Witam wszystkich na forum!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Witam wszystkich na forum!

Pisanie by przebudzonyzesnu on 11th Luty 2016, 12:32

Witajcie Bracia i Siostry!

Jak widać po moim nicku, zostałem przez Boga Ojca przebudzony ze snu, snu którym śpi większość ludzi na Ziemi. Stało się to mniej więcej 5 lat temu, kiedy w internecie natknąłem się pierwszy raz na temat illuminati, i różnych spisków. Wtedy jeszcze nie były to popularne tematy jak dziś(i nie były obiektem żartów). Chłonąłem codziennie o tym wiedzę, i tak do momentu aż natknąłem się na temat związany z kościołem katolickim, że jest on zły itd.

Na początku wiadomo, jako wychowany w rodzinie katolickiej katolik, nie wierzyłem w to co było tam napisane i uważałem to za głupoty. I trwało to kilkanaście miesięcy podczas których ciągle natrafiałem na jakieś teksty obnażające kościół katolicki. W pewnym momencie zacząłem to traktować z większym zaciekawieniem i mniej więcej po roku trafiłem na witrynę zbawienie.com. To co tam przeczytałem wtedy całkowicie zrujnowało mój obraz kościoła, byłem w szoku przez kilka dni. Wtedy pamiętam, że odbyłem pierwszą poważną modlitwę z Bogiem, przepraszając za swoje grzechy i modląc się pierwszy raz w życiu bez klepania formułek.

Długo to jednak nie trwało, bo później trafiłem na strony 'z opozycji' i chyba apologetów katolickich, którzy to potrafią nieźle wytłumaczyć różne doktryny katolickie, tak że człowiek im wierzy, w ten sposób wróciłem znowu do kościoła katolickiego. Jednak Bóg o mnie nie zapomniał i cały czas się o mnie upominał Very Happy

Po kilku takich miesiącach różnego czytania argumentów jednej i drugiej strony w końcu podjąłem pierwszy krok do przodu. Całkowicie odrzuciłem kult matki boskiej i świętych. To była pierwsza rzecz jaka mnie najbardziej raziła i najłatwiej się z tego wyzwoliłem. Jednak cały czas nie miałem nic przeciwko kultowi obrazów przedstawiających Isusa i kultowi krzyżów oraz hostii! Do tego byłem jeszcze ministrantem i cały czas służyłem do mszy.

Jednak Bóg tak mnie zmieniał, że po pewnym czasie służba przy ołtarzu całkowicie mi zbrzydła, potrafiłem być wesoły i uśmiechnięty przed służeniem, a podczas mszy robiłem się posępny, bez życia i chciałem żeby to się jak najszybciej skończyło. Długo tak nie mogłem wytrzymać i ta służba stała się dla mnie nie do zniesienia więc odszedłem od tego.

Po tym zdarzeniu Bóg przez różne artykuły w internecie pokazywał mi prawdę i uczył mnie co jest dobre a co złe. Wtedy też odrzuciłem kult czegokolwiek i kogokolwiek poza Bogiem, przestałem uczestniczyć w mszach. Póki co jeszcze całkowicie nie zerwałem z kościołem katolickim, niestety mam rodziców którzy są gorliwymi katolikami i nie chcą oni dopuścić do tego, żebym opuścił ten kościół. Póki co wiedzą, że nie zgadzam się z doktrynami katolickimi, jednak na siłę próbują mnie nawrócić, czy to przez wożenie mnie na jakieś msze, czy to przez jakieś spotkania itp.

Cóż, mam nadzieję, że Bóg mi jakoś pomoże i zmieni moich rodziców, bo zmuszają mnie do tego czego nie chcę.

To tyle o mnie. Mam nadzieję że jakoś się przydam na forum, chociaż często pewnie nie będę pisać, bo nie spędzam dużo czasu przed komputerem.

Niech Was Bóg błogosławi!
przebudzonyzesnu

Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Re: Witam wszystkich na forum!

Pisanie by Obserwator on 11th Luty 2016, 13:11

Witaj! Smile

Powoli, powoli, ale do przodu i niech Bóg Ci w tym błogosławi Smile
Obserwator

Liczba postów : 1144

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gregor on 11th Luty 2016, 13:15

Witaj serdecznie Very Happy i nie daj sobie wydrzeć tego co już masz!!!

Gregor

Liczba postów : 218

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 11th Luty 2016, 13:35

Witaj, i niech Bóg cię prowadzi, zaufaj Mu a będzie dobrze! Chwała Panu za kolejnego przebudzonego! cheers
Lotion

Liczba postów : 162

Powrót do góry Go down

Pisanie by Marysia87 on 11th Luty 2016, 13:59

Witamy serdecznie Smile

Co do rodziców i reszty rodziny, to wiesz, niekoniecznie muszą zmienić zdanie. W mojej rodzinie wciąż trwają przy kościele i dalej nie potrafią pogodzić się z moim "odstępstwem". Cały czas próbują mnie "nawracać".
Ale z Bożą pomocą daję radę i Ty też dasz ! Smile  
A pewnego dnia Bóg również im otworzy oczy Smile
Marysia87

Liczba postów : 197

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 11th Luty 2016, 16:22

Witamy i znam problem z rodzicami aż za dobrze ! Very Happy Czasami przynajmniej dla mnie próbować trzeba inaczej się od tego wywinąć.

Np. gdy rodzice myślą że jestem w kościele można iść na spacer na świeżym powietrzu i sobie trochę przemyśleć niektóre sprawy.

Wilk cały i owca również Very Happy
Liksar

Liczba postów : 939

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 11th Luty 2016, 19:43

hej Smile
nie będzie tak prosto i łatwo . Chrystus nam to zapowiedział...
w rodzinie jestem " ta zła " bo się ocknęłam z matrixa że tak to nazwę-za to Chwała niech będzie Ojcu cheers

pozdrawiam i życzę Bożej Opieki Wink
lusia

Liczba postów : 509

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics