Cudowne wybawienie ludu Bożego

+29
Iraeneus
efraimita
Edwedere
Kowalski
Andrzej
Liksar
Zwykły
Gregor
Marysia87
Skiper
Mutu
Jacek86
Szymon
Milosc
Arkadia
lusia
Olo
walirlan
Rafal81
Takeshi
Hugo
Bushi
anileve
polskapaw
Obserwator
levrone55
Kasia
Cyryl
Henry Kubik
33 posters
Go down
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

24th Sierpień 2015, 11:28
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 21:59, w całości zmieniany 1 raz
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

25th Sierpień 2015, 14:00
Juda to najwaleczniejsze plemię Izraela! bounce

A ja ma pewien dylemat.

Dan 12:1  W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota.

Dlaczego o tym Daniel napisał?

Najwyraźniej po to, abyśmy mogli owo przejęcie władzy nad nami zaobserwowali i byli posłuszni. Termin - powstanie w proroctwa oznacza przejęcie władzy, czyli dla nas i być może dla reszty świata przejecie władzy przez Michała będzie widoczne.

Jestem przekonany, że całe Objawienie będzie wypełniane w sposób literalny - Bestia się ukaże, będzie widzialny upadek szatana
i natychmiast będzie widoczne przejęcie w celu ochrony ludu Bożego władzy przez księcia Michała.

Zdaję sobie sprawę, jak to brzmi, ale spójrzmy bardziej wnikliwie na satanizm światowy, posągi Bahometa i aprobatę władz, cały rząd Anglii to siatka pedofilska i na czele USA także - co najmniej wysoce podejrzany charakter, bez ważnego rodowodu i szkolnych kolegów, niepewnego ojcostwa - słowem aż prosi się o zapytanie - czy nie jest pan upadłym aniołem czy też Nefilimem rodem ze starożytnego Egiptu.

Nasila się prześladowanie Chrześcijan i to spowoduje reakcję Boga i jego armii aniołów, która najprawdopodobniej w chwili obecnej toczy walkę z siłami szatana w niebie pod dowództwem.... Michała!

Rev 12:7 I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
Rev 12:8 Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.

Trudno o lepszą ochronę!

Najprawdopodobniej poprzez ów watykański teleskop - Lucyfer - watykańscy sataniści obserwują owe zmagania.


Ponieważ nie ma żadnego kosmosu, więc inne cele posiadania takiego teleskopu są nielogiczne i bezcelowe.

Mamy więc niezłe zamieszanie, fragmentaryczne proroctwa ale wszystko biegnące w jednym kierunku. Atak na Chrześcijaństwo i zniszczenie go siłą.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

30th Sierpień 2015, 02:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Jest oczywiste, że upadli aniołowie byli 'bogami' Egiptu, Kanaanu i wielu innych nacji.

Masoreci skopiowali z paleo-hebrajskiego tetragram który znaczył - Pan i zrobiono z niego demona JHWH, którego wielbią masoni.

Za każdym razem, kiedy Pan, czyli Bóg ratował czystość rasy ludzkiej, upadli aniołowie zaciekle zwalczali Jego wysiłki.

Abraham był najwyraźniej w pełni człowiekiem, ale Ezaw miał żony hybrydy i z Lotem najwyraźniej było podobnie, Zresztą jego córki miały potomstwo z własnego ojca, co już wtedy mogło być skażeniem genetycznym w tej rodzinie.

Dlatego Bóg specjalnie chronił Abrahama i jego ród i w tym celu Izraelici udali się do Egiptu na 400 lat, aby pozostawić Ziemię Obiecaną dla już wtedy żyjących tam Nefilimów.

Kiedy mała rodzina Izraela rozrosła się w kilku milionowy naród, nadszedł czas na oczyszczenie Ziemi Obiecanej czyli Kanaanu z olbrzymów i Nefilimów.

Podobna sytuacja jak przed potopem. Niemal ich zlikwidowano ale Izraelici nie byli posłuszni i skażenie rozwijało się dalej.

Najwięcej problemu mamy z nazwami, ponieważ Ziemia Obiecana, Kanaan, dzisiejszy Izrael to dokładnie to samo miejsce i dzisiaj jest także okupowane przez hybrydy, które muszą być usunięte.

Odkrycie Bożego planu wyzwolenia Jego Narodu Wybranego w dzisiejszych czasach jest dla wielu Chrześcijan szokiem a hybrydy doprowadza do szału, ponieważ doskonale wiedzą jak to się zakończy.

Zamknięciem na 1000 lat upadłych aniołów z szatanem na czele pod ziemią, w otchłani.

Te informacje, które czytamy na tym forum są najprawdopodobniej jedynymi informacjami o tych planach Boga na Ziemi.

Szukałem wiele razy na ten temat w świecie anglo języcznym i czytają nas rodacy z wielu państw na świecie i nigdzie o czymś takim nie ma wzmianki!




Próbowałem kontaktować się z różnymi ludźmi, którym częściowo przekazałem pewne informacje na temat proroctw - nigdy nie było absolutnie żadnego zainteresowania. Miałem nawet bloga po angielsku i zawsze odczuwałem... hmmm... negatywnego ducha, kiedy cokolwiek robiłem w języku angielskim.

Nabrałem przekonania że te informacje są skierowane tylko i wyłącznie do Słowian, głównie do Polaków.

Nie bardzo ten trend rozumiem ale proroctwa są moim zdaniem rozpoznane prawidłowo i jest ich taka olbrzymia ilość z takimi detalami oraz z przysięgami samego Boga, że nie ma mowy o jakiekolwiek błędnej interpretacji.

Jedna osoba napisała do mnie wczoraj...

(7) Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom

Henryku co myślisz o tym fragmencie ???Prorocy tacy jak Izajasz czy Jeremiasz znali ta tajemnice- OPISALI ją na kartach Biblii. Gdzieś o tym wspominałeś - myślę że to HISTORYCZNY moment i odsłaniamy To powoli...

czy ja już może oszalałam- czy mnie otacza szaleństwo ?? czy tylko ja to dostrzegam . W kartach illuminati -tacy jak my są narysowani jako panic czy paranoic czy coś takiego-kiedyś  wysyłałam Tobie . My to widzimy a świat NIE ( chociaż wielu coś zaczyna świtać w głowach ). Na tej karcie jest to nawet narysowane ...ech

Czyli do wielu ten temat nadal jeszcze nie dociera.

A wszystko jest jasne, aczkolwiek zrozumienie tego potrzebuje nieco więcej czasu.

Powtórzmy więc w wielkim skrócie.

Objawienie mówi nam o tym, że Jan otrzymał wizję...

Objawienie 10:(1) I widziałem innego potężnego anioła zstępującego z nieba, odzianego w obłok, z tęczą wokoło głowy, którego oblicze jaśniało jak słońce, nogi zaś jego były jak słupy ognia;

(2) A w ręku swoim miał otwartą książeczkę. I postawił prawą nogę swoją na morzu, lewą zaś na lądzie.

(3) I krzyknął głosem donośnym jak ryk lwa. A na jego krzyk odezwało się głośno siedem grzmotów.

(4) A gdy przebrzmiało siedem grzmotów, chciałem pisać; lecz usłyszałem głos z nieba mówiący: Zapieczętuj to, co powiedziało owych siedem grzmotów, a nie spisuj tego.

(5) Anioł zaś, którego widziałem stojącego na morzu i na lądzie, podniósł prawą rękę swoją ku niebu

(6) I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa,

(7) Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.

Jan usłyszał jakąś proklamację, której Bóg nie pozwolił mu napisać i wyjaśnił mu, że dokona się tajemnica, która nie była tajemnicą dla proroków, ponieważ Bóg ją im zwiastował.

O owej tajemnicy nikt nigdy nie pisał. Nie ma książek, dyskusji, kazań... ABSOLUTNA CISZA.

I nagle napisałem pierwszy artykuł we wrześniu ubiegłego roku i jeszcze wtedy, pomimo, że sam to napisałem, jakoś nie mogło to dotrzeć do mnie lepiej.

Ale jest chyba jeszcze jeden artykuł. Pierwszy ślad bycia na właściwym tropie, chociaż wtedy myślałem, że jesteśmy wielką rzeszą. 2 lata temu.

http://www.zbawienie.com/moje-imie.htm

Potem pierwszy artykuł - nie mogłem sam uwierzyć w to, co się ujawniało!

http://www.zbawienie.com/wybawienie-ludu-Bozego.htm

http://www.zbawienie.com/dobra-nowina.htm

Dlatego pojawiły się dwa następne artykuły i jeden film na ten temat.

Jeżeli to dokładnie przestudiujemy, okazuje się że rzeczywiście została ujawniona tajemnica, która było zwiastowana wielu prorokom ale owej tajemnicy nikt wtedy nie rozumiał.

Po prostu proroctwa te były omijane z daleka. Kiedyś czytałem na temat proroctwa Ezechiela o kościach, które porosły mięsem i powstał naród Izraela w jakimś magazynie Strażnicy.

Wyjaśnienie: chrześcijanie obudzili się z martwoty duchowej.

Są więc pewne niuanse nadal nie niezrozumiałe, ale proroctwa są jasne i oczywiste.

Bóg ma zamiar sprowadzić z północy bałwochwalczy naród do Ziemi Obiecanej, czyli obecne tereny Izraela.

Wczoraj rozmawiałem z żoną i jeżeli załapiemy się do tego Narodu, pokazałem jej wersety, w jaki sposób dostaniemy się do Ziemi Obiecanej, my i wielu Polaków z Australii.

Izajasza 60: (5) Wtedy, widząc to, rozpromienisz się radością i twoje serce bić będzie z radości, gdyż bogactwo morza przypłynie ku tobie, mienie narodów tobie przypadnie. (6) Gromady wielbłądów zaroją się, młode wielbłądy Midianitów i Efy, wszyscy przyjdą z Saby; przywiozą złoto i kadzidło, śpiewając pieśni pochwalne na cześć Pana. (7) Wszystkie owce Kedareńczyków zbiorą się u ciebie, barany Nebatejczyków będą na twoje usługi, pójdą jako miła ofiara na mój ołtarz; a tak uświetnię wspaniały mój przybytek. (Cool Kim są ci, którzy się zlatują jak obłoki i jak gołębie do swoich gołębników? (9) Dla mnie gromadzą się statki, okręty tartezyjskie płyną na przedzie, aby przywieźć twoich synów z daleka; wiozą z sobą swoje srebro i złoto dla imienia Pana, twojego Boga, i dla Świętego Izraelskiego, bo chce cię uświetnić. (10) Cudzoziemcy odbudują twoje mury, a ich królowie będą ci służyć, gdyż w moim gniewie cię uderzyłem, lecz w mojej łaskawości nad tobą się zlituję. (11) I twoje bramy będą stale otwarte, ni w dzień, ni w nocy nie będą zamykane, aby można było sprowadzić do ciebie skarby narodów pod wodzą ich królów. (12) Bo naród i królestwo, które tobie nie będą służyć, zginą, i takie narody będą doszczętnie wytępione.

Czyli pojedziemy z żoną samochodem Z Recliffe do Fremantle portu i wsiądziemy na statek z wieloma rodakami, płynący ze złotem australijskim chyba w kierunku Arabii Saudyjskiej. Tak samo sprowadzi Bóg wielu rodaków z Anglii, USA i innych krajów.

Zatem jedna kwestia jest już rozwiązana!  bounce  bounce  bounce

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

31st Sierpień 2015, 07:22
post do usuniecia


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 16th Styczeń 2016, 21:13, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

31st Sierpień 2015, 15:51
Zrozumienie proroctw odnośnie ponownego zebrania Izraela - Ludu Bożego w świetle obecnych wydarzeń światowych, stało się sensowne i wręcz oczywiste!!

Łączy to ze sobą tak wiele faktów i zapowiedzi samego Boga, że cóż innego może to być jak nie owa TAJEMNICA BOŻA ??

Sam się dziwiłem jak to jest, że nikt wcześniej na to nie wpadł mimo, że jest to wielokrotnie spisane w proroctwach w całkiem zrozumiały sposób!

Kiedy Henryk napisał artykuł na ten temat, odrazu stał się on dla mnie jasny. Aż się w czoło biłem z zaskoczenia, że to tak jawnie jest spisane w Biblii. Wiedziałem, że to Prawda i dalsze informacje, które wychodziły i nadal wychodzą na światło dzienne w pełni to potwierdzają!!

Jak dla mnie jest to największa nowina jaką w życiu poznałem i do tego napawa wielką nadzieją na okazanie niesamowitego miłosierdzia przez naszego kochanego Boga Smile

Myślę, że musiał nadejść odpowiedni czas - "czas końca", w którym szatańskie kłamstwa i zło sięgły samego nieba i poczęły się sypać.

Prawda wybija się na wierzch i wiele spraw nagle ujawnia się pod naporem kłamstw, których spora część ludzkości ma już dość. Pojawiają się co raz to wieksze rzeczy, a wraz z nimi zrozumienie..dokładnie tak jak napisał to Daniel.

Ten czas musiał najpierw nadejść, dlatego jest to też dla nas jasnym sygnałem, że żyjemy w "czasach końca", w których to Naród Wybrany cierpi co raz większe prześladowania..widać to dziś z każdym dniem lepiej!!

Tak bardzo jestem ciekaw nadchodzących wydarzeń Very Happy
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

1st Wrzesień 2015, 12:37
Nie daje mi ten temat spokoju i cały czas o tym rozmyślam.

Bożą Tajemnicą jest ciągłe istnienie Ludu Bożego, czyli Izraela, który dziś głównie reprezentuje białe chrześcijaństwo,czyli w dużej mierze Słowianie, a który ma zostać wyprowadzony z pośród ludów całej ziemi na podobieństwo wyprowadzenia Izraelitów z niewoli egipskiej..warto dodać, że dzisiejszy Babilon tj. Watykan, który obecnie jeszcze trzyma w ryzach cały świat, ma w sobie wiele z kultu egipskich bóstw.
Kraje na północ od Ziemi Obiecanej, do których Izraelici zostali rozproszeni, a dziś jako białe chrześcijaństwo są kontrolowani właśnie przez Watykan, są przezeń ciemiężeni niczym Izraelici w Egipcie tyle, że dziś nazywa się to NWO.

Tak więc DOKONANIE Bożej Tajemnicy oznacza osobistą interwencję Boga i Syna, czyli zebranie Narodu Wybranego i zgromadzenie go na pustyni na Sąd.

'DOKONANIE' wyprowadzenia Izraela z Babilonu na oczach narodów ma mieć miejsce gdy zacznie trąbić siódmy anioł.

Według tego co daję rade pojąć, ma to się dokonać po wcześniejszych wydarzeniach związanych ze zrywaniem siedmiu pieczęci, oraz wcześniejszych sześciu anielskich trąbach.

Chciałbym według tego tropu spróbować jakoś określić do jakiego czasu odwołują się wydarzenia przed "siódmą trąbą".

Czy np. "Jeźdźcy Apokalipsy" jak i plagi po trąbach nawiązują do okresu wielkiego ucisku, czy też wydarzeń przed nim?

Nurtuje mnie to zwłaszcza, że nadchodzące daty zdają się nieść ze sobą wielkie zmiany. Czy to możliwe, aby w tak krótkim czasie jak wielki ucisk, czyli 3,5 roku, miało wypełniać się to co jest zapieczętowane, oraz rozpoczynane trąbieniem??

Hmmm..chyba znów mi coś umyka..
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

2nd Wrzesień 2015, 13:31
Message reputation : 100% (3 votes)
Może ten tekst cokolwiek wyjaśni! bounce 

Jeszcze nie otrzeźwieliśmy ze zdziwienia, że Bóg ma taki spaniały plan wyzwolenia swego ludu, mam teraz przywilej ukazać możliwy scenariusz tego wyzwolenia. Głowiłem się na tym, jak to jest możliwe aby taką masę ludzi przenieść na pustynię. I chyba jest to niezwykle realne i zarazem bardzo proste. Nagle w głowie mi się rozjaśniło!  Laughing

Daniela 12:(1) W owym czasie Michał, wielki książę powstanie, który jest orędownikiem synów twojego ludu, i wtedy będzie czas ucisku, takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieje naród na ziemi, aż do tego czasu. W tym to twój lud będzie wyratowany, każdy, kto jest zapisany w księdze.

Termin 'powstanie' oznacza przejęcie władzy, ustanowienie Michała jako władcy czy jako generała w celu przeprowadzenia jakieś akcji czy działania.

Czyli tuż przed wielki uciskiem, książę Michał przejmie rządy nad państwami Słowian.

Sytuacja będzie następująca. Książę Michał będzie działał już po zwycięstwie nad siłami wypędzonego z nieba szatana.


Objawienie 12:
(7) I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
(Cool Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.
(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.
(10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.
(11) A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż śmierć.
(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.
(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.
(14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.
(15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.
(16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.

Wynika z tego, że natychmiast po usunięciu przez Michała siła szatana z nieba, szatan natychmiast będzie próbował już bez żadnych zahamowań zaatakować 144.000 - czyli chłopczyka.

Objawienie 12: (4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko porodzi, pożreć jej dziecię.
(5) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu.

Kiedy nastąpiło porwanie, szatan zaczął prześladować niewiastę, co z kolei spowodowało przejęcie nad nią władzy przez... Michała i ucieczka na skrzydłach wielkiego orła na pustynię, na okres 3.5 roku.

To wszystko do tej pory prawie było zrozumiałe. Ale mamy jeszcze jeden element do połączenia.

Objawienie 17:
(Cool Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.
(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;
(10) Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać.
(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.
(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.
(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.

Gdzieś w podobnym czasie nastąpi zmiana rządów, nowych 10-ciu króli i... najważniejsze, ukaże się światu całemu Bestia, która otrzyma oficjalnie władzę od 10-ciu króli.

Owa Bestia, jej trzon to najwyraźniej upadli aniołowie, zrzuceniu z nieba. Będziemy więc mieli w tym samym czasie grupę upadłych aniołów sprawujących rządy na ziemi. Będą oni otwarcie w mediach bluźnić Bogu.

Rev 13:5  I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.

(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

Czyli rozpocznie się jej atak na Baranka czy też na Jego Lud a książę Michał będzie opiekował się Niewiastą czyli plemionami Słowian.

Teraz bardziej detalicznie.

To będą czasy dosłownego poznania Boga i Syna oraz upadłych aniołów i być może szatana. Poznany będzie przez cały świat także książę Michał.


Zastanówmy się, w jaki sposób będzie on mógł przejąć władzę nad Słowianami.

Wydaje się to łatwe i proste.

Na zebraniu rządu polskich syjonistów, ciemiężców pojawi się grupa aniołów z orszaku Michała i powie śmierdzącemu czosnkiem rządowi i senatowi, aby natychmiast opuścili Warszawę  pod groźbą natychmiastowej kary śmierci.

Nie będzie już pobłażania dla oprawców narodu polskiego i podobne akcje także nastąpią we wszystkich krajach Słowian.

Przeczytajmy ten artykuł.

http://www.polishexpress.co.uk/tam-gdzie-da-sie-zyc-dokument-o-polakach-zyjacych-na-wyspach-wstrzasnal-mediami/

Być może spełni się także inne proroctwo z Objawienia, że synagoga szatana padnie zmuszona najpierw na twarz przed...

Objawienie 3:(9) Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Kiedy kraje zostaną uwolnione z niewoli rządów synagogi szatana, media będą także przejęte przez siły anielskie i cały naród dowie się z ust aniołów Dobrej Nowiny poprzez środki masowego przekazu oraz z ust potężnego anioła ogłaszającego Dobrą Nowinę czyli Ewangelię.

Być może zostaną opublikowane listy rodzin i osób przeznaczonych do transportu na pustynię, Nie wszyscy pojadą na nią, tylko Naród Wybrany.

Naród zostanie przygotowany i wyposażony do podróży na pustynię i najprawdopodobniej mienie skradzione Słowianom zostanie wydarte ich oprawcom i zostanie wraz z Izraelem zabrane na pustynię. Oprawcy zostaną sami w połowie opustoszałym kraju, w którym większość będą stanowili najohydniejsi z ludzi i reszta nierobów synagogi szatana. Nie będzie komu na nich pracować, więc będzie im głód zaglądał w oczy. Nie będzie im wcale wesoło i to oni teraz będą cierpieli wielki ucisk.

Transport - być może lotniczy, być może masą pociągów, może i samochodami pojedzie wiele rodzin - trudno to w tej chwili rozpoznać i znać szczegóły.

Może także być jakiś ogromny niebiański pojazd transportujący masy ludzi na przygotowaną wcześniej pustynię.

Oczywiście siły szatana zaczną atakować, ale moc Boga otworzy przed nimi ziemię, która ich pochłonie.

Kiedy całe narody słowiańskie - 12 pokoleń znajdzie się pustyni, okres sądu będzie trwał 3.5 roku.

Po tym okresie Chrystus wprowadzi swój lud do ziem zamieszkanych dzisiaj przez Izrael, które będą odnowione na wzór raju.

Rzecz jasna ze szatan postawi armię zbrojną upadłych aniołów Bestii oraz wszelkie dostępne armie ziemskie, aby zablokować wejście Słowian na teren Ziemi Obiecanej, która najprawdopodobniej będzie o wiele większa niż obecnie.

Wejście zostanie zablokowane i nastąpi wielka bitwa na polach Meggido - tzw. Armageddon, w której siły szatana poniosą totalną klęskę z rąk Chrystusa i jego armii 144.000.

Trudno będzie o lepszą armię niż owe 144.000 braci Chrystusa, prześladowanych przez tyle lat przez siły szatana.

Bezpieczny rzeczywisty Izrael wkroczy na teren oczyszczonej Ziemi Obiecanej i rozpoczną się rządy Chrystusa na ziemi. Szatan i upadli aniołowie zostaną umieszczeni w Otchłani na okres 1000 lat!

Sami widzimy, że w takich warunkach wszystko jest możliwe.

W podobny sposób już teraz siły szatana sprawują władzę nad rządami ziemi, ale jest to utrzymywane w ścisłej tajemnicy przed nami.

Jak sami widzimy, uratowanie ludu Bożego jest bardzo, bardzo realne, logiczne i wielce prawdopodobne.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Arkadia
Liczba postów : 31
Join date : 28/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

3rd Wrzesień 2015, 11:00
Message reputation : 100% (1 vote)
To o czym pisze Henryk jest wysoce prawdopodobne, zastanawiam się tylko nad tym, czy książę Michał przyjdzie w postaci anielskiej czy jako postać cielesna - taka jak my? oraz jaką funkcję w społeczeństwie będzie pełnić. Znając choćby proroctwa o przyjściu Isusa teraz z perspektywy czasu widzimy jak się one wypełniły oraz jakie wyobrażenie przyjścia Chrystusa mieli ludzi, którzy czekali na spełnienie tych proroctw.

Weźmy sobie choćby postać Jana Chrzciciela, o którym sam Isus mówił, że ten to był Eliaszem, który miał przyjść, lub samego Isusa Króla Izraela. Przyszli na świat jako postacie cielesne a ich pozycja społeczna nie była wysoka.

I właśnie co do tego nie jestem pewny, czy gdy nadejdą czasy końca a proroctwa się wypełnią, będziemy słyszeć słowa od potężnego anioła czy postaci cielesnej na wysokim stanowisku?, czy tak jak za czasów Isusa, "zwykłego" człowieka czyniącego wielkie cuda i działającego z mocą, w którego sława uwierzą wybrani i wierni.

Jakkolwiek by to nie było wiem jedno, że "W tym to (czasie)twój lud będzie wyratowany, każdy, kto jest zapisany w księdze.
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

3rd Wrzesień 2015, 22:16
Zauważmy na przykładzie prezydenta Kennedyego że sataniści pomimo ogromnej zakulisowej władzy nie mogą od tak sobie odwołać swojego człowieka który przeciw nim się zbuntował. Muszą to zrobić w sposób bardziej "telewizyjny" - zamach, otrucie, afera itp. Wystarczy że Bóg umieści na czele jakiegoś państwa swojego człowieka którego nie da się zabić. Praktycznie żadna największa i najnowocześniejsza armia nie jest w stanie prowadzić długoletniej wojny partyzanckiej z całym narodem, chociażby to była Polska, lub inne europejskie państwo. Przykład - Afganistan, Wietnam, Bliski Wschód. A jeśli będzie to przywódca wysłany od Boga to entuzjazm dobrze rządzonego narodu bardzo szybko "rozleje" się na okoliczne państwa i nic tego nie powstrzyma! Jest to bardzo proste ale nam wciska się że Biblia to bajdy i mity!!! Wink
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

5th Wrzesień 2015, 12:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Przejęcie władzy przez księcia Michała może mieć różne scenariusze. Może to być tylko on jeden, którego w postaci anielskiej nikt nie jest w stanie nawet zranić a on ma nieziemskie możliwości. Jeżeli aniołowie, najczęściej niewidzialni chronią czasami nas przed wypadkami wszelkiego rodzaju, to mamy już pewne wyobrażenie o mocy księcia Michała, który zwyciężył szatana i jego armię upadłych aniołów.
 
Czyli jest on w stanie pokazać im palcem drzwi i zagrozić, że w razie powrotu każdy, kto się pojawi w parlamencie po prostu wyparuje.

Jeden anioł w obozie Sancheryba, asyryjskiego króla zabił w jedną noc 185 tyś armię.
 
2Królewska 19:35 I stało się tej samej nocy, że wyszedł anioł Pański i pozbawił życia w obozie asyryjskim sto osiemdziesiąt pięć tysięcy. Następnego dnia rano oto wszyscy oni - same trupy - pomarli. 36 Toteż Sancheryb, król asyryjski, zwinął obóz i wyruszywszy powrócił, i zamieszkał w Niniwie.37 A gdy oddawał pokłon w świątyni Nisrocha, swojego boga, zabili go Adrammelek i Szareser, jego synowie, po czym uszli do ziemi Ararat. Władzę królewską zaś objął po nim jego syn Asarhaddon.
 
Jeden anioł może postawić ich także w panicznym strachu, że nie będą się w stanie ruszyć.

Taki wpływ mają często na ludzi demony. Wręcz paraliżujący strach.

Ostatnio zacząłem szukać na necie śladów w po angielsku chociaż teorii, że Słowianie to 10 pokoleń Izraela. Poprzednio nie szukałem, ale czytając wiele na różnych witrynach chrześcijańskich nigdy nie natknąłem się na jakiekolwiek wzmianki w tym temacie.

No i zacząłem szukać i znalazłem kilka artykułów, które wskazywały na to, że owszem - Słowianie - ale pośród nich byli Izraelici, czyli... Żydzi.

O Chazarach ani słowa.

http://www.stevenmcollins.com/ [EN]

W oparciu o prace Collinsa powstał kilku częściowy film ukazujący te same kłamstwa.

Mamy więc do czynienia z typowym szatańskim scenariuszem - kopiowania planu Boga. W tym przypadku nie udaje się ukryć faktu, że Naród Wybrany nie zaginął więc zrobiono kolejne oszustwo.

Wciśnięto w plemiona słowiańskie Chazarów jako 'rzeczywiste 10 pokoleń Izraela'.

Proste i raczej skuteczne, jeżeli nie wymieni się historii Chazarów, którzy byli koczownikami tatarskimi, których zmuszono do judaizmu.

We wszystkich krajach Słowian Chazarzy zajmowali swoje miejsce, w szczególności na Ukrainie, gdzie było ich najwięcej, (mordy na Wołyniu to ich robota), w Rosji i wielka ilość w Polsce, zresztą do dzisiaj ich jest wielu.

Oficjalna wersja medialna jest taka, że to Żydzi (głównie Chazarzy) to rzekomo zagubione 10 pokoleń Izraela, które było 'ciemiężone' przez Słowian. Ale dotarli nawet do Anglii i mają oni na to nawet 'dowody'!

I w tym świetle najwyraźniej Bóg nie dopuszcza tych informacji na Zachód.

Na temat Chazarów Żydopedia podaje nam coś takiego.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chazarowie

Kronikarz al-Masudi podaje, że w latach panowania kalifa Haruna ar-Raszida (786-809) elity chazarskie stały się wyznawcami judaizmu. Według autora Odpowiedzi króla Józefa kagan-begiem, który przeszedł na judaizm był Bulan. Jeden z następców Bulana, Obadjasz narzucił religię żydowską swoim poddanym, a na tereny Chazarii emigrowali Żydzi z Bizancjum i kalifatu. Wyznawcy innych religii zostali uznani za wrogów królestwa. Ustanowienie królestwa izraelskiego w kaganacie chazarskim wzbudziło reakcje ze strony Bizancjum i Kijowa. Po wyprawie Światosława w 965 r. Chazarowie i Żydzi przenieśli się na Krym.
Tutaj są ciekawe artykuły na ten temat.

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/zydzi-to-nie-semici-lecz-chazarzy/

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

9th Wrzesień 2015, 21:31
Moim zdaniem Chazarowie to w rzeczywistości Edomici.

Po zniszczeniu Jerozolimy przez wojska Wespazjana, Edomici uciekli na Północ. Czyli tam gdzie znajdowali się Słowianie zaginiony Izrael.

Zauważmy Chazaria - Edomici byli wstanie ciągłej wojny ze Słowiańszczyzną. Chazarzy przeszli na judaizm/Talmudyzm ponieważ wcześniej go wyznawali. Ich wierzenia były zgodne z Talmudem.

Natomiast wierzenia Słowian były zgodnie z ewangeliami dlatego wszystkie narody Słowiańskie szybko przyjęły ewangelie.

Problem z potomkami Ezawa jest poważny. Tutaj opisałem błąd Izaaka, który wolał swojego nieposkromionego syna Ezawa, natomiast Bóg wolał Jakuba:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/blad-izaaka-czyli-jego-blogoslawienstwo-dla-ezawa,2875.html

Ezaw miał kilka żon, dwie Chetytki i jedną swego wuja Ismaela. Czyli makabryczna mieszanka wybuchowa.

Owa wojna trwa do dziś.

wolna-polska.pl napisał: 
Poniżej słowa rabina Shneersona:
1. Nasza szczególna taktyka zwalczania Słowian jest tajną wiedzą, z uwagi na jego wyłączność ograniczoną do wybrańców boga. Główną broń walki skierujemy bezpośrednio na Słowian, poza renegatami, „ożenionymi” z Żydami poprzez wspólne interesy. Prawda, wszyscy „ożenieni z nami” zostaną usunięci z naszej wspólnoty kiedy już wykorzystamy ich dla naszych celów.
Słowianie, a wśród nich Rosjanie – są najbardziej nieugiętymi narodami na świecie. Słowianie są nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, utworzonych przez wiele pokoleń przodków. Niemożliwe jest zmienić ich geny. Słowianina, Rosjanina, można zniszczyć, ale nigdy nie podbić. To dlatego ten lud [dosłownie: materiał siewny] podlega likwidacji, a najpierw ostrej redukcji ich liczebności (z czego kremlowska ropo-gazowa Chazaria, tak umiłowana przez polskojęzyczną putinologiczną agenturę, ścierającą kolana na myśl o putlerze, wywiązuje się z nawiązką/a303). 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lider-chabadu-mesjasz-menahem-mendel-schneerson-planach-zniszczenia-ukrainy-rosji-wznowienie-2014-08


Edomici do swych celów używają islam (w Koranie jest jeden cytat z Talmudu)
http://cyryl.blox.pl/2014/07/Konflikt-Palestynsko-zydowski-moje-zdanie.html

Zauważmy to proroctwo o Edomie:

ks. Abdiasza napisał: 

(1) Widzenie Abdiasza. Tak mówi Wszechmogący Pan o Edomie: Słyszeliśmy wieść od Pana i wysłano gońca do narodów: Wstańcie! Ruszmy przeciwko niemu! Do boju!

(2) Oto uczyniłem cię małym wśród narodów, wzgardzony jesteś bardzo wśród ludzi.

(3) Pycha twojego serca zwiodła cię, który mieszkasz w rozpadlinach skalnych, swoją siedzibę umieściłeś wysoko, myśląc w swoim sercu: Kto mnie sprowadzi na ziemię?

(4) Choćbyś wzbił się wysoko jak orzeł, choćbyś założył swoje gniazdo wśród gwiazd, sprowadzę cię stamtąd - mówi Pan.

(5) Gdy złodzieje wtargną do ciebie albo nocni rabusie jakże będziesz splądrowany! Czy nie będą kradli do woli? Gdy zbieracze winogron przyjdą do ciebie, czy pozostawią choć jedno grono?

(6) Jakże ogołocony jest Ezaw; przetrząśnięte są jego skarby ukryte.

(7) Aż do granicy cię ścigali wszyscy twoi sprzymierzeńcy, zawiedli cię i wzięli nad tobą górę twoi przyjaciele; ci, którzy jedli twój chleb, zastawią na ciebie sidła.

(Cool Zaiste, w owym dniu - mówi Pan - wytępię mędrców z Edomu i roztropnych z góry Ezawa; nie ma u niego roztropności.

(9) Wtedy będą przerażeni twoi bohaterowie, Temanie, wszyscy mężczyźni będą wytępieni z gór Ezawa mieczem.

(10) Z powodu zbrodni na twoim bracie Jakubie, okryje cię hańba i będziesz wytępiony na zawsze.

(11) Wówczas gdy stałeś na uboczu, kiedy to wrogowie brali do niewoli jego wojsko, a cudzoziemcy wkraczali do jego bram i rzucali losy o Jeruzalem, także ty byłeś jednym z nich.

(12) Nie paś oczu widokiem swojego brata w dniu jego nieszczęścia! Nie ciesz się z powodu synów Judy w dniu ich zagłady i nie mów zuchwale w dniu niedoli!

(13) Nie wkraczaj do bramy mojego ludu w dniu jego klęski; nie paś i ty oczu widokiem jego nieszczęścia w dniu jego klęski! I nie wyciągaj ręki po jego mienie w dniu jego klęski!

(14) Nie stój na rozstaju dróg, aby zabijać jego uchodźców! I nie wydawaj jego zbiegów w dniu niedoli!

(15) Gdyż bliski jest dzień Pana na wszystkie narody. Jak postępowałeś, tak postąpią z tobą. Odpłata za twoje postępki spadnie na twoją głowę.

(16) Bo jak piliście na mojej świętej górze, tak pić będą stale wszystkie narody; pić będą i chłeptać, i będzie z nimi tak, jak gdyby ich nigdy nie było.

(17) Lecz na górze Syjon będzie wybawienie, jest ona przecież święta, i dom Jakuba przejmie w posiadanie tych, którzy go posiadłości pozbawili.

(18) A dom Jakuba stanie się ogniem, dom Józefa płomieniem, dom zaś Ezawa słomą; podpalą go i strawią; i z domu Ezawa nikt nie ocaleje bo tak rzekł Pan.

(19) I posiądą Negeb, kraj górzysty Ezawa, i Szefelę, kraj Filistyńczyków. Posiądą też kraj Efraima i kraj Samarii, a Beniamin zajmie Gilead.

(20) Pierwsi wygnańcy, z synów Izraela, ci w Chelach, posiądą kraj Kananejczyków aż do Sarepty, a wygnańcy z Jeruzalemu, którzy są w Sefaradzie, posiądą miasta Negebu.

(21) Potem ocaleni na górze Syjon wyruszą, aby sądzić górzysty kraj Ezawa; lecz panowanie będzie należało do Pana


http://bibliamesjanska.com/Ab/1.html

Zauważmy, słowo żyd wymyślono w XVII wieku. Wcześniej było Słowo  Judejczyk:

Ap 2 napisał:(9) Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Otóż kto podaje się za Judejczyków a w rzeczywistości nimi nie jest?? Edomici.

Zauważmy, Tora została dana Izraelowi a potem Judzie.

Jednak w czasach Isusa to Edomici objęli władzę nad Judeą. To o nich Isus mówił plemię żmijowe. Dlaczego???

Ponieważ ukrycie oni - w tradycji ustnej - czcili Talmud a otwarcie zasłaniali się Torą.

Edomici czynią tak po dziś dzień, otwarcie mówią o Torze, zaś skrycie czczą Talmud. Dodatkowo wcześniej przejęli tożsamość Judejczyków a potem zamienili cały Izrael w słowo żyd.

Zauważmy też, jedno w USA czy innych państwach Anglosaskich o tym nie słychać dlaczego???

Ponieważ, Edomici rządzą ich umysłami. W jaki sposób?? Poprzez tego człowieka:


cyryl napisał:
A zobaczmy kto inspirował inwazje Szwedów na Polskę jak nie:
"Rzeczywiście, Olivier Cromwell podjudzał Karola Gustawa by "utrącił róg katolickiej bestii". Cromwell uchodził wówczas za wodza protestantów europejskich i jego głos wiele ważył dla szwedzkiego władcy.
Co ciekawe, Cromwell równie mocno poparł plany rozbiorowe z Radnot. "
"W 1649 r. tajne związki usuwają katolicką dynastię Stuartów na rzecz masona Cromwella. W 1655r za namową Żyda Komeńskiego uderzają na Polskę członkowie ” Zakonu Palmowego – Karol Gustaw król Szwecji, Fryderyk elektor Pruski oraz Rakoczy."
Cromwell sprowadził do Anglii żydów, i zobaczcie że Anglia stała się siedzibą rodów bankierskich takich jak: Rothschild, którzy są:
"Rothschild (pl. Rotszyld) – międzynarodowa rodzina niemieckich Żydów, związana z bankowością i finansami, posiadająca silną pozycję w Europie z nadanymi tytułami szlacheckimi przez rządy Austrii i Wielkiej Brytanii. Jest to jedna z najbogatszych rodzin na świecie. Już w XIX wieku nazwisko Rothschildów było synonimem bogactwa."
Cromwell, jako autorytet protestantów, nie dość, że stworzył koalicje z państw protestanckich, to zrobił swoistą "reklamę" protestantom w Polsce. Po potopie szwedzkim, jezuici uzyskali w Polsce i wśród naszego narodu spore wpływy. Jednak nawet te "wpływy" okazały się krótkie, i Watykanowi bardziej opłacało się Polskę rozebrać.

http://cyryl.blox.pl/2014/08/Dlaczego-Watykan-tak-nienawidzi-Polske-i-Polakow.html

Otóż przez Cromwella cały świat Anglosaski widzi Biblie przez Edomickie okulary.



Zobaczmy Edomici zgodnie z błogosławieństwem Izaaka wytężają wszystkie swoje siły aby co zrobić??? 

Rodz. 27 napisał:(39) Izaak zaś, ojciec jego, odpowiedział i rzekł do niego: Oto z dala od urodzajnej ziemi będzie siedziba twoja, z dala od rosy z nieba z góry.

(40) Z miecza twego żyć będziesz i bratu twemu służyć będziesz, ale gdy wytężysz siły, zrzucisz z szyi jarzmo jego.


Otóż zauważmy jedno czym jest jarzmo Jakuba???

Jest ono wolą Boga:


Rodz. 25 napisał:(21) Izaak modlił się do Pana za żonę swoją, bo była niepłodna, a Pan wysłuchał go i Rebeka, żona jego, poczęła.
(22) A gdy dzieci trącały się w jej łonie, rzekła: Jeżeli tak się zdarza, to czemu mnie to spotyka? Poszła więc zapytać Pana.
(23) A Pan rzekł do niej: Dwa narody są w łonie twoim i dwa ludy wywiodą się z żywota twego. Jeden naród będzie miał przewagę nad drugim, starszy będzie służył młodszemu.



Otóż Edomici chcą zrzucić jarzmo jakie z woli Boga sprawują nad nimi Izraelici. Ma to sens Edomici są gwałtowni więc muszą dla ich dobra panować nad nimi potomkowie posłusznego Jakuba - Izraelici, Słowianie.


Biblia MEsjańska napisał:Psalm 2:1 Czemuż to burzą się narody, A ludy myślą o próżnych rzeczach? 2 Powstają królowie ziemscy i książęta zmawiają się społem Przeciw Panu i Pomazańcowi jego: (3) mówiąc, odrzućmy ich więzy i zrzućmy z siebie ich jarzmo!

Edomici są zawziętymi wrogami Boga i Jego Pomazańca, Isusa Chrytusa. Ich bogiem jest szatan:

http://www.proroctwa.com/lucyfer-bogiem-judaizmu.htm

Edomici są częścią Bestii.
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

13th Wrzesień 2015, 13:36
Message reputation : 100% (2 votes)
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:12, w całości zmieniany 1 raz
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

13th Wrzesień 2015, 14:09
Odpowiedź jest prosta.

Oni znają te proroctwa ale Szatan lubi kopiować Boga, podszywając się pod niego.
Ci najbardziej wtajemniczeni wiedza o tym ale sa wyznawcami szatana więc ufają, ze on to robi bo ma moc równą Bogu.

Ci niżej nie mają pojęcia czemu slużą.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

13th Wrzesień 2015, 14:29
Szatan lubi kopiować Boga i on dużo wie.
Czy z kolei Watykan zna proroctwa...???
Czy moze tylko służy szatanowi i wykonuje jego polecenia...???

Czy w ogóle któryś z papieży przeczytał Biblie w całości...???

W większości właściwie sa oni tylko wykonawcami planu ,ktory my próbujemy odkryć i zrozumieć.

Myśle ze odpowiedz jednak taka prosta nie jest...

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

14th Wrzesień 2015, 02:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Miłość nadciągające ludy północy, gromada z królami na czele to pasuje najbardziej do Rosji i Chin.


Jeremiasz 50 napisał:(24) Zastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.


Otóż moim zdaniem Watykanowi coś nie szło wywołanie 3 wojny światowej. Owa wojna miała być wywołana znacznie wcześniej.

Zastanówmy się nad tym Fragmentem ewangelii Łukasza:

Lukasz 18 napisał:(Cool Powiadam wam, że szybko weźmie ich w obronę. Tylko, czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?

Zauważcie, celem szatana po zmartwychwstaniu Isusa było zabicie wiary w Syna Bożego i Boga!!!

Już wtedy szatan mógł planować trzy wojny światowe!!!

W tym celu nawet w jednym ze zborów w Tiatyrze, uczynił Wielką Nierządnicę - Watykan, Babilon Wielki:
http://cyryl.blox.pl/2014/10/O-zborze-w-Tiatyrze.html

Jaki był cel nadania władzy Królewskiej Wielkiej Nierządnicy nad całym światem przez szatana jak nie zabicie wiary w Boga i jego Pomazańca???

Już Łukasz pokazuje ową nadzieję, w słowach:

"Tylko, czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?... "

Zobaczmy jaki jest cel wiary w Isusa??? Zbawienie i życie wieczne:


Jana 3 napisał:(15) Aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
(16) Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
(17) Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony.
(18) Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego.
(19) A na tym polega sąd, że światłość przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe.
(20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości, aby nie ujawniono jego uczynków.
(21) Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.


Przez wieki Niewiasta Izebel - Rzym, demoralizował i zabijał wiarę w zborze w Tiatyrze. Wśród katolików był i jest powiedzenie:

"Zobaczyć Rzym i stracić wiarę"!!!!

Tak samo jak kiedyś sporo Judejczyków straciło w niewoli Babilońskiej wiarę w Boga i przyjęło Talmud i Kabałę tak samo obecnie przez Rzym wielu chrześcijan traciło wiarę w Syna Bożego!!!

Problem w tym, że plan 3 wojen nie wypalił ponieważ owa większość ludzi nie straciła wiary w Zbawiciela, pomimo działań Wielkiej Nierządnicy.

Oto wyjaśnienie imienia:
Ap 17 napisał:(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

Obecnie Watykan jest w pułapce. Z rozkazu szatana musi otwarcie sprowadzać armie islamistów i na siłę bez ogródek, tak że wielu ludzi to widzi!!!

Na dodatek Bestia którą ujeżdża się buntuje. Edomici - synagoga szatana, już szykuje armie Rosji aby zapewne uderzyć na UE czyli twór Watykanu. Dodatkowo władza Obamy chwieje się ku upadkowi.

Oto co napisał pewien człowiek:



wp.pl napisał:~tomekk 2015-09-11 (13:27) 23 godzin i 19 minut temu

Mieszkam w Niemczech i to co tu obserwuje mnie przeraza. Przyjechałem tu ok 20 late temu. Niemcy były wtedy niemieckie, owszem było trochę Turków, którzy potrafili się w miarę integrować. Rano jadąc autem do pracy widziałem Niemców (białych) stojących na przystankach autobusowych. Dziś na przystankach tych są sami czarni i bezowi, Niemcy są powoli mniejszością i stoją o parę kroków dalej od tej dziczy. W miastach tworza sie getta muzulmanskie, sklepy z napisami tylko po arabsku, na ulicach muzulmanie z brodami i w swoich kaftanach, kobiety w burkach. Tak jest w Berlinie na Moabit i NeukĂśln, w Hamburgu na Steindamm i Veddel. To są regularne getta! Ktoś z fachowców (psychologów znających mowę ciała) zauważył, ze P. Merkel mówi ze przyjmie imigrantów i uchodźców, ale w jej oczach widać co innego, prawie łzy... My jako społeczeństwo nie wiemy jeszcze kto i co za tym stoi, aby islamizować Europe. Ktoś ma w tym najwyraźniej jakiś cel. To co pokazują w oficjalnych mediach to brednie. Przyjedzcie do Niemiec i zapytajcie (bez kamery) ludzi co sadza o zalewaniu Europy przez islamistów. Dowiecie się prawdy.... Chrońmy nasza demokratyczna Europe i Polskę. Wzywajmy się nawzajem do walki z islamizacja. Im więcej komentarzy, postów, protestów i działań przeciwko islamowi w UE i PL tym lepiej. Robmy porządek w naszym domu i nie dajmy się z niego wyrzucić przez wyznawców Koranu. Islam nie jest religia, jest ruchem politycznym! Spójrzmy prawdzie w oczy! NIE dla islamizacji naszej EUROPY!!!!!



Czyli Merkel musi wypełniać rozkazy Watykanu, choć wie czym one grożą.
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

14th Wrzesień 2015, 11:19
Milosc napisał:
Tylko, jakim cudem miałoby to się stać, skoro, według Daniela, książę Michał ma przejąć nad nami władze i
wyprowadzić nas stąd?

Czy do czasu pojawienia się księcia Michała, wszyscy Słowianie będą znali ten cały Plan Boży?
Chrystus musiałby się pojawić przed nakazem opuszczenia obecnych terenów, tylko po co.
W jakim celu Syn Człowieczy miałby się pojawiać przed tym wydarzeniem?
Ja uważam, że coś tu nie pasuje.

Słyszałem wersję, że Jezus ma wrócić dwukrotnie, raz ma wrócić jedynie na obłoki (być może wtedy ma nastąpić porwanie?) a drugim razem już na Ziemię.

Nie badałem jednak tego tematu, piszę po prostu co słyszałem.
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

18th Wrzesień 2015, 14:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Naszła mnie myśl odnośnie PUSTYNI.

Ap 12:
(12) Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy! Biada ziemi i morzu - bo zstąpił na was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu. (13) A kiedy ujrzał Smok, że został strącony na ziemię, począł ścigać Niewiastę, która porodziła Mężczyznę. (14) I dano Niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, by na pustynię leciała do swojego miejsca, gdzie jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu, z dala od Węża. (15) A Wąż za Niewiastą wypuścił z gardzieli wodę jak rzekę, żeby ją rzeka uniosła. (16) Lecz ziemia przyszła z pomocą Niewieście i otworzyła ziemia swą gardziel, i pochłonęła rzekę, którą Smok ze swej gardzieli wypuścił. (17) I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa.

Wiemy, że lud Boży ma być wyprowadzony na pustynię, z dala od Węża.
Pustynia - suche miejsce, nie ma na niej wody - wiemy, ze wody to ludy i języki. Czyli wyprowadzenie niewiasty na pustynię może oznaczać wyprowadzenie jej do miejsca, gdzie nie ma islamistów.
Wg mnie nie chodzi o dosłowna pustynię, ale o kraj bez wody (bez islamistów).
Polska mogłaby być takim miejscem. Czy Bóg mógłby chronić Polskę i tutaj wyprowadzić swój naród wybrany????

_____________________________
A teraz nieco inna luźna interpretacja całości wersetu.

3,5 roku - może chodzić o okres niedosłowny, Np. dzień = rok; czyli 3,5 roku to 1260 dni = 1260 lat.
Nie wiemy tak naprawdę, który mamy dzisiaj rok. Była na starym forum mowa o 300 dodanych latach, moze jest ich więcej (musiałoby wychodzić około 700 lat)?

No ale o co chodzi: załóżmy, że szatan został zrzucony na ziemię wtedy, kiedy Isus za nas umarł. Od tego czasu naród wybrany został wyprowadzony do krajów północy z dala od demonów i muzułmanów, czyli został niejako wyprowadzony na pustynię z dala od węża na 3,5 roku, czyli 1260 lat.
Teraz, po tych latach smok wypuszcza ze swojej paszczy wodę (czyli ludy i języki), aby ścigać niewiastę (naród wybrany).

Jednak ma pochłonąć te ludy Ziemia.

Co o ziemii pisze w Biblii?

- ziemia to synonim śmierci:
Kapłańska 26:
(38) Zginiecie między narodami, pochłonie was ziemia nieprzyjacielska.

- ziemia może się rozstąpić:
Liczb 16:
(30) Gdy jednak Pan uczyni rzecz niesłychaną, gdy otworzy ziemia swoją paszczę i pochłonie ich razem ze wszystkim, co do nich należy, tak że żywcem wpadną do szeolu, wówczas poznacie, że ludzie ci bluźnili przeciw Panu. (31) Gdy kończył mówić te słowa, rozstąpiła się ziemia pod nimi. (32) Ziemia otworzyła swoją paszczę i pochłonęła ich razem z ich rodzinami, jak również ludzi, którzy połączyli się z Korachem, wraz z całym ich majątkiem.



A co, jeśli to dzieje się teraz????? Jeśli jesteśmy w innym punkcie, niż zakładaliśmy?
Co myślicie o takiej interpretacji?? Naszła mnie ona kilka dni temu...


Ostatnio zmieniony przez Marysia87 dnia 18th Wrzesień 2015, 17:08, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 38
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

18th Wrzesień 2015, 15:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Polska wg tej interpretacji byłaby z dala od węża. tymczasem z takiego miejsca Polacy uciekają milionami... O okresie 3,5 lat jest mowa przynajmniej kilka razy, m. in. przez 1260 lat musieliby prorokować dwaj świadkowie, którzy mogą zamienić wodę w krew, zamknąć niebo i uderzyć ziemię jakąkolwiek plagą jeśli zechcą. Niewiasta musi przebywać na pustyni ale też być przez ten czas karmiona przez Boga. Zewnętrzny dziedziniec świątyni musiałby być wydany poganom (jaka jest interpretacja tego zdarzenia?) Z księgi Daniela wiemy, że szatan będzie męczył świętych Najwyższego i gdy doszczętnie zniszczy (ziemię?), to się skończy przez ten sam okres czasu. 1260 lat to zdecydowanie nadto, by zniszczyć wszystko na Ziemi. Moim zdaniem, to wszystko przed nami.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

18th Wrzesień 2015, 15:56
Marysiu a mnie naszła myśl jak czytałam Twojego posta od razu do głowy przyszły mi  sinkole- leje krasowe  heh- ziemia otwiera się w nieoczekiwanych miejscach...

https://www.youtube.com/watch?v=h5CbPjefX9o

https://www.youtube.com/watch?v=9IyIH_3eIi0


ciekawa myśl Smile


Ostatnio zmieniony przez lusia dnia 18th Wrzesień 2015, 16:29, w całości zmieniany 1 raz

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

18th Wrzesień 2015, 16:04
Oczywiście, że przed nami.

Marysiu wszyscy tutaj mamy raczej dostateczną wiedzę, by prawidłowo ocenić sytuację i łączyć fakty z proroctwami, także jest to dość zaskakująca interpretacja Wink

Nie spotkałem się jeszcze z taką Smile

Myślę, że Hugo podała wystarczajace argumenty.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

19th Wrzesień 2015, 05:31
Message reputation : 100% (2 votes)
Kolejny dowód na pilną potrzebę modlitw do Boga o interwencję.

Jak słuchałem fragmentu tej dyskusji to niemal się rozpłakałem z wrażenia niezwykłej 'troski' rządu o polskich obywateli.

Jakim cudem mamy aż taką olbrzymią populację w krajach nie objętych szczepieniami!?

====================================================================================

Bookmark the permalink.  
Historyczne wydarzenie: po raz pierwszy w historii polskiego Sejmu odbyła się debata nad zasadnością szczepień w Polsce. Głos poszczpiennych ofiar został wreszcie wysłuchany, a poseł Przemysław Wipler zdemaskował globalny szczepionkowy spisek

wrz16  by .  






Najciekawsza część zaczyna się po pierwszej godzinie.

ZGROZA!

Rodzice! Pokażcie tę debatę swoim lekarzom, rodzinie i znajomym! Napiszcie do dziennikarzy, którzy cenią wolność słowa. W Sejmie RP miało miejsce precedensowe spotkanie, gdzie wysłuchano głosu rodziców i lekarzy krytycznych wobec systemu szczepień, co może zmienić zły bieg wydarzeń, ograniczyć poświęcanie zdrowia i życia dzieci w imię statystyk, ignorowanie głosu ich rodziców obserwujących u swoich dzieci pogorszenie zdrowia po szczepieniach.




Transmisja z debaty: http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje_arch.xsp… (od godz. 12:00 historie rodziców). Obejrzyjcie, zanim staniecie się jednymi z nas, i podejmujcie świadome decyzje, które są Waszym podstawowym prawem! 15 września 2015 r. odbyła się w Sejmie RP debata pt. „Obowiązek szczepień w Polsce?”.
Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Jaki-wipler-socha

Dziękujemy wszystkim osobom, które znalazły odwagę, żeby wziąć w niej udział i zaświadczyć, jak poświęcono zdrowie ich dzieci oraz pozostawiono z problemem samych…




Jesteście bohaterami, bo dzięki Waszej postawie nadchodzą zmiany.
Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Vacc-debata-sejm
Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Szczepienia
Plan sejmowej debaty [kliknij, by powiększyć]
Na skutek zarzutów, które pojawiły się na spotkaniu,

Ministerstwo Zdrowia wyjaśniło publicznie, że zachorowania na polio na Ukrainie wywołał wirus… szczepionkowy!!!




Gdzie są media, które sprostują nieprawdziwe informacje, jakoby dzikie polio wróciło przez nieszczepione dzieci? http://wyborcza.pl/1,91446,18824498,mz-w-2016-r-polska
Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Vacc1
Konferencja prasowa po debacie (poseł Patryk Jaki, Justyna Socha):
Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Jaki-socha
Dziękujemy osobom, dzięki którym debata się odbyła! Poseł Patryk Jaki i pani Sylwia <3, Anna Majer – Radna Miasta Częstochowa. Dziękujemy za udział posłowi Przemysławowi Wiplerowi. Zapraszamy też do obserwowania strony Justyny Sochy ze STOP NOP.
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”
facebook.com/stowarzyszeniestopnop
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/09/16/historyczne-wydarzenie-po-raz-pierwszy-w-historii-polskiego-sejmu-odbyla-sie-debata-nad-zasadnoscia-szczepien-w-polsce-glos-poszczpiennych-ofiar-zostal-wreszcie-wysluchany/

Szczepienia są bardzo niebezpieczne:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/szczepionki-zabijaja/


Pytanie...

Czy Muzułmanie emigrujący do Europy są zaszczepieni!? Czy nie powinni być odizolowani!?



_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

19th Wrzesień 2015, 22:14
A wg statystyk w Afryce co czwarta osoba jest nosicielem Hiv. Granicę przekracza 97% samotnych mężczyzn. W krajach które wpuściły ich do siebie ilość gwałtów wzrosła o około 1000 % Wiecie czym to grozi ?
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

19th Wrzesień 2015, 23:44
Ostatnio zdałem sobie sprawę z tego jakie 'kity' wciskało nam się przez ostatnie dziesięciolecia na temat Afryki..TAK, teraz widzę czym to grozi Neutral

W kontekście płaskiej ziemi nawet też daje to do myślenia..Afryka to potężny ląd.

Nikt z nas tak na prawdę nie wie co tam się dokładnie działo przez ostatnie dekady!

HIV, syf, głód, malaria..to propaganda! Ludy Afryki przede wszystkim żyły z dala od zepsutego 'zachodu'..teraz są w porównaniu do nas jak wyrośnięte maszyny :/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

20th Wrzesień 2015, 14:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Kolejny spisek na krajach Trzeciego Świata -zwłaszcza AIDS wyprodukowany w amerykańskich laboratoriach.



W latach 70tych, amerykański prezydent Jimmy Carter zlecił opracowanie raportu Global 2000 <linked:http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/master_file/global2000.htm>. Wnioski z raportu obwiniały za wszystkie problemy świata wzrost populacji osób rasy innej niż biała. Raport mówił więcej, zalecał „zmiecenie z powierzchni Ziemi” co najmniej dwa miliardy ludzi w krajach Trzeciego Świata w celu przywrócenia zachodniej supremacji.

Bardzo interesującym jest również wybuch epidemii AIDS w latach siedemdziesiątych, zbierającej ogromne żniwo wśród narodów Trzeciego Świata oraz wśród rosnącej populacji kolorowych Amerykanów [czarnej i hiszpańskiej – tłum.]. Mówiono, że wirus pochodzi od zielonych małp z Afryki i został przekazany miejscowej ludności albo przez akt seksualny albo przez spożywanie ich jako pokarm. Od tego momentu, AIDS zaczął się rozprzestrzeniać jak pożar na kontynencie afrykańskim, a później na całym świecie – wszędzie powodując miliony ofiar śmiertelnych. Historia ta była jednak tylko zasłoną dymną.

https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/25/cala-prawda-o-aids-poczatek-wojny-przeciw-czarne-afryce/

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

20th Wrzesień 2015, 14:29
Hmmm... ciekawe ale ma jeszcze ciekawszą teorię.

A jeżeli wirus AIDS nie tyle miał na celu wyniszczanie Afryki, ale rzeczywistym celem jest przyjmowanie imigrantów z Afryki bez jakichkolwiek sprawdzań, czy nie mają AIDS!

O ile się nie mylę, program zboczeńców rządu Polski zawiera depopulację Polski.

To po co przymusowe szczepienia?

Ci zwyrole rządowi łapią się we własne kretyńskie sidła!

Proponowałbym zatroskanym mamusiom, aby nie pozwalały na szczepienia maluchów z powodu popierania rządowego programu i depopulacji Polski a nawet świata.

Nie można kogoś karać za takie patriotyczne podejście do rządu!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 5 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach