od 25 Września zacznie się okres wypełniania wielu proroctw.


Oczywiście to zależy od tego, co papież ogłosi i czy nadal nie jesteśmy oszukiwani i wyjdzie z tego zupełnie coś innego.

Nadchodzi okres niezwykle ciekawy i mamy olbrzymie szanse na wypełnienie się wielu proroctw.

Obserwujmy więc uważnie wydarzenia, bądźmy mądrymi pannami mającymi olej Prawdy do lamp ją rozświecających, ponieważ najprawdopodobniej zbliża się Oblubieniec aby wziąć Oblubienicę do siebie, czyli 144.000 z każdego plemienia Izraela.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 11th Sierpień 2015, 10:04

Zauważmy na ten wyrok:
http://www.proroctwa.com/dlaczego-swiat-milczy.htm

Wyrok jak najbardziej sprawiedliwy.... ale. Bądźmy poważni, wyrok ten ujawnia tylko niewielki procent zbrodni Watykanu. Ponadto większość wspólników Watykanu nie została oskarżona i skazana.

Głównymi wspólnikami Watykanu są:

1. Syjonizm, żydzi - synagoga szatana
2. Islam


Głównym wykonawcą rozkazów Watykanu jest Obama. Obama publicznie przyznaje się, że utworzył ISIS - organizacje której zbrodnie wobec chrześcijan i innych ludzi są oczywiste.

Trybunał ITCCS milczy w sprawie Obamy i ISIS, chociaż oni nie kryją się ze swoimi zbrodniami i powiązaniami:

Obama przyznał publicznie, że to USA szkoli żołnierzy Państwa Islamskiego
https://www.youtube.com/watch?v=NcL3GRbou4k

Odtajniony przez Pentagon raport dowodzi, że USA stoi za powstaniem Państwa Islamskiego
https://www.youtube.com/watch?v=-LijsxKc4k4

Zobaczmy Obama to jawny zbrodniarz a CIA to organizacja ludobójcza coś jak dywizje SS czy UPA.

Sam islam to ideologia totalitarna i dowodów na to, jest mnóstwo.

Zacytuje:
Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą.

Joseph Goebbels


Pomimo wyroki ITCCS nadal mamy gigantyczną ilość kłamstwa.

Tak czy siak główni wspólnicy Watykanu syjoniści i islam są chronieni.

Za to mamy M-! który ogłasza się zbawcą ludzkości i deklaruje się jako islamski zbawca - Mahdi.

Dlaczego ITCCS milczy w sprawie ISIS, Obamy, syjonizmu i islamu???

Czy ISIS nie morduje dzieci zwłaszcza chrześcijańskich??? Czy Obama i Watykan nie dostarczają tej zbrodniczej organizacji broni, wsparcia politycznego i materialnego???

Trybunał od zbrodni ludzkości ITCCS powinien funkcjonować cały czas i oskarżonych powinno być coraz więcej.

Wyrok ITCCS w istocie jest podstawą działań dla M-1. Dlaczego???

Ponieważ ten wyrok co ogłasza???

proroctwa.com napisał:2.Oskarzeni zostali skazani na dożywotnie więzienie bez możliwości ułaskawienia i parolu, oraz przepadek ich majątków, własności i władzy.
http://www.proroctwa.com/dlaczego-swiat-milczy.htm

Daje podstawę prawną M-1 do zabrania całego majątku Watykanowi. Pamiętajmy papież jako władca absolutny kościoła Rzymskiego jest właścicielem całego majątku.

Oczywiście długi jakie mają państwa wobec Watykanu czy M-1 nie istnieją. Ludzie są własnością Boga a nie państwa i odpowiadają tylko za długi jakie zaciągnęli prywatnie w bankach czy u kogoś innego.

Cała ta szopka z długiem to także gigantyczne kłamstwo.

Polacy czy inne narody Słowiańskie są szczególną własnością Boga i u niego mamy dług a nie u M-1 czy Watykanu.

Wszelkie zadłużenia jakie wobec Słowian wysuwa Watykan czy będzie wysuwał M-1 są po prostu bezprawnym podstępnym porwaniem w niewolę.

Zapewne po ogłoszeniu w ONZ przez papieża NWO zaczną się poważne zmiany.

Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 11th Sierpień 2015, 15:52

Według wielu ekonomistów zachodni system jest w trakcie stałego krachu i zjeżdża na łeb i szyję do przepaści. Najprawdopodobniej z powodu utraconego złota.

W tym linku jest artykuł gdzie są analizowane proroctwa, niezbyt dokładnie ale na tym, co moim zdaniem jest ciekawe, chcę się skupić.

http://www.raptureready.com/featured/duck/dd187.html [EN]

9 Wrzesień  - dzień sądu Sanhedrynu nad Peresem. Także Obama ma być sądzony za promocję wyniszczania Żydów. Sąd ma się odbyć na górze Syjon.

Nie sądzę, że oskarżeni się pojawią przed tym sądem ale to jest potężny zgrzyt pomiędzy Watykanem a Bestią czy też jej częścią.

13 Września - Koniec roku sabatniego. Według rabina Kanievskiego ma się ujawnić żydowski mesjasz. Czyżby fałszywy prorok?

Także tego dnia Kongres USA ma głosować w kwestii porozumienia z Iranem - akt zdecydowanie przeciwko Izraelowi.

Także tego dnia kończy się tzw Shemitah - Szmita rok - https://pl.wikipedia.org/wiki/Szmita. Znany ekonomista zapowiada możliwość olbrzymiego problemu finansowego.

13-15 Września - żydowski Nowy Rok - święto Trąb czy też Trąbienia. Wielu nauczających Pism spodziewa się porwania w tym roku!

15 Września - ma się zakończyć w USA JADE HELM. Raczej nieprawdopodobne.

Także tego dnia ma się rozpocząć 70-te Zgromadzenie Generalne ONZ. Spodziewa się, że Francja zaprezentuje rezolucję do Rady Bezpieczeństwa ONZ aby podzielić Izrael na 2 części, Izrael i Palestynę - papież ostatnio uznał Palestynę za stan - owa decyzja powinna być zaaplikowana siłą, początkowo negocjacjami. Autor artykułu uważa, że spowoduje to okres wielkiego ucisku oraz bitwy Armagedonu. On uważa, jak większość zachodnich Chrześcijan, ze Izrael to rzeczywisty Naród Wybrany prze Boga.

20 Września -
Żydowski Sanhedryn planuje postawić przed sądem papieża Franciszka za uznanie stanu Palestyny na Ziemi Obiecanej przez Boga... Żydom.

22-23 Września
- Dzień Pojednania https://pl.wikipedia.org/wiki/Jom_Kippur . Dzień ten rozpocznie dzień Jubileuszu czyli 50 lat pojednania, skupienia się na Bogu, kancelacji długów, oddania ziemi oryginalnym właścicielom.

23 Września - papież Franciszek ma się pojawić ww Białym Domu na dyskusję z prasą. Obama będzie wstawiał się za wolnością religijną - chodzi oczywiście o Islamistów, wspierał dalszą imigrację i otwierał granice dla wszystkich, oprócz... Chrześcijan!!! (Mój komentarz!)

24 Września - papież ma zaplanowane przemówienie do Kongresu USA w kwestii światowego pokoju, wartości religijnych, opieki nad ubogimi. Ponownie moim zdanie chodzi tylko i wyłącznie o Islamistów 'ubogich' aby imigrowali na tereny zamieszkane przez białych Chrześcijan.

25 Września -
papież będzie przemawiał na sesji ONZ na temat redukcji populacji, regulacji klimatu globalnego, ustanowienia globalnej konstytucji, globalnego sądu oraz... globalnego rządu.

25 Września - plany ONZ szczyt stałego rozwoju w celu poszerzenia globalnego rządzenia - światowy rząd. Planuje się dyskusję na temat ekonomii, zmian klimatycznych, globalnego szkolnictwa i edukacji, oraz równości gender. Czyli cele totalnej kontroli naz całą ziemią.

28 Września - ma wystąpić czerwony księżyc, znak wojny dla Izraela. Czyli syjonistyczne  talmudyczne brednie, dopasowane to ich podobnie idiotycznej polityki, jaką jest polityka papieska.


Widać według tego jak na dłoni, kto jest głównym organizatorem NWO, kto stoi za reklamowaniem idiotyzmu gender, masowej reklamie światowej gejów, prób legalizowania pedofilii, redukcji populacji czyli masowym mordom głównie Chrześcijan, kradzieży wszystkich pieniędzy na całej ziemi, masowego ubóstwa, upadlania człowieka, wojen, rzezi, czystek etnicznych, masowego bałwochwalstwa i wszelkich możliwych zbrodni na całym świecie.

Organizacja, która te wszystkie zbrodnie organizowała i nadal organizuje to zbrodniczy Watykan a w szczególności jego papiestwo oraz najbardziej zbrodnicza organizacja przestępcza na ziemi - zakon Jezuitów, którego członkiem jest skazany na dożywocie za zbrodnie przeciwko ludzkości, pseudo papież, rzeczywisty król świata i król Sodomy i Gomory -PAPIEŻ FRANCISZEK!

Oczywiście przeciętni katolicy nie mają na te tematy zielonego pojęcia i nie można ich winić za mega zbrodnie papiestwa i Watykanu, który praktycznie nie ma nic wspólnego z Katolicyzmem. Zdecydowana większość katolików to zwiedzeni ale uczciwi i porządni ludzie, ofiary knowań papiestwa i zakonu Jezuitów.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Zwykły on 11th Sierpień 2015, 21:27

Ciekawe informacje Henryk, ale jeśli nic się nie wydarzy ciekawego we wrześniu to chyba będę czuł przygnębienie i żal, że trzeba dalej czekać na wypełnienie się Proroctw Bożych...

Zwykły

Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 11th Sierpień 2015, 23:39

Ciekawą rzeczą jest to, że owe przepowiednie nakładają się na coś weryfikowalnego, czyli wykresy koniunkturalne Martina Armstronga -człowieka który opracował cykle koniunktur gospodarczych, które to cykle przewidziały z dokładnością do kilku dni krachy giełdowe i inne "zwały" w gospodarce.
Niezwykle ciekawa postać. Uwięziony wkrótce po tym jak odmówił syjonistycznym bankierom kodów źródłowych do swoich symulatorów cykli.
Przesiedział w więzieniu kilka lat za...oszustwa finansowe. Do których przyznał się po "rozmowach" z FBI.

Owy Martin Armstrong przewidział, że zgodnie z jego "terminarzem" cykli, we wrześniu 2015 nastąpi kolejny krach gospodarczy.

http://docsag.pl/film/martin-armstrong-przepowiadacz/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 1z35e80
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Milosc on 12th Sierpień 2015, 08:59

Mam pytanie odnośnie tego co napisał Mutu.
Jeżeli we wrześniu faktycznie czeka nas krach finansowy to może oznaczać bliski koniec pieniądza jaki znamy.
Dlatego chce zapytać was, na co proponowalibyście wymienić TERAZ pieniądze, aby gdy nadejdzie ten ciężki okres, móc za pomocą tego kupić żywność itp?
Coś takiego, co nie ugnie sie próbie czasu, co zawsze będzie miało wartość.
Macie jakieś pomysły?

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Bushi on 12th Sierpień 2015, 09:28

- złoto !.
- paliwo!
- lekarstwa
- papierosy
- cukier
- wosk
- alkohol ( nie zawsze służy do upijania, w czasach kryzysu można robić na jego bazie proste lekarstwa )
Tym zawsze da się wymieniać w czasach zawieruchy.

Jednak jako chrześcijanin nie umiał bym tym handlować widząc tylu potrzebujących. Mój dziadek miał głowę do interesu, podczas IIw.św. handlował naftą woskiem, oraz cukrem. Zaopatrywał AK w lesie do których sam należał. Wymieniał się z wermachtem wędlina za naftę, czasem za walutę. Potem kiedy niemcom posmakowała wędlina i słonina a handel kwitł, poszedł wa bank i poprosił ich o ochronę, a będzie im dostarczał bimbru. Tamci się zgodzili, Dziadek upłynniał towary których było dużo u niemieckich żołnierzy, dając im w zamian lepsze mięso niż ich prowiant. Tamci płacili naftą i markami. Naftę sprzedawał po wsi za produkty rolne. Był czas że AK było utrzymywane przez sam niemiecki Wermacht . Jednak Dziadek zrobił się skąpy i Bóg go ukarał, znalazł się ktoś kto go sypnął. Zamknęli go niemcy, ci sami co z nim handlowali. Przeżył swoje w niemieckim "anclu". Babcia zebrała cały swój dobytek, cały towar i utarg, i w zimę saniami pojechała również "WA BANK", centralnie do niemieckiego więzienia i wykupiła życie dziadka. TO że się w ogóle to udało było cudem. Dziadek potem przez resztę życia wypominał babci że nie tylko towarem go odkupiła. Nie wiem co jeszcze musiała zrobić, ale była niesamowicie silną kobietą i całe życie się modliła, ona zawsze się modliła o wszystkich.


Ostatnio zmieniony przez Bushi dnia 12th Sierpień 2015, 10:04, w całości zmieniany 1 raz
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 12th Sierpień 2015, 09:53

Bushi napisał:- złoto !.
- paliwo!
- lekarstwa
- papierosy
- cukier
- alkohol ( nie zawsze służy do upijania, w czasach kryzysu można robić na jego bazie proste lekarstwa )
Tym zawsze da się wymieniać w czasach zawieruchy.

Niestety to wszystko może ci skonfiskować rząd na potrzeby kryzysu i dać ci papierki, że kiedyś po kryzysie rząd coś ci odda. Czyli rząd zabierze ci i tak wszystko w majestacie prawa - które sam tworzy na zawołanie.
A jak będziesz te rzeczy ukrywał to grozi ci więzienie.

Szatan naprawdę doskonale opracował Wielki Ucisk dlatego Isus zaznaczył, że gdyby to nie zostało skrócone to żadna istota by nie ocalała.

Najlepsza metoda na przetrwanie to zamieszkanie na Syberii w odludnym miejscu i hodowanie jakiegoś stada zwierząt.

Ale mamy drony więc nawet to mogą wykryć....

Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 12th Sierpień 2015, 10:41


Miłość
Na początek:
na razie mówimy o krachu. Poprzedni krach w 2008r był wielki a zwykły człowiek, oprócz oczywiście tych co stracili na papierach pochodnych giełdzie, nie odczuł go jakoś dotkliwie i bezpośrednio na swojej skórze.
Jeśli by zaś następny krach miał być podobny to wystarczy sprzedać, akcje, zdywersyfikować oszczędności, przenieść pieniądze do banków które są mocniejsze i odporniejsze na kryzysy (patrz na te które mają swoje bazy czy wręcz udziały rodzin królewskich).

No a jeśli przyjdzie prawdziwa katastrofa, to wszystkie te złota, lekarstwa itp będą dobre na chwilę.
Kiedy następuje głód niech nikt sobie nie wyobraża że ma zapasy i sobie siedzi w domu i podjada, oraz że wychodzi sobie na zakupy ze swoim złotkiem.
Za dużo widziałem ludzi którzy przez złoto czy inne dobra stracili życie.

Podstawą w takich sytuacjach jest...broń i zbicie się w jakąś silną grupę, np sąsiedzi z jednego terenu.

Najwazniejsze jest aby mając coś, można było tego skutecznie obronić.
Podczas głodu bandy plądrujące wszystko co się da wejdą sobie do Twojego domu jak do siebie, i będziesz miał szczęście jeśli przeżyjesz.
Będąc sam nie dasz rady.
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Obserwator on 12th Sierpień 2015, 11:38

A ja dodam od siebie krótko...

Jeśli nadejdzie jakieś rychłe załamanie obecnej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem będzie ufać naszemu kochanemu Ojcu, że pomoże nam uporać się z problemami.

Myślę, że nie ma sensu martwić się o rzeczy materialne, bo ile one są warte??

NIC!!

Tylko Bóg może pokierować nami tak byśmy dali sobie radę gdy nadejdzie trudny czas!!

Złoto, paliwo, cukier, wosk..to tylko rzeczy..

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 12th Sierpień 2015, 11:58

Oczywiście że rzeczy materialne są bez znaczenia. Sam jestem minimalistą w tym zakresie i uważam że wygodniej jest mieć mało przedmiotów bo one zniewalają.

Jednak...spróbuj gardzić jedzeniem po 10 dniach głodu. Gwarantuję że rzuciłbyś się do gardła komuś kto by jadł obok Ciebie kanapkę.

Na to nie ma silnych.
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Obserwator on 12th Sierpień 2015, 13:00

Może i tak Mutu, ale ja ufam, że Nasz Ojciec sprawi, iż będę miał własną kanapkę, a i dla bliźniego będę miał by się podzielić Wink

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Szymon on 12th Sierpień 2015, 22:27

Dołączam się do Obserwatora!
Ufam Zbawicielowi mojemu i wierze, że nie doprowadzi do tak bestialskich czynów.

Chwała Zbawicielowi!! (uwielbiam ten filmik Razz)

Szymon
Szymon

Liczba postów : 64
Join date : 28/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 13th Sierpień 2015, 15:25

To wszystko zaczyna się łączyć w ciekawą całość. Very Happy

http://antimatrix.org/Convert/Books/Benjamin_Fulford/Benjamin_Fulford_Reports.html#More_arrests_needed_2015_08_12 [EN]

Artykuł B. Fulforda, który raz mówi prawdę a innym razem chyba nie.

Tym razem ogłasza, że banki, jak JP Morgan i inne kradną pieniądze ludzi zamożnych. Hmmm... mnie to za bardzo nie boli!

Mówiąc krótko, zaczyna się coraz szybszy upadek banków zachodnich i pieniądze zaczynają znikać. Ale Chiny nie chcą tego, ponieważ mają 3 biliony dolarów USA, które w każdej chwili mogą stać się nic nie warte.

Pentagon podobno usiłował zbankrutować Rząd USA! Ale bez sukcesu.

Po wielu miesiącach rozpoczęto śledztwo przeciwko Hillary Clinton i twierdzi się, ze rodziny Bush powędrują do więzienia, Hilary także.

Dlatego vice prezydent Joe Biden nagle zaczyna startować do wyborów w zamian za Hilary.

USA Rząd ma się zamknąć po Wrześniu z braku pieniędzy.

Trwa masowa akcja śledcza przeciwko chazarskiej mafii i wspomagający ją zostaną odsunięci od władzy.

Chazarska mafia także rządzi w Polsce.  Rolling Eyes

Dalej... jest mnóstwa krzyku z powodu odkrycia, że w masowych McDonald restauracjach czy innych branż dodaje się do jadłospisu... ciała pomordowanych dzieci, których znika corocznie w USA około 275 tyś.

Niektóre źródła podają, że mięso to można znaleźć w 90% restauracji czy miejsc masowego żywienia.

Jest tego znacznie więcej.

Ale są nowe wieści od Mr Sino czyli M1!

Dzisiaj opublikowano!

http://ungse.org.au/2015/08/letters-to-all-embassies/ [EN]

Wysłano kilka dni temu listy do większości ambasad w Laosie. Japonia, Singapur, USA, Rosja, Niemcy i wiele innych. O Polsce nie było wzmianki.

Oczywiście listy zawierają propozycje spłacenia długów i przyjęcia nowych pieniędzy, opartych na złocie.

Mnie się wydaje, że jest to niezwykle sprytna akcja. Jeżeli waluta amerykańska upadnie, natychmiast będzie można użyć nowej waluty i system będzie nadal się kręcił ale Watykan w tym momencie całkowicie straci całą władzę.

A władze nie będą miały innego wyjścia, jak zaakceptować i to szybko nową walutę i warunki M1.

Bardzo sprytny manewr i praktycznie M1 trzyma wszystkich na smyczy.

Rządy będą musiały zaakceptować ofertę albo ustąpić od władzy.

Część rządów będzie zmuszona do ustąpienia. Także informacja o Pentagonie jest niezwykle ciekawa, ponieważ ukazuje nam, że Pentagon jest anty rządowy i podróż papieża jest niezwykle niebezpieczna dla... papieża a także dla Obamy, największego wroga Pentagonu, ponieważ zwolnił on ponad 100 generałów i pułkowników.

Mamy więc OLBRZYMIE szanse na zmianę 10-ciu rządów. Do tego krążą pogłoski, że zbliża się do Ziemi jakaś kometa (ponownie) ale tym razem może to być ślad prawdy i zbliżają się do ziemi... upadłe anioły z szatanem na czele po przegranej wojnie w Niebie.

Wiele spekulacji, ale nie wszystko jest... kłamstwem!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 14th Sierpień 2015, 11:40


Data 23/09 prowokuje cały czas do zastanawiania się co się wtedy wydarzy, czy co symbolizuje.
Tutaj ciekawy trop(?)...

W mapy google wpisujemy frazę 9/23/2015 i...
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 14th Sierpień 2015, 12:50


Teraz rozwińmy temat skoro już wiemy co pokazuje mapa.

Dlaczego "gwiezdne wrota" akurat tam? Oficjalne wersje mówią o dobrej geolokalizacji ze względu na stabilność tektoniczną. Czy na pewno jest to prawdziwa przyczyna?

Spójrzmy jeszcze raz na mapę
Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 2m7vmyr


Jak widać ośrodek CERN zlokalizowany jest w odległości około półtora kilometra od centrum francuskiego miasteczka Saint Genis Pouilly.
Niby nic ale...za czasów kiedy na tych terenach panowało oficjalnie Cesarstwo Rzymskie na terenie obecnego miasteczka Rzymianie założyli osadę poświęconą kultowi Apollina (Pouilly), który jak wiadomo jest nikim innym jak Lucyferem.

A sam "zderzacz hadronów"

Zobaczmy co stoi oficjalnie, bez ukrywania i zażenowania przed budynkiem CERN...
Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 2s98v3s

Sziwa niszczyciel.
Zwróćmy uwagę na obręcz wewnątrz której stoi, i na oryginalne zdjęcie przekroju akceleratora.
Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 2duz71t

Trzeba się temu przyglądać.
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 16th Sierpień 2015, 05:38

Mnóstwo informacji. Jedna szczególna ale po angielsku.

W tym linku jest cała historia złota, które kontroluje Mr Sino czy też M1.

http://humanitytowardsunity.weebly.com/

W bardzo dużym skrócie, złoto najpierw ukradli Chinom Japończycy podczas II WŚ. Schowali większość na Filipinach. Duża część tego złota była w okolicach Indonezji, Jawy i oczywiście na Filipinach. Ms Sino podobno kontroluje to złoto i zamierza wykupić wszystkie długi świata.

Jest to niezwykły manewr, zwłaszcza w sytuacji upadku zachodniego systemu monetarnego, który właśnie upada z powodu... braku złota, diamentów i platyny.

Mówiąc najprościej, kto ma złoto, ten posiada władzę.

Szukałem sporo na Internecie jakichkolwiek śladów, że Mr Sino nie ma złota i wszystko jest blefem. Nic takiego nie znalazłem a wrogów ma on niemało.

Szukałem wiele i znalazłem w jednym filmie informację, że Mr Sino nie jest człowiekiem ale inteligencją łączącą człowieka z Bogiem.

Podobno istnieje film, w którym on sam to powiedział.

Czyli moje przypuszczenia że może być upadłym aniołem czy też... synem Lucyfera - nowa MOJA spekulacja - mogą być słuszne.

Jedno nie ulega wątpliwości.

Owa postać istnieje, posiada pod swoją kontrolą zdecydowaną większość bogactw tego świata, czyli praktycznie już jest władcą świata.

Kolejna informacja, częściowo znana - zamordowano około 125 naukowców oraz 75 wysokich rangami bankierów i kilku dziennikarzy niezależnych.

http://lisahavennews.net/2015/04/21/what-did-they-know-that-we-dont-125-dead-scientists-75-dead-bankers-and-dead-journalists-whos-behind-it-and-why/ [EN]

W tym linku są linki do list z nazwiskami ludzi pomordowanych. Czyli jak pisałem wcześniej, Benjamin Fulford nie kłamał mówiąc, że kaballa bankowa chyli się ku upadkowi. Są to dane, których nie można sfałszować i wystarczy zacząć wypisywać nazwiska martwych bankierów i informacje te się natychmiast potwierdzają.

Łącząc Ms Sino i liczby pomordowanych naukowców i bankierów i już widzimy, że system zachodni pada na twarz.

Ciekawe jest to, dlaczego mordowani są naukowcy. Może istnieć kilka przyczyn. Zbyt wiele wiedzą o płaskiej ziemi i próbują to ujawniać. Wiedzą o szczepionkach wiele rzeczy, DNA według wielu wskazuje wyraźnie na Stwórcę człowieka a wolna energia istnieje w obfitości - wystarczy sięgnąć ręką.

Mr Sino najwyraźniej jest jedynym 'człowiekiem' który może ochronić wiele państw przed konsekwencjami olbrzymiego krachu finansowego, który może spowodować masowe bunty oraz walki uliczne o przetrwanie.

Łącząc to z proroctwami biblijnymi... wygląda to na to, że Bestia się ujawni i przejmie władzę po zniszczonym Babilonie Wielkim, który już jest w wielkim stopniu 'nagi' i jego zbrodnie są dla wielu widoczne i oczywiste.

Jak wiemy z Biblii, ma powstać 10-ciu króli i przekazać władzę Bestii, która posiada moc od samego szatana - w chwili obecnej wygląda to na poważny krok ku zniszczeniu Wielkiej Nierządnicy, ale zdecydowana większość wydarzeń dzieje się poza kulisami mas mediów, które są oczywiście pro watykańskie.

Mr Sino praktycznie kupi kilkanaście państw i będzie mógł zmieniać władze kiedy tylko będzie mu to korzystne czy potrzebne.

Łącząc te wszystkie wydarzenia - najbliższa wizyta papieża w USA w ONZ to najgroźniejsze wydarzenie dla życia papieża i istnienia Watykanu. Krążą słuchy o planowanych masowych protestach przeciwko wystąpieniach papieża a ITCCS czyli Kevin Annett na pewno działają w tym kierunku.

Rząd USA dąży za wszelką cenę do wzajemnego mordowania się w USA. Ustawiane są przeciwko sobie - Armia USA w ćwiczeniach Jade Helm oraz teksaska tzw. militia złożona z po części w weteranów wojen amerykańskich. Wiele wskazuje, że OBIE strony kontroluje rząd dążą do wprowadzenia stanu wyjątkowego, zawieszenia konstytucji oraz zatrzymania kampanii wyborczej.

Znany prowokator watykański, Alex Jones uciekł już z Teksasu na bezpieczne wody!

Tutaj mamy na budynku w N. Yorku wyświetlany obraz Kali, żony Sziwy, która jest m.in. boginią śmierci.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kali

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Maxresdefault

Shiwa to ten bożek, który jest w Szwajcarii.

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 5064756990_5b7866897b_b


Mamy więc wiele śladów prowadzących nas ku zniszczeniu obecnego systemu światowego w zamian za rzekome zwycięstwo NWO i wielu władców nie zgadza się z polityką Watykanu - jak mówi Biblia w Objawieniu - znienawidzą Wszetecznicę i spalą ją w ogniu.

Jej bogactwo już przepadło!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Marysia87 on 16th Sierpień 2015, 13:03

Znajomy zarzucił informacją, że w tym okresie ma nastąpić premiera klocków Lego Dimensios  (czary, wrota do otchłani.. nawet tutaj przemycają sens i datę).

http://www.ppe.pl/news-35020-warner_bros__potwierdza_lego_dimensions___znamy_date_premiery_i_ogladamy_zwiastun.html

Marysia87
Marysia87

Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 16th Sierpień 2015, 14:33

Pisałem posta, był spory i mi... uciekł. Shocked

Teraz krótko go streszczę. Mr Sino na pewno jest za NWO, najprawdopodobniej pracuje z Watykanem i Jezuitami. Jest oczywiście powiązany ze światowymi rodzinami królewskimi i jego tożsamość nie jest jak na razie w pełni potwierdzona.

2. Mr Sino’s identity is not clear. I was at one point told that Mr Sino was channelled by Mr Soegihartonotonegoro, and that Mr Sino was not in a human form, this information came to me from a person within the delegation that speaks the Indonesian language and that has met Mr Soegihartonotonegoro personally, and yet you told me on the phone that Mr Sino is Mr Soegihartonotonegoro.

Podobno jest on chanelowany od rzeczywistego Mr Soegihartonotonegoro, i twierdzi się, że nie jest on w formie człowieczej.

Tekst ten napisała osoba wypowiadająca pracę dla tych ludzi, którzy według niej nieustannie kłamią.

https://peoplestrustmalaysia.wordpress.com/2014/01/30/swissindo-mr-sino-king-of-kings/

W sumie zrobił się niezły galimatias i  praktycznie nie wiemy kto jest z kim przeciwko komu. Jak Isus słusznie nas ostrzega z kart Biblii, czuwajcie, bo nie znacie dnia i godziny i uważajcie, aby dzień ten was nie zaskoczył.

W tej chwili widać wyraźnie, że niemal wszystkie opcje są otwarte i nie ma mowy, aby dojść do sedna sprawy.

Jak na zebraniu sejmu syjonistycznego w Polsce.

Czyż to plac Boży? Bardzo możliwe.

......................................................................

W tym filmie Rabbi uczy, że Żydzi są OBCYMI z innego wymiaru i celem ich jest podbicie ziemi.Twierdzi, że ich bogiem jest Lucyfer i jego ideologię chcą wprowadzić na całą ziemię a teraz uświadamiają wielu Żydów, kim naprawdę są i mobilizują ich do akcji podbicia Ziemi.

Potwierdza on, że organy wewnętrzne Żydów oraz krew są nieco inne niż ludzkie. Jego rewelacje w pełni potwierdzają to, że Żydzi są hybrydami Nefilimów i służą Lucyferowi.

O tym wiedzieli zawsze ich liderzy, ale teraz istnieje akcja uświadamiania reszty w celu zjednoczenia ich.

Czyli temat o Nefilimach i hybrydach pokazał nam znacznie więcej niż to.

Wiemy także że najczęściej sa pedofilami i nie posiadają ludzkich uczuć.

Okazuje się po raz kolejny, że takie wnioski, z których wielu mnie wyśmiewało i nadal szydzą z tego, wcale nie są kłamstwem i zaczyna się to potwierdzać.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Milosc on 16th Sierpień 2015, 19:12

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:03, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 16th Sierpień 2015, 20:55

Utrata licencji na coś nie powoduje, że to wytworzone wcześniej staje się nielegalne czy bezwartościowe.

Skąd ta data 17 sierpnia?

I co oznacza owa licencja na drukowanie?
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Milosc on 17th Sierpień 2015, 06:57

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:03, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 17th Sierpień 2015, 09:51

Rozumiem przez to, że wszystkie mennice na świecie "jadą" na jednej licencji zakupionej (u kogo?) na drukowanie pieniędzy, i dziś owa licencja wygasa wszystkim mennicom na całym świecie, tak?
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Milosc on 17th Sierpień 2015, 10:16

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:03, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 6 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 34 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach