Toksyczny związek a małżeństwo wg. Biblii

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Toksyczny związek a małżeństwo wg. Biblii

Pisanie by Obserwator on 29th Grudzień 2015, 11:01

Strasznie to wygląda jak się czyta Sad

Proszę nie sugerować się tym, jak ja bym załatwił sprawę, bo mam dość silny charakter i potrafię być bardzo stanowczy. Po prostu jestem zdania, że w domu rządze ja i będzie tak, jak ja postanowię.

Na szczęście mam kochaną i mądrą żonę, która zna Prawdę i wiele rozumie, ale musiałem jej tego nauczyć i wybić z głowy  głupstwa tego świata.
Czasem, kiedy żona ma jakieś dziwne odpały lub np. za dużo ogląda jakiś filmów czy rzeczy, które są głupie itp, to idę z tematem krótko. Ustalam zasady i tłumaczę co i jak.

Może mi ktoś zarzucić despotyzm, ale w Królestwie Bożym nie będzie inaczej. Chrystus wraz ze 144 000 będą rządzić "żelazna laską", czyli z pełną konsekwentnością i twardą, choć pełną miłości ręką.

Bracie..mówiąc wprost.
Ja bym wziął żonę za fraki i siłą zawiózł do lekarza. I nie ważne, że będzie krzyk i afera.
Jeśli jest chora to trzeba działać!
Jeśli nie chce dać sobie pomóc po dobroci, to zrobi to pod przymusem i koniec gadania. I nie patrz czy jej się to spodoba czy nie..ona powinna być Tobie posłuszna, a Ty powinieneś jej (i całej rodzinie) pomóc..tak, nawet siłą!
Obserwator

Liczba postów : 1084

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 29th Grudzień 2015, 11:20

Czy ona nie ma ma już około 40 lat!?

Jeżeli ma to wszystko jasne!

MENOPAUZA. Czyli jak okres przez 10 lat 24/7 tylko jeszcze gorszy! Nie chciało mi się sprawdzać wszystkich postów ale jeżeli po 38 roku życia, to wszystko wskazuje na menopauzę.

MENOPAUZA to największe bluźniercze słowo znienawidzone przez mężczyzn po 40-ce.

Nie ma gorszego słowa, aby sobie przeklinać! Surprised

Oj przeszedłem przez to piekło i jeszcze jakoś żyję. Teraz wiem, dlaczego szatan... eh... hahahahahashahahaha!
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1934

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 29th Grudzień 2015, 11:22

Obserwator napisał:
Może mi ktoś zarzucić despotyzm, ale w Królestwie Bożym nie będzie inaczej. Chrystus wraz ze 144 000 będą rządzić "żelazna laską", czyli z pełną konsekwentnością i twardą, choć pełną miłości ręką.

Bracie..mówiąc wprost.
Ja bym wziął żonę za fraki i siłą zawiózł do lekarza. I nie ważne, że będzie krzyk i afera.
Jeśli jest chora to trzeba działać!
Jeśli nie chce dać sobie pomóc po dobroci, to zrobi to pod przymusem i koniec gadania. I nie patrz czy jej się to spodoba czy nie..ona powinna być Tobie posłuszna, a Ty powinieneś jej (i całej rodzinie) pomóc..tak, nawet siłą!

Z tą twardą ręką masz racje i powoli zaczynam to wprowadzać (stąd opór materii) ale i samemu mi trudno  bo nigdy tak nie postępowałem, zawsze to były jakieś kompromisy, co ma być to będzie najpierw jest Bóg potem ludzie...

Teraz muszę załatwić lekarza, tylko nawet nie wiem od którego zacząć, czy psychiatrę czy jakieś kompleksowe badania. Od jednego i drugiego może uciec, ale będę stał przed gabinetem i z Bożą pomocą na pewno się uda.
Lotion

Liczba postów : 150

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 29th Grudzień 2015, 11:28

Brawo!!!
Dobra odpowiedz .
Zrób tak Lotion bo "nasz dobry despota " Very Happy ma zupełną racje .

Nie zwlekaj już dłużej przede wszystkim ze względu na dzieci.
Ten przykład ze strony matki może bardzo źle wpłynąć na ich zachowanie w przyszlosci .

My wszyscy przy tym dołączymy modlitwę za ciebie i powodzenie tego czego zamierzysz.

Nicht cié Bóg błogosławi a my wszyscy będziemy z tobą Very Happy
Kasia

Liczba postów : 1021

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 29th Grudzień 2015, 11:39

Menopauza???

Bardzo mi przykro ale uważam ze to kompletna bzdura wymyślona przez kolejnych "baranów" którzy chcą wcisnąć to i owo kobietom.

Tak się utarło ze przedewszystkim z tego powodu obwinia się kobiety za ich zmianę nastroju w tym czasie ale to i one wykorzystały ta sytuacje ze tez zwalają winę na menopauzę bo im to wmówiono i same w to uwierzyły .

Tak się składa ze jestem jedna z tych kobiet i oprócz nieprzyjemnych uderzeń gorąca , które da sie przeżyć nic się innego nie dzieje.

To tylko nasza psychika mówi "kobieto coraz bliżej niż dalej".

I nie wmawiajcie mi źe ja jestem może inna bo tak nie jest.

Jest to całkiem fajne jak wstanę lewą nogą i ktoś w domu stwierdzi ze to nie moja wina tylko menopauzy Very Happy Very Happy Very Happy

Wytłumaczenie gotowe...
Kasia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 29th Grudzień 2015, 12:08

Ciężko mi z tym polemizować, kobieta sama czuje i wie co i jak.
Mogę natomiast powiedzieć o mojej teściowej, która strasznie świrowała po 50tce i póki nie dostała leków było strasznie, niektóre zachowania miała podobne. Nie wiem, czy to była menopauza wiem tylko, że coś było nie tak. No
W ten sposób można by się doszukiwać pewnej analogii w zachowaniu z tym, że moja żona jest nie wiele młodsza ode mnie, a ja mam prawie 46 lat (za około 2 tyg). Smile

Dziękuje Tobie Kasiu oraz wszystkim innym za słowa wsparcia. cheers

Bóg z Wami!
Lotion

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 29th Grudzień 2015, 13:01

To jest okres menopauzy.

Może trwać i 10 lat a pewne kobiety mogą tego wcale nie odczuwać.

Moja baba niczego nie odczuwała.

JA w mordę jeża ODCZUWAŁEM! affraid

Menopauza - eh - poczytaj sobie.

https://www.google.com.au/search?q=menopauza&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=LnWCVrTFAeXBmwX6gLTACA#q=przekwitanie+menopauza+objawy

Oczywiście, że ruchy feministyczne będą to paskudztwo ukrywały.

No to już wszystko wiemy. Ale czy da się pomóc? Ja to jakoś przeżyłem.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Marysia87 on 29th Grudzień 2015, 18:04

Przy menopauzie owszem hormony buzują, ale nie powodują takich zaburzeń z psychiką.
Co innego, kiedy osoba wyżywa się na innych, bo ma wahania nastroju, a co innego, kiedy ma objawy choroby psychicznej.

Też uważam, że uogólnianie humorów kobiet do okresów menopauzy, czy do czasu menstruacji jest niemądre.
Mężczyźni też przechodzą swoja "menopauzę", czyli andropauzę - i jakoś się o tym nie mówi...
Marysia87

Liczba postów : 197

Powrót do góry Go down

Pisanie by Milosc on 29th Grudzień 2015, 18:32

post można usunąć

Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:21, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249

Powrót do góry Go down

Pisanie by damian on 29th Grudzień 2015, 23:32

W Biblii W-wskiej jest taki werset

Izj_3:12 Ludu mój! Jego ciemiężcami są dzieci i kobiety nim rządzą. Ludu mój! Twoi wodzowie to zwodziciele, wypaczyli drogi, którymi masz chodzić.

Inne przekłady ten werset przedstawiają nieco inaczej ... ale moje doświadczenie (choć z pewnością nie tak obfite i długie jak wielu mężów tu obecnych) przekonuje mnie o prawdzie płynącej z tego wersetu ... i jakże częto czuję jego siłę na własnym karku.

Moja córka ma niecałe 5 lat ... ale nie raz powodowała moje długie modlitwy bo miałem jakieś takie wrażenie, że coś nią manipuluje aby mnie dosłownie uciemiężyć w perfidny sposób.

Co do kobiet. No cóż. Ciężko w setce znaleźć prawdziwie łagodną istotę przez Boga stworzoną na radość i ostoję dla męża.
Kobiety na takie słowa często od razu mówią źle na mężczyzn i niestety często również mają rację ... bo to jest takie zapętlone zjawisko. Niestety zgodzę się też z Henrykiem, że kobiety wyjątkowo łatwo łykają ten świat i to co on oferuje ... są mniej czujne, lubią opierać się na tym co przyrodzonymi zmysłami rozumieją ... łatwo polegają na wątpliwych autorytetach (czy to naukowych czy medialnych). Niektóre są kobietami bardzo twardego karku.

Jeśli Boga miłujący mężczyzna ma niewiastę, która go szanuje i nie doznaje tego co kilku mężów, którzy tu się zwierzyli - niech Bogu dziękuje za taką niewiastę każdego dnia ... każdego pojedynczego dnia.

Izajasz pisał:
Izj 27:9 Dlatego też tylko tak będzie zmazana wina Jakuba i wtedy będzie pełny skutek jego rozgrzeszenia, gdy doprowadzi do rozbicia wszystkich kamieni ołtarza, jak się rozbija kamienie wapienne; gdy nie podniosą się już pomniki Astarty ani ołtarze kadzidlane.
Izj 27:10 Gdyż miasto warowne opustoszało, jest mieszkaniem bezludnym, opuszczonym jak pustynia; tam będzie się paść cielę i tam będzie leżeć i ogryzać jego gałązki.
Izj 27:11 Gdy jego gałązki uschną, będą się łamać; przyjdą kobiety i spalą je. Gdyż to jest lud nierozumny; dlatego jego Stwórca nie zlituje się nad nim, a Ten, który go stworzył, nie okaże mu łaski.

Kto spali uschnięte i łamiące się gałązki? ... te gałązki to ludzie, którzy nie mieli korzenia ... postawili swój dom na piasku i nie ostanie się.
Kto spali do cna te gałązki? Kobiety. Gdyż to jest lud nierozumny. Kobiety w czasach końca będą paliły uschnięte gałązki.

Nie mówcie kochane siostry, że twarda jest moja mowa ... ja tylko cytuję Boże Słowo. Nie każda kobieta będzie paliła. Wiemy,że nie każda. Ale to właśnie kobiety odegrają jedną z niechlubnych ról w czasach końca ... i mężowie bądźmy czujni ... umacniajmy się w Bogu ojcu, odżywiajmy naszego ducha każdego dnia, aby był silniejszy od ciała i zwyciężał jego pożądliwości. Dziękujmy Bogu za wszelkie doświadczenie i ogień cierpienia, który umacnia naszą wytrwałość. Umacniajmy się w męstwie na dni wystąpienia w szeregach wojowników Boga by niszczyć ołtarze Astarty i palić bałwany.

Rozumiem cierpienie wielu z Was kochani.

Ja również miałem takie chwile w życiu, kiedy tylko Bóg i trwanie przy Jego Słowie trzymało mnie przed tym aby nie iść z linką na drzewo. Dziś mogę powiedzieć, że Bóg wysłuchał wiele moich modlitw i moja żona z wolna otwiera oczy ... i wierzę, głęboko wierzę, że zaprowadzę w moim domu Boży ład i miłość. Tak mi Boże dopomóż.

Co do psychologii to mogę wiele mówić, bo sam ją studiowałem ... w dużym skróćie powiem wam umiłowani ... nie polegajcie na tych naukach. To system lucyferiańskiej manipulacji, plac badań naszych umysłów do wykorzystania przeciwko nam.
To Bóg jest dla nas lekarzem i terapeutą ... nie psycholog.
Nie odradzam zupełnie kontaktów. Sam porozmawiam, zasięgnę czasami opinii (poznać punkt widzenia drugiej osoby, która w jakiś sposób ma poczucie empatii uważam za mądrość) ... ale sam wszystko muszę zawsze przemyśleć i sam decyduję (np. w sprawie córki).

Psychiatria ... Marysiu zauważyłem, że w niejednym poście odwołujesz się do psychiatrii i troszkę czasami oceniasz pewne zjawiska w oparciu o taką "amatorską ocenę psychiatryczną". To co piszę to nie narzucenie mojej opinii ale poddanie Wam do przemyślenia tego zagadnienia.
Psychiatria jest nauką wysoce szkodliwą. Zakłada ona u fundamentów brak Boga i sprowadza człowieka do ciała będącego "chemiczną zupą" powstałą w wyniku ewolucji itd ... a procesy będące procesami duchowymi sprowadza się do procesów reakcji chemii w organiźmie ... no i co za tym idzie leczenie psychiatryczne to stosowanie składników chemii wprowadzanych do ustroju czy to poprzez układ pokarmowy czy krwionośny tudzież stymulując wytwarzanie oczekiwanych substancji przez organizm w wyniku stymulacji zewnętrznych (terapie różnego rodzaju).

Psychiatria to ścisła nauka skręconego węża ... czy dzieci Boże winny właśnie tam szukać pomocy?
W szpitalach przebywa wiele zdemonizowanych, związanych osób, które są trute chemią bez wyleczenia przyczyn ... bo przecież dla psychiatrii demony nie istnieją.

Naukowcy niewiele znają prawdy ... a jak wielkim autorytetem są dla wielu ludzi. Szkoda ...

Mnie się czasami wydaje, że ludzka nauka wie o Bożym Stworzeniu mniej niż 5% ... z czego co najmniej połowa do błędne teorie, kłamstwa i bzdury. Boję się bardzo tego, że przeszacowałem z tymi 5% ....

Naszym lekarzem jest Bóg ... lecz musimy się oczyszczać i dać mu miejsce w naszym życiu ... wówczas uleczy nas z wszystkich chorób i oddali wszelkie plagi i zło ... ale to szeroki, osobny temat. Ewangelia zapowiada, że lud Boży dojdzie do pełni nawrócenia. W tym zgniłym zepsutym świecie dookoła ... aż przypomina się werset

Hab_1:5 Spójrzcie na narody i zobaczcie, patrzcie ze zdumieniem i trwogą! Bo za waszych dni dokonuję dzieła, w które nie uwierzycie, gdy wam ktoś o nim będzie opowiadał.

i
Izj_43:21 Lud, który sobie stworzyłem, będzie zwiastował moją chwałę.

ale wracając do ewangelii ...

Mar 16:17 A takie znaki będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli: w imieniu moim demony wyganiać będą. nowymi językami mówić będą,
Mar 16:18 Węże brać będą, a choćby coś trującego wypili, nie zaszkodzi im. Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją.

Te wersety ewangelii zapowiadają, że lud Boży oczyści swe szaty do tego stopnia, że Bóg napełni swój lud mocą Swego Ducha do tego stopnia, że nawet trucizny nie zaszkodzą ... demony będą uciekały a chorzy będą uzdrawiani .... Wówczas narody pogańskie szukać będą dzieci Bożych i chwytać się rąbka szat i mówić będą "pozwólcie iść z wami bo z wami jest Bóg".

Będzie to miało miejsce po wypełnieniu się słów Henocha:

Henocha 38:3-6 3 Kiedy zostaną objawione tajemnie sprawiedliwych, zostaną osądzeni grzesznicy i niegodziwi odpędzeni od sprawiedliwych i wybranych,
4 wówczas ci, którzy posiadają ziemię, stracą swą potęgę i wielkość i nie będą mogli patrzeć na twarz świętych, ponieważ światło Pana Duchów ukaże się na obliczu świętych, sprawiedliwych i wybranych.
5 Wówczas potężni królowie zostaną rozproszeni i wydani w ręce sprawiedliwych i świętych.
6 Odtąd nie będzie nikogo, kto mógłby wstawić się za nimi do Pana Duchów, albowiem życie ich skończy się.

Kobiety umiłowane ... pielęgnujcie w sobie Boży dar łagodności, ciepła które powinno zawsze gościć w waszych rodzinnych domach Smile
damian

Liczba postów : 57

http://PrawdaNasWyzwoli.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 30th Grudzień 2015, 00:06

Mądre słowa Damianie Smile Psychologiem nie jestem, ale właśnie sam jestem skłonny myśleć ze większość chorób psychicznych etc. po prostu nie istnieje. Myślę że jest to albo zepsute DNA, albo w jakimś stopniu zniewolenie demoniczne. Najczęściej ludzie " chorzy" to albo ludzie którzy bardzo dużo przeszli złego w swoim życiu, np po wojnach niewygodnych ludzi wrzuca się do psychiatryka , faszeruje pigułkami i mamocza bo umysł jest przyćmiony.. a myślę że takie piguły nie raz mogą powodować łatwiejsze opetania, przez co nie 1 zły demon ma swoje mieszkanie. Albo ludzie dalecy od Boga, nad którymi demon/demony bardziej otwarcie maniupuluja i odzywają się.

Nie oszukujmy się, w takim psychiatryku.. demony mogą mieć istny raj, i tak nikt w nie tam nie wierzy. A człowiek który ma przycmiony umysł traci kontrolę nad własnym umysłem i ciałem i taką osobę łatwiej jest wziąć w niewolę demoniczną. Poza tym nie raz osoby które głosiły prawdę wrzucano własnie tam, faszerowano pigułami..i spokoj z osoba.

Liksar

Liczba postów : 877

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 30th Grudzień 2015, 11:43

Damianie bardzo ująłeś to w bardzo ciekawy i obrazowy sposób.
Niestety zmartwiła mnie twoja informacja na temat psychologów i psychiatrów. Podjąłem decyzję o wprowadzaniu niezbędnych zmian przywracających prawidłowe funkcjonowanie rodziny. Nie będzie to łatwe.  affraid

Jednym z elementów jest wizyta mojej żony u lekarza i prawdę mówiąc chciałem właśnie zacząć od któregoś z nich. Jeżeli więc nie do niech do do kogo powinna się udać? Tak tego zostawić raczej nie mogę, tym bardziej, że nadchodzące zmiany przyniosą sporo nerwowości. Będzie opór materii. Chciałbym pomóc żonie i jednocześnie wyjaśnić przyczynę jej zachowania. Czy jest to związane ze stanem zdrowotnym, czy jednak są inne powody.
Dla mnie też nie będzie to łatwe. Z natury jestem człowiekiem spolegliwym ,co nie znaczy spokojnym. Zawsze dopasowywałem się do innych, bardzo lubiłem i lubię pomagać innym (co ma mi za złe moja żona) i to bez oczekiwania czegokolwiek w zamian. Zazwyczaj przedkładałem czyjeś dobro czy interes nad swój. Nie rzadko na tym traciłem czy dostawałem po dupie. Wiedzieli o tym moi znajomi, i niektórzy wręcz to wykorzystywali. Czasami wręcz nie potrafiłem zawalczyć o swoje.

Teraz jestem mądrzejszy doświadczeniami i bardziej świadomy. Zmiany które mnie czekają, aby zostać głową domu będą trudne w przeprowadzeniu, ale jestem zdeterminowany i przekonany o słuszności tego działania jak również wierze, że z Bożą pomocą uda się jeżeli taka jest Jego wola.
Wczoraj poczułem siłę i determinację i oby tak zostało. Jak się jest pewnym siebie i to działania są efektywniejsze Smile

jeszcze do Milosc
masz bardzo dużo racji z tą miłością do bliźniego. Ale tak myślę, że tak samo można o mnie powiedzieć, że powinienem kochać swoja żonę jak bliźniego swego nie zależnie od wszystkiego. Ja już nie potrafię stała się dla mnie obca. Nie chcę tak myśleć, ale tak czuje. Nie mogę znieść jej zachowania i tego co mówi, że Boga nie potrzebuje, że biblia nie jest dla niej wyznacznikiem, kierunkiem. Pół biedy co o mnie mówi, ale Imienia Boga szargać nie pozwolę (szczególnie wzywanie imienia Pana Boga na daremno)! Mad

Tu mam pytanie, a wątku nie potrafię teraz odnaleźć. Nie ukrywam, że mam z tym czasami duży kłopot i daleko mi do ideału, zresztą pisałem o tym. Embarassed
Jak powinna wyglądać ta miłość do bliźniego w kontekście wroga. Czy w stosunku do wrogów miłość to tolerancja?
Lotion

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 30th Grudzień 2015, 12:28

Lotion

Teraz jestem mądrzejszy doświadczeniami i bardziej świadomy. Zmiany które mnie czekają, aby zostać głową domu będą trudne w przeprowadzeniu, ale jestem zdeterminowany i przekonany o słuszności tego działania jak również wierze, że z Bożą pomocą uda się jeżeli taka jest Jego wola.
Wczoraj poczułem siłę i determinację i oby tak zostało. Jak się jest pewnym siebie i to działania są efektywniejsze

Na owej zmianie polega twój błąd. Pokój za wszelką cenę. Miłować nieprzyjaciół czyli nie dać się prowokować.

Masz dzieci i jesteś przed Bogiem za nie odpowiedzialny. To jest twój cel i odpowiedzialność przez Bogiem.

Nasze kobiety maja tak poprzewracanie w głowach masywną propagandą feministyczną, że nie myślę, ze to można w jakikolwiek zmienić bez udziału Boga.

Szatan zrobił to bardzo sprytnie, podobnie jak w Edenie.

Logika szatańska, że kobieta jest równa mężczyźnie jest głęboko zakorzeniona w zdecydowanej większości umysłów i w sumie jest to choroba umysłowa, która niszczy świat.

Największą zbrodnią pod pretekstem 'ratowania' rodziny świat popełnił wysyłając kobiety do pracy i dając im do rąk karty kredytowe i Kobietę i Życie.

W ten sposób szatan trzyma nas dosłownie za jaja! Przepraszam za wyrażenie ale zjawisko zbrodniczej feminizacji jest tak widziane przez mężczyzn, którym jeszcze nikt rozumu nie odebrał.

Kiedyś pisałem o celu życia mężczyzny i kobiety.

Po dokonanym wyborze małżonkowie płodzą minimum 2.1 dziecka, aby rodzaj ludzki mógł egzystować. Mąż stara się o wyżywienie całej rodziny a żona w domu wychowuje dzieci. W przypadku więcej liczby dzieci żony nie mają już niczego innego w życiu, jak niańczenie wnuków i prawnuków, zanim się nie pożegnają z życiem.

Z mężczyznami jest podobnie. Nie ma drugiej młodości i  nie ma - mnie się coś jeszcze od życia należy.

Należy się - nagrobek, jeżeli wychowałeś dzieci jak należy.

Ale kobiety tego ogólnie nie akceptują i około 40-tki chcą coś więcej od życia, coś co im się nie należy.

Mężczyźni takze czasami wpadają w tę szatańską pułapkę i kupują sobie przedłużenie penisa, czyli czerwony szybki samochód, wszczepiają włosy, farbują je i łażą na treningi aby linię utrzymać.

Są ogólnie na tyle sprytniejsi, ze z tym kobietami zbył łatwo się nie wiążą a za to chętnie je wykorzystują.

Tak nas wrobił szatan, ponieważ nie chcemy zaakceptować  prostej prawdy. Życie wieczne było i jest w planach Boga. Ale nie otrzymamy życia wiecznego w celu wiecznego łamania Prawa Bożego.

Czyli życie wieczne należy sie tym, którzy akceptują Prawo Boże. Nie muszą być doskonali ale muszą przekonać Boga, że im zależy na szczęśliwym życiu w Królestwie Bożym.

A Prawo mówi, ze kobieta ma swego pana, którego wybiera przed ślubem. I w tym momencie jej żądze władzy nad mężem czy PRAWO do czegoś lepszego w życiu po prostu się kończą. Nie ma na nic więcej czau! Za krótko żyjemy.

Mamy dwie drogi. Droga ku grobowi lub droga do Królestwa.

Szatan chce nam drogę do Królestwa zablokować. W tym celu utworzył feminizm.

Nie dajmy się na to nabierać i idźmy ku Królestwu.

Tutaj jest szczegółowy artykuł Henryka Makowa na ten temat, ale pod nieco innym kątem.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-rockefellerowie-przerobili-kobiety-dr-henry-makow-2015-10

Warto to przestudiować.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by damian on 30th Grudzień 2015, 13:30

Lotion, nie napisałem, że będąc dzieckiem Bożym nie śmiesz iść do lekarza Smile
Napisałem nawet, że mądrość wskazuje aby zasięgnąć konsultacji a to co chciałem podkreślić w mojej wypowiedzi to głównie fakt, aby nie polegać za bardzo na tej nauce ... konsultacja jest w porządku ... a dalej trzeba podejmować samodzielnie decyzje.

Twoja sytuacja jest trudna i współczuję. Przykre to jest ale wierzę, że Bóg będzie stał przy Tobie i wesprze Cię swoją siłą i pokrzepi.
Mam kolegę, brata w wierze, który jest w podobnej sytuacji ...

Wracając do psychiatrii ... mam od początku grudnia poważne problemy z córką. Konsultowałem już z pediatrami, pedagogami, psychologami i psychiatrami ... ostatnio dostałem nawet sugestię od kilku osób aby skorzystać z usług ... egzorcysty (oczywiście katolickiego bo w moim środowisku osób mam niestety do czynienia tylko z katolikami, co też jest dość trudne). Do tego stopnia się nie posunę i nie będę tego nawet z katolickim egzorcystą konsultował. Nikt z tych specjalistów psychiatrów niczego nie wniósł do problemu. Oni mają tylko repertuar leków albo ostatecznie hospitalizację.

Leki psychiatryczne są zazwyczaj wysoce szkodliwe ubocznie. Otępiają umysł i w moim rozumieniu mogą potęgować związania demoniczne.

Ja w mojej sprawie szykuję się do modlitwy i postu. Wiem, że modlitwa i post mogą przynieść efekty.
Problem też w tym, że nie możemy oczekiwać od Boga pomocy i uleczenia jeśli jesteśmy zanieczyszczeni.
To są proste zasady od początku założenia świata.

Może masz w domu jakieś przedmioty przeklęte? ... może żona ma jakieś "talizmany" ... symbole ... Wiesz u mnie w domu obowiązuje zakaz kupowania odzieży ze znakami przeklętymi typu pentagramy (dla wielu to niewinne gwiazdki) i inne podobne.

Wskazuję jedynie jakie kanały mogą zachęcać siły zła do uczestnictwa w naszym życiu.
Takie przedmioty, nasze słabości, nałogi i dopust kanałów zła (wszelka ezoteryka / okkultyzm) nie pomaga nam w walce ze skutkami działania tych sił.

Jakiś czas nie do końca rozumiałem ostatnie słowa tych wersetów:

Izj 6:9 A On rzekł: Idź i mów do tego ludu: Słuchajcie bacznie, lecz nie rozumiejcie, i patrzcie uważnie, lecz nie poznawajcie!
Izj 6:10 Znieczul serce tego ludu i dotknij jego uszy głuchotą, a jego oczy ślepotą, aby nie widział swoimi oczyma i nie słyszał swoimi uszyma, i nie rozumiał swoim sercem, żeby się nie nawrócił i nie ozdrowiał!

Przekład Gdański:

Izj 6:10 Zatwardź serce ludu tego, a uszy jego obciąż, i oczy jego zawrzyj, aby nie widział oczyma swemi, a uszyma swemi nie słyszał, i sercem swem nie zrozumiał, a nie nawrócił się, i nie był uzdrowion.

W Księdze Wyjścia mamy też obietnicę:

Wjs 15:26 I rzekł: Jeżeli pilnie słuchać będziesz głosu Pana, Boga twego, i czynić będziesz to, co prawe w oczach jego, i jeżeli zważać będziesz na przykazania jego, i strzec będziesz wszystkich przepisów jego, to żadną chorobą, którą dotknąłem Egipt, nie dotknę ciebie, bom Ja, Pan, twój lekarz.

Bóg nie zawsze spełnia nasze prośby (zapewne z wielu różnych powodów), ale zawsze jest wierny swoim obietnicom.
Co nam to mówi?

Wersety te dają nam obraz warunków do spełnienia, aby Bóg był naszym lekarzem i aby spełnił daną obietnicę i oddalił od nas wszelkie choroby.

Naszym zadaniem jest pełne nawrócenie (temat obszerny, od dawna planuję serię artykułów o nawróceniu i niebawem na moim blogu będą one publikowane) i oczyszczanie się.

Wiemy z Tory, że kapłan wchodzący do miejsca najświętszego w Świątynii musiał być dokładnie oczyszczony. Inaczej ryzykował śmiercią ... i nigdy nie miał pewności. Kapłani wchodzili tam z przywiązanymi do nóg sznurami na wypadek, gdyby kapłan zginął ... to miała być możliwość wyciągnięcia ciała z miejsca najświętszego Świątynii.

Nie jest łatwo się tak oczyścić w dzisiejszych czasach, ale z pewnością jest to możliwe a Ewangelia zapowiada nam, że to będzie miało miejsce.

Podobnie w Objawieniu mamy werset:

Obj 22:14 Błogosławieni, którzy piorą swoje szaty, aby mieli prawo do drzewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta.

Warunkiem jest oczysczenie się. Pełne nawrócenie. Wypranie szat.
Aby to osiągnąć ... musimy iść wąską, kamienistą i trudną drogą ... zaprzeć się siebie i nieść swój krzyż.
Słowo Boże nie uczy nas "łatwego zbawienia". Musimy sie starać jak ten kapłan ... i zawsze z pokorą mieć świadomość, że może to nie wystarczyć.

Nie mam w zamyśle nikogo straszyć ... wskazuję jedynie na Słowo Boże.
Głęboko wierzę, że mamy możliwość uzyskania pełnej ochrony od Boga ...

Psm 91:1 Kto mieszka pod osłoną Najwyższego, Kto przebywa w cieniu Wszechmocnego,
Psm 91:2 Ten mówi do Pana: Ucieczko moja i twierdzo moja, Boże mój, któremu ufam.
Psm 91:3 Bo On wybawi cię z sidła ptasznika I od zgubnej zarazy.
Psm 91:4 Piórami swymi okryje cię. I pod skrzydłami jego znajdziesz schronienie. Wierność jego jest tarczą i puklerzem.
Psm 91:5 Nie ulękniesz się strachu nocnego Ani strzały lecącej za dnia,
Psm 91:6 Ani zarazy, która grasuje w ciemności, Ani moru, który poraża w południe.
Psm 91:7 Chociaż padnie u boku twego tysiąc, A dziesięć tysięcy po prawicy twojej, Ciebie to jednak nie dotknie.
Psm 91:8 Owszem, na własne oczy ujrzysz I będziesz oglądał odpłatę na bezbożnych.
Psm 91:9 Dlatego, że Pan jest ucieczką twoją, Najwyższego zaś uczyniłeś ostoją swoją,
Psm 91:10 Nie dosięgnie cię nic złego I plaga nie zbliży się do namiotu twego,

Wersety i temat do rozważenia.
Wierzę, że jeśli usuniemy przedmioty przeklęte, trzymać się będziemy Bożego Prawa i damy z siebie to co cenne bez tego co pospolite to Bóg się do nas przyzna. Wówczas nasze modltwy i posty będą wysłuchane.

Lotion ... może być też tak, że Twoja żona po prostu nie jest dzieckiem Bożym ... ale tego NIGDY nie wiemy i przestrzegam przed oceną.
damian

Liczba postów : 57

http://PrawdaNasWyzwoli.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 31st Grudzień 2015, 09:36

thewordwatcher napisał:Nasze kobiety maja tak poprzewracanie w głowach masywną propagandą feministyczną, że nie myślę, ze to można w jakikolwiek zmienić bez udziału Boga.

Szatan zrobił to bardzo sprytnie, podobnie jak w Edenie.

Logika szatańska, że kobieta jest równa mężczyźnie jest głęboko zakorzeniona w zdecydowanej większości umysłów i w sumie jest to choroba umysłowa, która niszczy świat.

Największą zbrodnią pod pretekstem 'ratowania' rodziny świat popełnił wysyłając kobiety do pracy i dając im do rąk karty kredytowe i Kobietę i Życie.

W ten sposób szatan trzyma nas dosłownie za jaja! Przepraszam za wyrażenie ale zjawisko zbrodniczej feminizacji jest tak widziane przez mężczyzn, którym jeszcze nikt rozumu nie odebrał.

Dokładnie. Moja żona - chociaż uważa feministki za wariatki - to sama jest przesiąknięta propagandą feministyczną.

Jedyne co dobre to z uwagi na dobro naszego syna nie mamy TV, ani polskiej ani niemieckiej.

Szatan doskonale wymyślił ten cały system.

Wysokie podatki powodują, że obydwoje rodziców musi pracować. Zarobkowa praca kobiet jest mniej efektywna od mężczyzn, kobiety są nie dość że słabsze fizycznie, wrażliwsze, to mają gorsze zdolności kierownicze, są bardziej emocjonalne, mniej solidarne i bardziej spolegliwe wobec kierownictwa.

Jednym słowem praca zarobkowa kobiety wyniszcza. Kobiety cały ten stres wyładowują na rodzinie.

A co śmieszniejsze na co idzie część tych wysokich podatków???

Na "wyrównywanie szans zawodowych kobiet czy mężczyzn" czyli na dopłacaniu prywaciarzom za mniej efektywną pracę kobiet. W Szwecji są parytety kierownicze, i tam jest pani dyrektor, która nic nie robi i nie wydaje nawet decyzji, ponieważ się na tym nie zna. Jest to t.z.w. stanowisko słup, istniejące po to aby spełnić ten głupi wymóg.

Twoja żona ma menopauzę i była zapewne pod wpływem ideologii feministycznej co jeszcze spotęgowało negatywny efekt menopauzy.

Tak samo jak ludzie którzy są otyli w skutek złej diety i barku ruchu gorzej przechodzą starość niż osoby które są wysportowane i mają dobrą dietę starość przechodzą lepiej.
Podobnie kobiety pod wpływem feministycznej propagandy gorzej przechodzą menopauzę niż kobiety żyjące pod wpływem prawa Bożego!!!

Dlatego tylko w Królestwie Bożym możliwa jest gruntowna poprawa życia kobiet!!

Tak twoja żona ma nagły spadek estrogenów co sprawiło, ze teraz jej wyszło całe te życie w stresie w wielkiej korporacji.

Tak samo jak u ludzi którzy wstrzykiwali sobie testosteron w wielkich ilościach nagle go odstawili i ich organizm przestał produkować własny testosteron i nagle popadli w wielką depresję i popełniali samobójstwa.

Co twojej żonie może pomóc???

Może to być kuracja hormonalna - ale ona w Polsce może być droga.

Zacznij może żartować w sytuacjach konfliktowych!!! Wiele sytuacji musisz przecierpieć.

Co do lekarzy to jak napisał Damian przepiszą ci pastylki, które otępią ci żonę, wieloletnie ich stosowanie powoduje inne choroby.

Psycholodzy i psychiatrzy mają małą wiedzę na temat hormonów. Zapewne lekarze sportowy mający ogromną wiedze na temat hormonów i ciała ludzkiego jako całości może coś więcej wiedzieć. Ponieważ musza oni zapewnić sportowcom maksymalną sprawność fizyczną i psychiczną!!!

Ale i tak na ich opnie musisz brać poprawki, no i ich porady są drogie.

Moja żona jest jeszcze przed menopauzą więc czytając wasze posty bracia to ja mam naprawdę lekko Very Happy

Cyryl

Liczba postów : 768

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 31st Grudzień 2015, 12:59

Po ostatniej nocy mam dość definitywnie.
Zaczęło się wczoraj wieczorem bo stanąłem w obronie dziecka na które potwornie krzyczała tylko dlatego, że położył brudne spodnie na podłodze w swoim pokoju.
Wcześniej ponoć dotknął koszulką szafki, która jest ponoć brudna, kazała mu zdjąć koszulkę i wrzucić do prania ( z tej szafki bierzemy na bieżąco picie!). Efekt tego był taki że stwierdziła, ze trzeba znowu umyć podłogę, a do tego wszedł tam kapciami więc nie może chodzić po domu nawet do toalety, Położyć się w łóżko też nie może tylko siedzieć. Siedział biedny od godz 22:30 do 1:00. Był bardzo śpiący i zmarzł. Mówiłem, żeby wszedł do łóżka i się przykrył - bał się mamy! Dowiedział się, że to wina ojca i może mi podziękować. Wszystko wina ojca!
Źle zrobił, ale to nie powód na taki wybuch agresji! Wrzeszczała tak nie dając dojść do głosu, że dziecko się popłakało, a sąsiedzi pukali do drzwi (22:30). Potem budziła mnie krzykiem co 2 godz. abym nie mógł spać  Mad . Sama w ogóle nie poszła spać powiedziała, że się wyprowadza, bierze auto. Nie poszedłem przez to do pracy. Obudziła mnie rano i wyrzuciła z sypialni bo teraz ona będzie spała.  Evil or Very Mad
Mam dość. Nie wiem czy takie zachowanie sadystyczne można uzasadniać przekwitaniem, to bestialstwo. Ponoć jak mnie nie ma to jest spokojniej. Tak, dzieci robią co ona chce bo się jej boją. Nie potrafię nie walczyć tylko odpuścić, nie potrafię przepraszać za coś, co nie jest moją winą! Mad

Od jutra wprowadzam zmiany i tyle. Możemy z dziećmi tylko zyskać.

A propos zażartowania czasami z jakiejś sytuacji dla rozładowania atmosfery - ona uważa to za sarkazm i wyrachowanie, że się z niej naśmiewam. Szkoda gadać.

Jeżeli sie nie wyprowadzi do tej pory to choćby siłą wyrzucę ją do lekarza psychologa - niech stwierdzi czy to początek przekwitania. Chociaż nie wiem, czy to coś zmieni. pale

Patrze na nią, matkę moich dzieci i jest mi zupełnie obca. Straszne uczucie.

Boże Ojcze Nasz w Imię twego Syna Isusa Zbawiciela, miej nas w swojej opiece i wspieraj w działaniach, daj nam siłę i wytrwałość w osiągnięciu celu. Niech się tak stanie.
Lotion

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 31st Grudzień 2015, 13:13

Pamiętaj Bóg nigdy nie daje nam ryby ale dla każdego ma wędkę .

Nie poddawaj się i walcz z modlitwą o nią.

Bedą zmiany ale działaj i to szybko.

To nie są zmiany związane z przekwitaniem .

Ta kobieta jest opętana .
Żadna zdrowa matka nie dopuściła by do takich sytuacji.

Wszystko możliwe że demon czuje że zaczynasz działać i źe ludzie wierzący w Boga stoją po twojej stronie i za ciebie się modlą.

Wariuje coraz bardziej i może byc jeszcze gorzej ale NIE PODDAWAJ sie !!!
Kasia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 31st Grudzień 2015, 13:49

Można spojrzeć na to też z innej strony, schemat działania szatana fajnie widać :

Bóg stworzył ziemie - ziemia powstała sama z małej kropki która się rozszerzyła
Bóg stworzył człowieka - człowiek wyewoluował z małpy
Bóg stworzył płaska ziemie - ziemia jest okrągła
Bóg jest jeden i jest Ojcem -  Chrystus jest " Bogiem"

Mężczyzna jest głową rodziny i on podejmuje decyzje w domu - kobieta jest głową i decyduje

Wiec jeśli Szatan wmawia światu że kobieta powinna rządzić .. to wiadomo że odwraca kota ogonem, tak jak robi to z każdą rzeczą.

Dlaczego Bóg stworzył dla Adama Ewe?

(18) Potem rzekł Pan Bóg: Niedobrze jest człowiekowi, gdy jest sam. Uczynię mu pomoc odpowiednią dla niego.

Adam był samotny i w żadnym zwierzęciu nie znalazł odpowiedniego towarzysza. Bóg doskonale o tym wiedział i stworzył kobietę żeby była uzupełnieniem , czyli 2 połówki tworzą JEDNOŚĆ.

(24) Dlatego opuści mąż ojca swego i matkę swoją i złączy się z żoną swoją, i staną się jednym ciałem.

Szatan widział że Adam był przy tym jak Bóg stwarzał ogród Eden i Adam nazywał zwierzęta.  Więc Adam doskonale zdawał sobie sprawę że to Bóg wszystko stworzył. Ale Ewa dopiero po tym została stworzona i tego NIE WIDZIAŁA.

(4) Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie,

(5) Lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło.

Dlatego Szatan zaczaił się do Ewy a nie do Adama. Bo Adama by tak zwieść nie mógł.

Zobaczmy co mówi Bóg po 1 grzechu :

(16) Do kobiety zaś rzekł: Pomnożę dolegliwości brzemienności twojej, w bólach będziesz rodziła dzieci, mimo to ku mężowi twemu pociągać cię będą pragnienia twoje, on zaś będzie panował nad tobą.

(17) A do Adama rzekł: Ponieważ usłuchałeś głosu żony swojej i jadłeś z drzewa, z którego ci zabroniłem, mówiąc: Nie wolno ci jeść z niego, przeklęta niech będzie ziemia z powodu ciebie! W mozole żywić się będziesz z niej po wszystkie dni życia swego!

Bóg już w Edenie powiedział że mężczyzną będzie panował nad kobietą.  Mężczyzna jest bardziej stanowczy i nie ulega tak łatwo pokusom świata. Na kobietę czeka o wiele więcej próżności na tym świecie.

Grzech Adama polegał na tym że usłuchał swojej żony. I to go zgubiło.. żeby tego nie uczynił świat wyglądałby zupełnie inaczej.

Czyli mężczyzna słuchający swojej żony bez krytycznie i nie umiejący postawić na swoim.. powoduje grzech.

Jaki cel miał Adam w ogrodzie Eden :

(15) I wziął Pan Bóg człowieka i osadził go w ogrodzie Eden, aby go uprawiał i strzegł.

Czyli podstawą do życia Adama była praca , dbanie o ogród i świat.
Tyle że było o wiele łatwiej

Kara dla kobiety za 1 grzech jest :

(16) Do kobiety zaś rzekł: Pomnożę dolegliwości brzemienności twojej, w bólach będziesz rodziła dzieci, mimo to ku mężowi twemu pociągać cię będą pragnienia twoje, on zaś będzie panował nad tobą.

dla kobiety karą jest ból rodzenia i bóle miesiączkowe.. znam trochę dziewczyn i część przechodzi je naprawdę boleśnie.

(17) A do Adama rzekł: Ponieważ usłuchałeś głosu żony swojej i jadłeś z drzewa, z którego ci zabroniłem, mówiąc: Nie wolno ci jeść z niego, przeklęta niech będzie ziemia z powodu ciebie! W mozole żywić się będziesz z niej po wszystkie dni życia swego!

Czyli karą dla mężczyzny jesty ciężka praca na kawałek chleba.

Wiec widzimy że gdy mąż słucha żony i to ona decyduje.. .to dobrze się to nie kończy.

Podobnie było z Dawidem i Salomonem !

Pierwszą żoną Dawida była Mikal, córka Saula. Jeszcze zanim został królem poślubił Abigail i Achinoam z Jizreel. W czasie panowania w Hebronie żonami Dawida zostały Maaka, Chaggita, Abitala i Egla. Po przeniesieniu stolicy z Hebronu do Jerozolimy Dawid wziął sobie jeszcze nałożnice i żony z Jerozolimy[2] – spośród nich z imienia znana jest jedynie Batszeba. Pod koniec życia do haremu izraelskiego króla trafiła Abiszag.

2 ks. Samuela 11
(2) I przytrafiło się, że pod wieczór Dawid wstał ze swojego łoża i przechadzał się po tarasie swojego królewskiego domu, i ujrzał z tego tarasu kąpiącą się kobietę. A była to kobieta wielkiej urody.

(3) Dawid posłał, aby się czegoś dowiedzieć o tej kobiecie. Powiedziano mu: Jest to Batszeba, córka Eliama, żona Uriasza Chetejczyka.

Batszeba była już zajęta, była już żoną. Wiec Dawid nie miał do niej prawa

Przez to że Dawid zakochał się w kolejnej kobiecie sprowadził na siebie grzech:

(15) W tym liście zaś napisał tak: Postawcie Uriasza na samym przedzie, gdzie bitwa jest najzaciętsza, a potem odstąpcie od niego, tak by został ugodzony i poległ.

(16) A gdy Joab oblegał miasto, postawił Uriasza w miejscu, o którym wiedział, że tam są najdzielniejsi wojownicy.

(17) Gdy zaś wojownicy wypadli z miasta i wszczęli walkę z Joabem, poległo kilku z jego ludzi, z wojowników Dawida, zginął też Uriasz Chetejczyk.

(18) Wtedy Joab wysłał posłańca i kazał Dawida powiadomić o całym przebiegu bitwy,

przez to Dawid bardzo rozgniewał Boga.

(26) A gdy żona Uriasza usłyszała, że Uriasz, jej mąż, zginął, opłakiwała swego męża.

(27) Lecz gdy przeminęła żałoba, posłał Dawid i sprowadził ją do swojego domu. I została jego żoną, i urodziła mu syna. Lecz ten postępek, który popełnił Dawid, nie podobał się Panu.

(1) Gdy król Dawid się zestarzał i posunął się w latach, choć go okrywano derkami, nie mógł się rozgrzać.

(2) Rzekli do niego jego słudzy: Należałoby poszukać dla naszego pana, króla, młodej dziewczyny, która by była przy królu i pielęgnowała go, i sypiając z nim, ogrzewała naszego pana, króla.

(3) I szukano pięknej dziewczyny po całym obszarze Izraela, a gdy znaleziono Abiszag, Szunamitkę, przyprowadzono ją do króla.

(4) Była to bardzo piękna dziewczyna; pielęgnowała i obsługiwała króla, lecz król z nią nie obcował,

słudzy wręcz wciskali Dawidowi kolejną żonę do łóżka.

natomiast Salomon również upad przez to że zaczął słuchać kobiet .

1 ks. królewska 11

(1) Król Salomon pokochał wiele kobiet cudzoziemskich: córkę faraona, Moabitki, Ammonitki, Edomitki, Sydonitki, Chetytki,

(2) Z narodów, co do których Pan nakazał Izraelitom: Nie łączcie się z nimi i one niech się nie łączą z wami, nakłonią bowiem na pewno wasze serca do swoich bogów. Otóż do tych zapałał Salomon miłością.

(3) Miał on siedemset żon prawowitych i trzysta nałożnic, a te jego kobiety omamiły jego serce.

(4) Gdy się zaś Salomon zestarzał, jego żony odwróciły jego serce do innych bogów, tak że jego serce nie było szczere wobec Pana, Boga jego, jak serce Dawida, jego ojca.

(5) Toteż poszedł Salomon za Asztartą, boginią Sydończyków, i za Milkomem, ohydnym bałwanem Ammonitów.

(6) Salomon postępował źle wobec Pana i nie wytrwał wiernie przy Panu jak Dawid, jego ojciec.

(7) Wtedy to założył Salomon święty gaj dla Kemosza, ohydnego bałwana Moabitów, na górze położonej na wschód od Jeruzalemu, i dla Molocha, ohydnego bałwana Ammonitów.

(Cool Podobnie uczynił dla wszystkich swoich cudzoziemskich żon, które paliły kadzidła i składały ofiary swoim bogom.

(9) Toteż Pan rozgniewał się na Salomona za to, że odwrócił serce swoje od Pana, Boga izraelskiego, który mu się dwukrotnie ukazał

(10) I to mu szczególnie przykazał, aby nie poszedł za innymi bogami. Lecz on nie przestrzegał tego, co Pan przykazał.

Mężczyzna często nie umie zapanować nad 1 kobieta... a co dopiero 1000 ! Tak własnie kończy się gdy to kobieta zaczyna przejmować kontrolę nad mężem .

Widzimy z kart historii naszych przodków , że kiedy to kobieta staję się głową domu... to prowadzi to tylko do upadku.

Warto też wspomnieć ze dla wielu znanych osobowości wciska się kobiety żydówki które są bardzo stanowcze i przejmują kontrolę nad mężem i to one nim manipulują a rozkazy dostają odgórnie.

Myślę ze te kobiety to potomkinie w dużej części tych samych co zwiodły Salomona , czyli nasienie węża wciąż działa podobnie i aktywnie od lat.
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 31st Grudzień 2015, 14:37

Lotion , mi się wydaje że to typowe działanie demona. Zwłaszcza że jak zacząłeś pisać tutaj na forum i sugerowane zostało że to sprawa demoniczna to widzę ze tylko się nasiliło. I to dość mocno .

Wszyscy trzymają za Ciebie kciuki i modlą się. Poproś Boga o to by pomógł rozwiązać Ci tą sytuacje i zdaj się na jego wolę. Zaufaj mu i rób to co uważasz za słuszne, Światło zawsze rozświetla ciemność, a nie odwrotnie. Bądź w domu światłem a ciemność zawsze przegra. reasumując. miej ( przepraszam za określenie ) JAJA i pokaż kto w domu rządzi jeśli żona ma Cie opuścić to opuści, jeśli ma być wierna i się nawróci to się tak stanie. Jeśli nic nie zrobisz to na pewno się nie polepszy a tylko pogorszy.
Puki walczyć nie poddajesz się i Bóg na pewno nie będzie miał Ci tego za złe walczyć o sprawiedliwość w domu .

Może jak dzieci nie będzie w domu porozmawiaj z nią na poważnie i postaw TWARDE warunki.
Albo w lewo albo w prawo.
A najlepiej pomódl się na głos wzywając Chrystusa przy tym.
Niech poczuje że ma Twardziela w domu i to jest jej MĄŻ a nie osoba którą można pomiatać.
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 31st Grudzień 2015, 15:53

Dziękuję za te słowa. Za wsparcie, za modlitwę.
Jak to piszę to ona cała czas gada i przeklina. Powiedziałem, że od nowego  roku zmieniamy zasady ja przejmuje przywództwo w domu, bo tego chce ode mnie Bóg, tak jest napisane w biblii, a ja będę temu posłuszny. Cóż okazało się, że chcę władzy jak Pis, ale nigdy nie będę głową rodziny, zaczęła negować to co jest napisane w biblii kompletnie jej nie znając. Podobno tylko kłamię i manipuluję.

Bracia i siostry, dziękuję wam bardzo, że czytacie moje wynurzenia, które bardziej pasują na forum psychologiczne niż tutaj. Czytacie z uwagą, staracie się znaleźć pomóc.Laughing Mam nadzieję, że Henryk mi to wybaczy Embarassed

Niech was Błogosławi Bóg Ojciec, niech was wspiera w waszym życiu. cheers
Lotion

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 31st Grudzień 2015, 16:44

Żadne forum forum psychologiczne!
Nie mogłeś lepiej trafić Very Happy

Bóg jest każdą dziedziną nauki .
Wszystko inne jest jednym wielkiemu zwiedzeniem.

Niech Bóg w Nowym Roku błogosławi tobie i twojej rodzinie.
Kasia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 31st Grudzień 2015, 19:24

Bracie Lotion, mam nadzieję, że twoje zmiany pozytywnie wpłyną na twoją rodzinę Very Happy

Mam nadzieję, że twoja żona się opamięta. Z tego co piszesz o jej zachowaniu widocznie może potrzebuje ona twardej ręki.

Znam przypadek gdy żona (która nie przechodziła menopauzy) atakowała fizycznie swego męża. No cóż, wszystko się skończyło gdy dostała mocne lanie od męża i zobaczyła w praktyce, co to znaczy "drażnić niedźwiedzia".

Dlatego decyzja należy do ciebie bracie, to twoja rodzina i sam wiesz lepiej jak problem rozwiązać. Mam nadzieję, że twoja żona zrozumie, że przywództwo twoje w rodzinie wyjdzie jej samej na dobre.
Ja się będą modlił aby w twojej rodzinie w końcu się polepszyło Very Happy

Niech Bóg Ciebie błogosławi i prowadzi !!!

Cyryl

Liczba postów : 768

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 1st Styczeń 2016, 01:04

Mógłbym także spróbować tej metody i sprawić żonie lanie. Ale ryzyko jest za duże w moim odczuciu.

W Polsce może być jeszcze gorzej.

Może pójść na policję, wyślą ją do lekarza, sfotografują sińce, zrobią sprawę sądową, nastąpi rozwód, olbrzymie koszty sądowe i może wyrok w zawieszeniu.

Sataniści wszystko dokładnie to rozpracowali i jesteśmy ugotowani czasami w związkach, z których czasami nie ma wyjścia. Tak to zostało zaprogramowane.

A jak pójdzie naprawdę dobrze, to spróbują odebrać prawa rodzicielskie obojgu rodzicom.

Czyli warto to dobrze przemyśleć i zastanowić się głębiej nad miłością do... nieprzyjaciół.

A może ona właśnie dąży do sprowokowania fizycznej przemocy? Może jej jakiś demon podszeptuje na ucho!?

To nie są żarty i... stawka jest większa niż życie.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 1st Styczeń 2016, 12:31

Nowy rok, nowa rzeczywistość, nowe zasady.
Zaczynamy.

W Imię Isusa Chrystusa niech wam Bóg błogosławi na ten kolejny rok wspiera w prawdzie i miłości czekając na rychłe przyjście naszego Zbawiciela Very Happy

P.S. Myślę że po ostatniej niedawnej akcji jak ruszyła na mnie z rękami i porobiła sobie siniaków od moich bloków raczej już nie spróbuje Mad
Lotion

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Styczeń 2016, 05:59

Jest jeszcze jeden argument, moim zdaniem poważny.

Jeżeli nie jesteś na pozycji głowy w twoim domu, nie jest to grzechem.

Ostra walka o tę pozycję nie może mieć Bożego błogosławieństwa dla ciebie i Jego ochrony, być może przed demonem, który ją być może opętał.

Powinieneś także wziąć pod uwagę, ze my znamy historię z jednej tylko strony i wielu wierzy, że postępujesz ze swoją żoną w sposób doskonały i bezbłędny.

A wiemy z życia, że nie ma ludzi doskonałych!

Dlatego w sądach muszą się wypowiadać obie strony.

Istnieje możliwość, że pewne opcje mogą do ciebie nie trafiać i je błędnie interpretujesz.

Nie dawno toczyła się walka na forum i miłość do nieprzyjaciół.

Większość komentowała, że ojciec w zagrożeniu życia rodziny nie powinien chwycić za broń i rodzinę uratować. Czyli że Chrześcijanin powinien poświęcić całą rodzinę aby nie zabić jakiegoś bandyty.

Ja zrobiłbym jak Piotr.

Dobyłbym miecza gdybym go miał i walnąłbym nim z całą siłą wprost w łeb bandyty, który chciałby zgwałcić mi córkę i ją zamordować.

Prawo Boże nie zabrania samoobrony.

Ale są bracia i siostry, którzy to widzą inaczej.

Także przypomnijmy sobie podstawę wybaczenia przez Boga naszych grzechów... wybacz nam jak i my wybaczamy naszym winowajcom.

Czasami jest ciężko, bardzo ciężko i są to próby na nas i jest także ich cel.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics