Cudowne wybawienie ludu Bożego

Strona 4 z 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by thewordwatcher on 1st Czerwiec 2015, 12:18

Spełnia się Boże ostrzeżenie na Polsce, Rosji i krajach Slowian.


Powtórzonego Prawa 28: 32 Synowie twoi i córki zostaną dane obcemu narodowi. Z tęsknoty, patrząc za nimi codziennie, wyniszczysz twe oczy, a ręka twoja będzie bezsilna.

33 Plon twego pola i całego trudu spożyje lud, którego nie znasz. Zawsze będziesz gnębiony i uciskany. 34 Dostaniesz obłędu na widok, jaki się przedstawi twym oczom. 35 Pan cię dotknie złośliwymi wrzodami na kolanach i nogach, nie zdołasz ich uleczyć; rozciągną się od stopy aż do wierzchu głowy. 36 Ciebie i twego króla, którego sobie wybierzesz, zaprowadzi Pan do narodu nie znanego ani tobie, ani twoim przodkom. Tam będziesz służył obcym bogom drewnianym i kamiennym. 37 Wywołasz grozę, wejdziesz do przysłowia i w pośmiewisko u wszystkich narodów, do których zaprowadzi cię Pan. 38 Wyniesiesz na swoje pola wiele ziarna, a zbierzesz mało, gdyż je pożre szarańcza. 39 Zasadzisz i uprawisz winnicę, a nie będziesz pił wina i niczego nie zbierzesz, bo wszystko pożre robactwo. 40 Będziesz posiadał we wszystkich swoich granicach drzewa oliwne, a nie namaścisz się oliwą, gdyż oliwki opadną. 41 Wydasz na świat synów i córki, a nie zostaną u ciebie, bo pójdą w niewolę. 42 Wszystkie drzewa i ziemiopłody pożrą owady. 43 Obcy, mieszkający u ciebie, będzie się wynosił coraz wyżej, a ty będziesz zstępował coraz niżej.

Warto przeczytać cały 28 rozdział Księgi Powtórzonego Prawa.

Jeden z wielu dowodów na to, że my Słowianie jesteśmy Narodem Wybranym, a nasienie węża dręczy nas bezustannie przez wieki.

................................................................................................................................................

Słowiańskie Niewolnice w rękach żydowskich panów


 
Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 White_slaves_url-288x300

W każdej gazecie w Izraelu spotyka się ogłoszenia o „salonach masażu”, zdjęcia młodych dziewczyn w negliżu, a ulice Tel Awiwu codziennie zaśmiecane są ulotkami z nagimi blond pięknościami i wyraźnymi numerami telefonów. W internecie można zamówić sobie prosto do domu (przesyłka wliczona w cenę) na przykład w prezencie urodzinowym, młodziutką dziewczynę z Ukrainy czy Mołdawii, niekoniecznie pełnoletnią, wraz z pizzą z oliwkami i zimną coca-colą… Nikogo już to nie dziwi.
Artykuł ten jest poświęcony następnej brutalnej aktywności “Wybrańców Jahwe”. Będę opisywał tu bardzo rażące fakty świadczące o bestialstwie tej rasy, zatem nie jest to dla ludzi o słabych nerwach.

Tym, co mają wrażliwy charakter radzę nie czytać dalej mojego artykułu a raczej skupić się na innych wpisach naszego forum.
Zamierzam tu pisać o niewolnictwie, o seksualnym niewolnictwie białych słowiańskich dziewcząt i kobiet i o wszystkim, co się z tym wiąże.
To, że Żydzi potrafią wyprodukować masowe oburzenie poprzez manipulowanie faktów przy pomocy ich mediów jest ogólnie znane i oczywiste. To, że używają wszystkich możliwych im środków, aby zatuszować ich kryminalną działalność przeciw Gojom (i oburzenie z tym związane), powinno wzbudzać wśród nas poważne podejrzenia i analizę motywów tej działalności. Gdy któregoś dnia zrozumiecie motywy kryminalnej działalności żydostwa przeciwko wszystkim i wszystkiemu, co nie żydowskie to podobnie jak ja zaczniecie głośno kwestionować ich prawo do posiadania naszych wszystkich mediów kulturalnych, informacyjnych i rozrywkowych.

Zrozumiecie również, że Żydzi są zupełnie oddzielnym odłamem ludzkości, z zupełnie innymi i prawie zawsze przeciwnymi naszym interesom interesami. Zdacie sobie wreszcie sprawę z tego, że pozwolenie na całkowity monopol naszych mediów i faszerowanie naszych społeczeństw tym szambem z nich wypływającym jest bardzo niebezpieczną i poważną dla nas sprawą.

Tu właśnie opowiem wam o następnej kryminalnej działalności naszych „przyjaciół” skierowanej przeciwko najsłabszej, lecz jak ważnej części społeczeństwa gojów, ich kobietom. To kryminalne przestępstwo, to zniewolenie seksualne naszych kobiet porwanych w ten lub inny sposób, aby służyły żydowskim panom w burdelach europejskich, izraelskich a nawet w azjatyckich.

Według ankiety przeprowadzonej w Izraelu, w 2003 roku, tylko 9% (!!!) ankietowanych widziało w handlu kobietami łamanie praw człowieka.


Te zbrodnie prawie nigdy nie są poruszane przez dzisiejsze media, i mimo tego, że kilku reporterów próbowało o tym pisać to ich artykuły nie otrzymały wielkiego rozgłosu, bo „cesarze” dzisiejszych mediów tacy jak Michel Eisner i Sumner Redstone nie uważają tego za ważny temat do rozgłosu.

Lecz nawet te kilka artykułów poświęconych temu tematowi nie wspominały nic o żydowskim zaangażowaniu w te zbrodnie, lecz używały politycznie poprawnych eufemizmów takich jak: „Rosyjskie Gangi”, „Rosyjska Mafia” itp. Ci „reporterzy” doskonale wiedzą, kto stoi za zbrodniami przeciwko białym kobietom i też doskonale wiedzą, że wśród tej tzw. Rosyjskiej Mafii nie wielu jest Rosjan a głównymi jej członkami są byli agenci żydo–bolszewickiego aparatu ucisku z dawnego ZSRR. Wiedzą oni też doskonale, że publiczne ujawnianie prawdziwego pochodzenia tych bandytów, w najlepszym dla nich przypadku, oznacza natychmiastową utratę pracy.

Zwabienie do niewoli seksualnej zaczyna się od biedy. Rosja, jej byłe republiki i państwa pod zaborem sowieckim zostały przez żydo-komunizm „wysuszone” do ostatniej kropli krwi. Zdrowa ekonomia przestała w tych państwach istnieć.

Gdy komunizm został „rozmontowany”, co sprytniejsi nowi kapitaliści i byli komuniści (w większości Żydzi) nagle stali się „reformatorami” nowej gospodarki; wykorzystując okazję, zakupywali za grosze prywatyzujące się resztki przemysłu. Wykorzystali w ten sposób naiwność ludów Wschodniej Europy i ich brak znajomości drapieżnych praktyk biznesowych i w ten sposób splądrowali te państwa i społeczeństwa jeszcze raz. W ten sposób zubożyli te społeczeństwa jeszcze bardzie zostawiając je praktycznie na poziomie ubóstwa, pomimo tego, że ludy Wschodniej Europy, czy to się komuś podoba czy nie, należały (i należą) do najbardziej cywilizowanych i najbardziej wykształconych ludów na świecie.

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Kidnapping-300x222

Nie trudno jest nie zauważyć na Internecie ogłoszeń tysięcy Rosjanek, Ukrainek i innych Słowianek szukających ucieczki na zachód. Wiele z nich w swych splądrowanych przez żydowskich cwaniaków krajach zarabiają mniej niż 100 USD na miesiąc. Gdy ktoś im zaoferuje 20 lub 30 razy tyle za lekka pracę, jako pomoc domowa lub kelnerka, nic dziwnego, że godzą się te zdesperowane kobiety na te oferty bez wahania.

Niestety większość z nich kończy w Izraelu, gdzie seksualne niewolnictwo Białych Kobiet jest szczególnie popularne i bardzo rzadko zauważalne przez rząd tego „państwa”, które przymrużając oczy daje ciche poparcie temu biznesowi. Ci żydowscy gangsterzy maja wspaniale rozwiniętą sieć międzynarodową i kobiety te są również sprzedawane do żydowskich burdeli na całym świecie.

„ Ci faceci płaca pomiędzy 500 USD a 1000 USD za każdą Rosjankę lub Ukrainkę, zarabiając na nich fortuny. Weźmy na przykład małe miejsce zatrudniające jedynie 10 tych dziewcząt. Każda z nich przyjmuje 15 do 20 klientów dziennie, za 200 szekli od każdego, biorąc najgorszy przypadek to daje 30.000 szekli dziennie. Pracują one 25 dni w miesiącu, co daje 750.000 szekli, co jest równoważne 215.000 USD. Każdy z tych alfonsów ma przeciętnie pięć takich małych burdelików, co daje ponad milion dolarów miesięcznie, bez podatku i wielkich inwestycji. Są to fabryki pieniędzy zatrudniające niewolników, a Izrael jest usiany tymi „fabrykami””

Przytoczę tu streszczenie ”przygody” jednej z takich niewolnic.

Lara Matwiejewa nie miała pojęcia, że ten uprzejmy gość, co oferował jej wyjazd i dobre zatrudnienie na zachodzie to zwykły alfons pracujący dla żydowskiego przemysły niewoli seksualnej. Obiecano jej łatwą pracę jako pomoc domowa w Niemczech, podlewanie kwiatków, karmienie zwierzątek domowych itp.

Gdy dojechała do Hamburga, pierwszą rzeczą jaką uczyniono to odebrano jej paszport pod pretekstem trzymania go w bezpiecznym miejscu, czyniąc ją w ten sposób praktycznie nielegalną turystką w tym kraju i pozbawiając ją praktycznie normalnej ochrony zagwarantowanej przez umowy międzynarodowe.

Po trzech dniach powiedziano jej dokładnie, na czym będzie polegać ta prawdziwa jej praca, ma być prostytutką w Hamburskim burdelu. Gdy ona kategorycznie odmówiła i zażądała powrotu do domu została uwięziona przez pół roku w różnych burdelach zamaskowanych, jako bary i nocne kluby. Po pół roku jakimś dziwnym trafem udało się jej uciec. Inne kobiety nie miały tego szczęścia.

Po powrocie powiedziała ona rosyjskim władzom, że inne dziewczęta boją się do tego stopnia swoich oprawców, że nawet już zaniechały prób ucieczki. Nawet do dzisiaj Lara nie używa swojej prawdziwej tożsamości z obawy przed zemstą członków tych żydowskich gangów, których jest „własnością”.

„Tak prawdę mówiąc to już tak się wielu rzeczy nie obawiam (mówiła dalej ona), bo to najgorsze, co mi się mogło przydarzyć to już się przydarzyło. Bardzo niewiele z tych dziewcząt zostaje prostytutkami z własnej woli. Znaczna większość ich jest do tego zmuszana terrorem psychicznym i fizycznym. Wmawia się nam, że nie mamy wyjścia, że jesteśmy bez paszportów nielegalnymi imigrantkami, zaangażowanymi w nielegalną działalność. Dając nam jasno do zrozumienia, żebyśmy nie oczekiwały zrozumienia od lokalnych władz. Na początku odmówiłam tej pracy, ale potem nie miałam wyjścia, z braku pożywienia i ze strachu przed poważnymi batami, jakie otrzymywały inne dziewczęta, co kategorycznie odmawiały współpracy. Mówiono nam, że będziemy wolne jak spłacimy długi związane z przybyciem do swego nowego miejsca pracy. To były astronomiczne sumy sztucznie podwyższane przez „mandaty” za każdą odmowę wykonania narzucanej nam poniżającej nas pracy, wliczając nawet zbiorowe orgie i gwałty.”
Jeśli jakiż żydowski alfons zdecyduje, że potrzebuje „świeżego towaru” to sprzedaje parę swoich niewolnic i te „długi” rosną wraz z każdą transakcją. Niektóre kobiety są sprzedawane kilka razy do roku
.
Komisja Spraw Obrony Praw Człowieka ocenia, że ilość kobiet pojmanych i nadużywanych przez żydowskie gangi przekracza 500.000! To tylko dotyczy kobiet z Rosji! A gdzie Ukrainki, Białorusinki, Mołdawianki, Czeszki a nawet Polki.

Dwudziestojedno letnia Irina myślała, że będzie tancerką, opuszczając Ukrainę, aby udać się statkiem do Izraelskiego portu Hajfa. Po dwóch dniach została odstawiona do pewnej hurtowni gdzie jej nowy szef spalił jej paszport prze jej własnymi oczyma mówiąc. „Jesteś teraz moją własnością a ja jestem twoim Panem. Będziesz dla mnie pracować tyle aż ja uznam, że zarobiłaś na wolność. Nie próbuj uciekać, nie masz dokąd. Nie znasz hebrajskiego, nie masz papierów i będziesz natychmiast aresztowana przez władze Izraela.”

Na początku odmówiła pracy jako prostytutka, ale bezustanne bicie i zbiorowe gwałty wykonane przez jej „właścicieli” złamały wreszcie jej ducha.
Irina rzekła: „Ten zbój, co zrujnował mi życie nie będzie nawet za to ukarany”. Do niedawna niewolnictwo białych kobiet nie było nawet zabronione w Izraelu, które to według Żydów nawet  nie są ludźmi. Dopiero kilka lat temu, pod naciskiem międzynarodowych organizacji wprowadzone zostało w Izraelu prawo, ograniczające tego typu działalność, lecz oskarżenia są rzadkie i kary bardzo lekkie.

Miejsce pracy i wyzysku. Sekretne mieszkanie w Tel Awiwie używane do prostytucji.


Władze Izraela przymrużają oko na tę działalność, przekonani, że tylko Żydzi są prawdziwymi ludźmi i reszta podludzi nie powinna się nawet opierać ich działalności. Według tego prawa, taki zboczony żydowski alfons, który zmusza do prostytucji nieżydowskie kobiety i który twierdzi, że ich fizycznie nie zakupił (płacąc za nie) jest nadal niewinny.

Przewodniczący Grupy Przeciwko Niewolnictwu we Włoszech, Marco Buffo stwierdził: „To żadna tajemnica, że dziś białe kobiety są najbardziej cenione na rynku, są świeżym towarem”.

Szef Ukraińskiej dochodzeniówki Mihail Lebed stwierdził: „Ci gangsterzy zarabiają na tych dziewczynach więcej w ciągu tygodnia niż nasza cała policja ma przyznanego budżetu na cały rok. Prawdę mówiąc, jeśli nie otrzymamy jakiejś pomocy, to nie będziemy w stanie tych przestępstw zatrzymać”.
No i z pewnością żydowskie media „pomagają”, aby wstrzymać te paskudne przestępstwa.

Parę lat temu przedstawiciel policji miasta-portu Hajfa Izaak Tyler „wypluł” trochę danych na temat tych zbrodni, rzekł on: „Ci faceci płaca pomiędzy 500 USD a 1000 USD za każdą Rosjankę lub Ukrainkę, zarabiając na nich fortuny. Weźmy na przykład małe miejsce zatrudniające jedynie 10 tych dziewcząt. Każda z nich przyjmuje 15 do 20 klientów dziennie, za 200 szekli od każdego, biorąc najgorszy przypadek to daje 30.000 szekli dziennie. Pracują one 25 dni w miesiącu, co daje 750.000 szekli, co jest równoważne 215.000 USD. Każdy z tych alfonsów ma przeciętnie pięć takich małych burdelików, co daje ponad milion dolarów miesięcznie, bez podatku i wielkich inwestycji. Są to fabryki pieniędzy zatrudniające niewolników, a Izrael jest usiany tymi „fabrykami””.

Milion dolarów miesięcznie dla każdego żydowskiego alfonsa w Izraelu!


Spójrzmy na to, co otrzymują w zamian te dziewczęta niewolnice. Bezustanne bicie, gwałty, zmuszanie do prostytucji, trochę jedzenia i kieszonkowe na papierosy. „Mieszkanie” za kratami. Zbiorowe gwałty i znęcanie się nad rodzinami pozostałymi w kraju, gdy próbują one ucieczki. Maszerowanie nago na żydowskich targach niewolnikami, gdy są sprzedawane kolejny raz w tym samym roku. No i w najlepszym przypadku deportacja przez współpracujący z tymi bandami legalny system Izraela.

Ci żydowscy alfonsi są tak pewni siebie i swojej pozycji, że nawet nie obawiają się o tym mówić. Niejaki Jacob Golan, właściciel trzech wielkich burdeli wliczając „Tropicana” w Tel-Awiw rzekł reporterowi N(J)ew York Times: „Izraelici uwielbiają rosyjskie kobiety, są one pięknymi blondynkami, bardzo różniącymi się od naszych kobiet, śmiejąc się przy tym. No i są one w skrajnej desperacji, co znaczy, że zrobią wszystko za pieniądze”. Klub ten jest otwarty 24 godziny na dobę, stale wypełniony na w pół nagimi Rosjankami. Przychodzą tam turyści, żołnierze izraelscy, przedstawiciele władz izraelskich a nawet lokalni Arabowie. Inaczej pełny wachlarz klientów. Gdy zapytano Golana, czy te dziewczęta robią to dobrowolnie, zaśmiał się on serdecznie.

Jako szczyt ironii, reporter ten podał, że Golan umieścił na głównym barze ogłoszenie o zaginionej żydowskiej kobiecie. Jak czuły na kobiece cierpienie jest ten Golan, nieprawdaż?

(cały ten artykuł możecie znaleźć w numerze The New York Times, 11 Sty. 1998r.)


ONZ oświadczyła kilka lat temu, że handel białymi niewolnicami jest obecnie najszybciej rozwijającym się biznesem. Jedna z Australijskich gazet (The Sydney Morning Herald) stwierdziła, że : „Białe kobiety są dziś najbardziej lukratywnym artykułem, a Rosjanki są bardziej wykształcone, piękniejsze i bielsze nawet od azjatyckich dziewcząt.” Biznes ten przewyższa nawet handel narkotykami. Narkotyki raz sprzedane i spożyte przestają istnieć, a Białe kobiety można sprzedawać na targach niewolników bezustannie do momentu aż umrą lub przestaną być atrakcyjne.

Następna typowa historia to doświadczenie Mariany, co zwabiona obietnicami lekkiej pracy za dobrą zapłatę opuściła Rosję i wyjechała do Izraela. Rutyna w burdelu, w którym była zmuszona pracować była brutalna a zatem bardzo wydajna dla właściciela. Służyła ona 20 klientom dziennie. Pracowała ona w pokoiku wyposażonym w łóżko, szafę, prysznic i umywalkę. Przy drzwiach stale stał strażnik. W ten sposób była całkowicie odizolowana od świata. Jedyna osoba poza klientami, co mogła wejść do jej pokoju to kobieta, która sprzedawała jej i innym niewolnicom żywność.
Po pięciu miesiącach dostała „awans” i mogła wyjeżdżać z kierowcą, aby służyć klientom w ich hotelach. Podczas jednej z takich „eskapad” została wciągnięta do szopy za hotelem i zgwałcona przez grupę żydowskich łobuzów, którzy ostrzegali ją, aby nie wrzeszczała i nie broniła się, bo nie ma żadnych szans
.
Próbowała ona ucieczki pewnego dnia, ale została schwytana i brutalnie skarana za to.

Rząd Rosyjski ocenia, że około 100.000 kobiet jest przemycanych do Izraela rocznie, co czyni oszacowanie Grupy Praw Człowieka (500.000 niewolnic) poważnie zaniżone.

Powtórzę tu jeszcze raz, że to tylko dotyczy Rosjanek.
Amnesty International krytykowało brak jakiejkolwiek reakcji ze strony rządu Izraela na działalność tego bandyckiego „przemysłu”. Ciekawy jestem czy ktoś z was słyszał coś o tym w Tel-Awizji polskiej lub na FOX, CBS, CNN itp. Jedna z tych kobiet zdołała uciec i udała się do policji izraelskiej, która po wysłuchaniu sprzedała ją innemu alfonsowi, który zanim zajął się tym „szlachetnym” zajęciem był oficerem policji izraelskiej.

Inna z tych kobiet udała się też do policji izraelskiej z pomocą. Nawet dano jej policjanta, który mówił po rosyjsku. W godzinę po jej wysłuchaniu stawił się w tym komisariacie jej „właściciel”, aby odebrać swoją własność. Po dostarczeniu jej do swego burdelu zmaltretował ją tak, że nie mogła ona chodzić przez kilka dni.

Można by tu sypać przykładami przez następne tysiąc stron, ale chyba to, co tu opisałem już wystarczy. Dodać tu chcę, że wiek dla tych bandytów tez nie gra roli (oczywiście młody wiek). Porywają oni i zmuszają to tej haniebnej pracy dziewczynki nawet 12 letnie. Częstokroć ofiarami ich są dziewczynki z sierocińców. Aby te zmaltretowane i zmordowane kobiety mogły mimo bólu wydajnie pracować zatrudniają oni „lekarzy”, którzy faszerują je silnymi środkami przeciwbólowymi i narkotykami. Jak wspaniale dbają o swe niewolnice ci żydowscy panowie, nieprawdaż?
Lecz żydowskie media i przemysł filmowy robią wielki skandal na temat niewolnictwa czarnego człowieka, kiedy tylko nadarza się im okazja. Niewolnictwa, które już nie istnieje od prawie 150 lat, natomiast o niewolnictwie naszych SŁOWIAŃSKICH, BIAŁYCH KOBIET ani mru mru.
Czyż nie wydaje się to wam podejrzane? Czy nadal będziecie wierzyć w te bezsensowne bzdury, którymi was codziennie faszerują? Czy naprawdę nie potraficie otworzyć oczu, rozejrzeć się wokoło i zauważyć rzeczywistość taką, jaka jest?

Czy naprawdę brak wam odwagi, aby otrząsnąć się z tego marazmu, zrzucić jarzmo niewoli i raz na zawsze zgładzić naszych oprawców?
Jeśli tego nie uczynicie, to niestety muszę tu z przykrością przyznać, że zasługujecie na to, co was wkrótce czeka, czyli większą jeszcze niewolę prowadzącą do całkowitego wyniszczenia tego co przez ponad tysiąc lat wypracowali nasi dziadowie, ojcowie i matki.
CHCĘ TU WAM JESZCZE RAZ PRZYPOMNIEĆ, ŻE WOLNOŚCI NIE OTRZYMUJE SIĘ ZA DARMO, TRZEBA O NIĄ WALCZYĆ I CZĘSTOKROĆ PŁACIĆ ZA NIĄ WIELKĄ CENĘ.

Cezary Zbikowski


Źródło: Polska Walcząca

Link do artykułu zamieściła judeopolonia.wordpress.com

.........................................................................................


Czy istnieje jakiś inny biały... Naród Wybrany przez Boga, który tak ucierpiał jak Słowianie w obu wojnach światowych i teraz jest na wiele sposób wyniszczany nadal?

Rozbiory Polski, Katyń, zbrodnie UPA, zbrodnie na Serbach podczas wojny, zbrodnie powojenne, wyniszczanie narodu polskiego, polskiej gospodarki, wyniszczanie fizyczne i psychiczne Polaków, a prześladowcą ZAWSZE jest... NASIENIE WĘŻA!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by lusia on 1st Czerwiec 2015, 13:14

czytając Twój artykuł Henryku przypomniał mi się dramat "Handel" z Alicją Bachledą Curuś .
Scenariusz filmu oparty jest na artykule prasowym Petera Landesmana "The Girls Next Door" o handlu ludźmi i przymuszonej prostytucji, który ukazał się na pierwszej stronie The New York Times Magazine 24 stycznia 2004 roku.
Alicja gra tam młoda Polkę-Słowiankę . Film jest mocny i chwyta za gardło

http://www.cda.pl/video/12278848/Handel

lusia
lusia

Liczba postów : 803
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by thewordwatcher on 6th Czerwiec 2015, 08:41

Skończyłem pierwszą część filmu - DOBRA NOWINA

Sam film.
Link do filmu - https://www.youtube.com/watch?v=KzRuZA94RCY

Może w następnym tygodniu zdołam zrobić drugą część. Very Happy
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Milosc on 17th Lipiec 2015, 18:06

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 21:55, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Kasia on 17th Lipiec 2015, 18:45

Bardzo ciekawa interpretacja .
Zawsze zastanawiałam sie nad rożnymi cytatami biblijnymi.

Gdy cos nie rozumiałam rozpaczliwie szukałam zwłaszcza postów Henryka by dalej móc rozumieć .
Bałam sie tego co ma sie wydarzyć i koniecznie chciałam wiedziec wszystko by nie zostać zwiedzoną .
Z czasem zrozumiałam jedno ..
Gdy nastąpi to co ma sie wydarzyć będąc wciąż przy Bogu i zachowując Jego prawa (czasami tak mi trudno...)na pewno nie popełnię błędu .
Jednego wciąż tylko sie obawiam.
Od niepamiętnych czasów siedzi we mnie cos niedobrego .
Chodzi mi mianowicie o zaufanie do Boga.
Wiem,że On chce jak najlepiej.
Jednak chciałabym Mu tak ufać ,że jezeli stanełabym na parapecie i zrobiłabym krok do przodu moja wielka wiara w Niego powinnaby spowodować ,że bym nie spadła ...
Proszę juz tak długo w moich modlitwach o takie wlasnie bezgraniczne zaufanie ale niestety nie przychodzi.
Widocznie to jeszcze nie ten czas i nie ja jestem tą osobą ,której to zaufanie powinno byc dane.
Jednak nie przestane i wciąż o to będę sie modlić by ciało nie ważne dla mnie było tylko dusza.
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by thewordwatcher on 18th Lipiec 2015, 04:56

Miłość

Ciekawe podajesz wątki.

Mateusza 24:15 Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa - 16 wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry; 17 kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego; 18 a kto jest na roli, niech nie wraca, by zabrać swój płaszcz.

To wygląda na to, że pośród Żydów w Izraelu są także prawdziwi Izraelici, wielbiący Boga, ci są w Judei.

Ci właśnie niech uciekają w góry!

A reszta z innych państw niech ucieka... gdzie?

Jedyna logiczna w chwili obecnej myśl - poza miasto, na teren otwarty. Bóg przystąpi do akcji ratowania Izraela i w miastach byłoby trudno izolować jednostki.

Ale poza miastem jest możliwość użycia jakiegoś niebiańskiego transportu - Objawienie mówi o daniu niewieście skrzydeł.

Inaczej mówiąc -siedzimy wieczorem w domu, inni w dzień pracują gdzieś i nagle na ekranach TV czy komputerów mamy ohydę czyniącą spustoszenie na miejscu świętym. Czyli albo w Jerozolimie, albo na Syjonie, tuż koło Jerozolimy.

Wtedy Chrystus ostrzega, aby NATYCHMIAST uciekać.

Czyli rodziny w samochód czy samochody i natychmiastowy wyjazd poza miasto, w którym moglibyśmy być aresztowani przez siły Bestii i zmuszani do oddania jej hołdu.

Zachariasza 14 rozdział mówi o ataku wojska szatana na Izrael, i najprawdopodobniej chodzi o ostatni atak pod koniec 1000 letniego Królestwa, kiedy siły szatana otoczą Jerozolimę.

Weźmy pod uwagę to, że w tym czasie może działać już owych 2 świadków i podawać aktualne informacje i ostrzeżenia z ust samego Boga!

Oni wiele nam wyjaśnią!

Mamy więc sporo niewiadomych ale i wiele poznania i zaczyna to wszystko tak ładnie się układać, że budzi niezwykły szacunek do naszego Boga za tak wspaniały plan i nadzieję oraz bliską jego realizację.

Ciekawe informacje mnożą się z dnia na dzień i gwałtownie wzrasta poznanie.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by lusia on 18th Lipiec 2015, 11:32

zawsze zastanawiałam się jak będzie z chorymi, kobietami w ciąży- przecież ludzie maja różne przypadłości i nawet w szpitalach są dobrzy Chrześcijanie - moim zdaniem ten fragment jest pocieszający  :

"(7) Gdyż tak mówi Pan: Wydajcie radosne okrzyki nad Jakubem, wykrzykujcie nad przewodnikiem narodów! Zwiastujcie, wysławiajcie i mówcie: Pan wybawił swój lud, resztkę Izraela! "
(8 Oto sprowadzę ich z ziemi północnej i zgromadzę ich z krańców ziemi. Są wśród nich ślepi i chromi, brzemienne i rodzące razem, powrócą tu w wielkiej gromadzie.

(9) Oto przyjdą z płaczem, a Ja wśród pocieszenia poprowadzę ich i zawiodę do strumieni wód drogą prostą, na której się nie potkną, gdyż jestem ojcem dla Izraela, a Efraim jest moim pierworodnym.

(10) Słuchajcie słowa Pana, narody, i zwiastujcie na wyspach dalekich, i mówcie: Ten, który rozproszył Izraela, zgromadzi go i strzec go będzie jak pasterz swojej trzody.


Jeremiasz 31,7


Very Happy
lusia
lusia

Liczba postów : 803
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Milosc on 18th Lipiec 2015, 12:18

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 21:55, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Cyryl on 18th Lipiec 2015, 15:56

Miłość napisał:Czyli Judea nie oznacza Kraju Północy?

A tak jakoś mi to pasowało, myślałem, że Bóg wszystkich Izraelitów rozproszył głównie na północ i że tam jest Judea.

Miłość Judea to miejsce, kraj.

Obecnie Judea to państwo Izrael wraz z Jerozolimą.

Obecnie w Izraelu, przebywają żydzi, którzy uznają tylko Torę - najprawdopodobniej są to potomkowie Judejczyków. Zostali oni zwabieni przez szatana celowo.

A zatem słowa Isusa odnoszą się także do nich.


Natomiast 10 pokoleń Izraela to Słowianie którzy zajęli tereny Północy.

Naprawdę, poznanie wzrasta....ale .... tylko Bóg musi nam wyjaśnić przez swoich świadków, aniołów proroctwa.

Pamiętajmy, że i na nas oddziałuje (w mniejszym stopniu ale jesteśmy pod nią nadal) pranie mózgu jakie serwuje nam szatan. Stąd w wielu kwestiach błądzimy.

Miłość napisał:Jak możemy zauważyć, nic z tych rzeczy nie miało jeszcze miejsca, a są to dopiero pierwsi Aniołowie, którzy mają trąbić.
Tajemnica Boża ma sie dokonać dopiero, gdy 7 czyli ostatni Anioł zatrąbi.

Wydaje sie, że jest to bardzo odległa przyszłość. Ale czy napewno?

Tylko Ojciec zna czas kiedy Isus powróci ponownie.


Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Szymon on 19th Lipiec 2015, 22:43

Przyjdź Zbawicielu !! Smile
Szymon
Szymon

Liczba postów : 64
Join date : 28/03/2015

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by thewordwatcher on 8th Sierpień 2015, 03:29

Bardzo ciekawy blog, ukazujący nam wiele detali, w jaki sposób nasienie węża stara się wyniszczać Słowian.

Trzy bardzo ciekawe linki...

Niepiśmienni Słowianie

Z tego artykułu dowiesz się, że:

 • “Daj ać ja pobruszę, a ty podziwiaj” to oszustwo i manipulacja
 • Polacy znali pismo setki, jak nie tysiące lat przed przyjęciem chrześcijaństwa
 • Język polski szybciej był zapisywany alfabetem hebrajskim niż łacińskim
 • Pismo runiczne pochodzi z Polski
 • Czym się różni Pisanie od Rycia/Rysowania i Skrobania
 • I co wspólnego ma Rzecz, Rzeka, Pismo i Mowa


“W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli teraz dowodami obalić?”
Fryderyk Nietzshe

http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/02/04/niepismienni-slowianie/


Językoznawco, Szach Mat!

W tym artykule zawarte są niepodważalne dowody na to, że język polski/słowiański jest źródłem dla łaciny, greki i germańskiego/angielskiego.

Ten artykuł jest po części kontynuacją artykułu Niepiśmienni Słowianie. Dlatego zalecam przeczytać go wcześniej.

Dość często w komentarzach pojawia się tok rozumowania: No dobra, wiemy już, że wszystkie języki to tak naprawdę jeden język i jego dialekty. Ale skąd wiadomo, że to łacina i greka są z polskiego/słowiańskiego, a nie odwrotnie? Skąd ta pewność, że słowo Forum pochodzi od słowa Dwór (W→F), a nie odwrotnie. I co z tym Praindoeuropejskim, przecież każde słowo wyprowadzone jest z rdzenia praindoeuropejskiego. No to przecież słowiański, grecki i łaciński są z praindoeuropejskiego, a nie ze słowiańskiego.

http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/06/10/jezykoznawco-szach-mat/

Oraz..( jest w innym miejscu na forum także!)Holokaust

Z tego artykułu dowiesz się:


 • Co o Polsce międzywojennej pisała zachodnia prasa
 • Że Holokaust to NIE zagłada Żydów
 • Że Holokaust (słowo) jest słowiańskiego pochodzenia
 • Że Holokaust II wojny światowej dotyczył PRZEDE WSZYSTKIM Słowian, a nie Żydów
 • Że 1/3 wszystkich ofiar 2 WŚ to Rzeczpospolitanie


Prolog


UWAGA! Ten artykuł jest dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach i naprawdę otwartym umyśle. U większości ludzi może odwrócić do góry nogami cały wpajany im od dziecka sens drugiej wojny światowej. Jest jak do tej pory najbardziej kontrowersyjnym artykułem ze wszystkich. Jeśli trafiłeś tu z zewnętrznego linku zacznij od innych artykułów, najlepiej w poniższej kolejności, to Cię wprowadzą w temat. Byłeś manipulowany przez całe życie i dowody na inną wersję mogą być przez Twój umysł odrzucane bez ich sprawdzenia (pamiętaj, że w szkole i TV okłamują Cię, nie podając żadnych dowodów). W tym artykule, ze względu na jego moc, podaję więcej źródeł niż zazwyczaj. Ma to na celu pozbawienie Cię myśli, że to ja Cię okłamuję, a nie szkoła i media.

Jeśli nie masz pewności, że przeczytasz do końca, NIE ZACZYNAJ WCALE. Zarezerwuj minimum 1 godzinę w ciszy, spokoju i samotności, byś po artykule mógł sobie to spokojnie przemyśleć. Przerwanie w połowie spowoduje zakończenie czytania z niesmakiem i z poczuciem, że “czytasz głupoty”.

http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/01/17/holokaust/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by thewordwatcher on 20th Sierpień 2015, 13:21

Wczoraj ze zgrozą i z wielkim niesmakiem oglądałem czy raczej wysłuchiwałem kłamstw prezydenta Dudy.

Co się ostro rzuca w oczy to fakt, że prezydent nie posiada żadnej ochrony osobistej przed syjonistami siedzącymi przed nim oraz aplauz, jaki ten człowiek od nich otrzymuje.

Nic dziwnego - oni rozpoznają wszystkie kłamstwa i cieszą się, że nadal będzie wszystko szło po staremu, czyli Polska będzie w jeszcze szczelniejszej kontroli szatańskich sił syjonistycznych.

Jakimś cudem menory tam nie było, tylko wisiał dla pozorów krzyż, aby reszta naiwnych Polaków dała się ponownie nabierać na 'honorowe' obietnice nowego ciemiężcy Polski i Polaków.

Co mnie najbardziej zbulwersowało, to radosne poparcie wrzodu watykańskiego, czyli Unii Jewrofopejskiej, która uhonorowała byłego siepacza Polski, Tuska. Jak można tak znienawidzoną i niszczycielską organizację wspierać? Jedynie syjonistyczni ją wspierają z Tuskiem włącznie.

Następny równie bulwersujący kierunek to wzmocnienie stosunków z najbardziej zbrodniczą, szatańską organizacją na świecie - NATO, która ma na sumieniu wiele milionów ludzkich istnień.

To NATO wymordowało ponad 1.5 miliona Irakijczyków bez jakiekolwiek przyczyny - broni masowego rażenia nigdy tam nie było, NATO finansuje ISIS i ją wspomaga oraz ostatni wyczyn NATO - wymordowanie 250 000 Libijczyków, mord na Kadafim, zrujnowanie świetnie funkcjonującego państwa. Lincz na Kadafim został pochwalony przez czołowego satanistę świata, papieża Benedykta XVI!

Z tymi satanistami pan Duda będzie trzymał sztamę... przeciwko Słowianom, ponieważ zamierza powiększyć armię, uzbroić i najprawdopodobniej wysłać przeciwko Ukraińcom i Rosjanom.

Przecież innej przyczyny nie ma! Któż chciałby napadać na państwo, w którym już wszystko rozkradziono!?

Aby dopełnić tę opinię - inny syjonista, przyjaciel JPII popiera nowego prezydenta!
Sami swoi!


No i jeszcze nasz największy bohater, 'Bolek Wałęsa', który obiecał zrobić z Polski Japonię! Także obiecywał! Jest w filmie płomienne przemówienie Lecha w stoczni!Ciekawe ilu głupich rodaków da się nabrać syjonistycznej władzy i wstąpi do armii.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by lusia on 20th Sierpień 2015, 17:09

w Polsce po prostu mamy to :

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Znak-poldkiego-trc3b3jkc485ta-bermudzkiego_jb
lusia
lusia

Liczba postów : 803
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Szymon on 23rd Sierpień 2015, 00:23

Podrzucę jeszcze filmik na temat Auschwitz

Szymon
Szymon

Liczba postów : 64
Join date : 28/03/2015

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Sierpień 2015, 06:29

Nasza Lusia podesłała mi linka do interesującego fragmentu Biblii z Księgi Rodzaju.

Nieco to rozszerzyłem.

http://mojaopoka.blogspot.com.au/2015/08/ksrodzaju-2813_22.html


Rodzaju 28:(10) Jakub zaś wyruszył z Beer-Szeby i udał się do Haranu.

(11) A gdy przybył na pewne miejsce, zatrzymał się tam na noc, gdyż słońce zaszło, i wziął jeden kamień z tego miejsca, podłożył go sobie pod głowę i zasnął na tym miejscu.

(12) I śniło mu się, że była ustawiona na ziemi drabina, której szczyt sięgał nieba, po niej zaś wstępowali i zstępowali aniołowie Boży.

(13) A Pan stał nad nią i mówił: Jam jest Pan, Bóg Abrahama, ojca twego, i Bóg Izaaka! Ziemię, na której leżysz, dam tobie i potomstwu twojemu.

(14) Potomstwo twoje będzie liczne jak proch ziemi i rozprzestrzenisz się na zachód i na wschód, i na północ, i na południe, i będą błogosławione w tobie i w potomstwie twoim wszystkie plemiona ziemi.

(15) A oto Jam jest z tobą i będę cię strzegł wszędzie, dokądkolwiek pójdziesz, i przywiodę cię z powrotem do tej ziemi, bo nie opuszczę cię, dopóki nie uczynię tego, co ci przyrzekłem.

(19) I nazwał to miejsce Betel.


Jest to najwcześniejsza zapowiedź wyzwolenia ludu Bożego i ponownego wprowadzenia do Ziemi Obiecanej czyli dzisiejszego Izraela/Palestyny. Podkreślone wersety ukazują nam nie tylko obietnicę powrotu z niewoli, nie tylko egipskiej ale z dzisiejszej niewoli w szponach nasienia węża a nawet ukazuje nam błogosławieństwa Boże na resztę świata, co oczywiście będzie miało miejsce w Królestwie Bożym.

Zwróćmy uwagę na to, że synowie Izraela pomimo wielu problemów byli zachowani przez Boga do dzisiejszego dnia i nadal istniejemy.

Dołożę do tego proroctwo Jakuba/Izraela dla 12 synów i spróbujmy odgadnąć, które plemię jest najważniejsze.


Rodzaju 49:(3) Rubenie, ty jesteś pierworodnym moim, Siłą moją i pierworodnym męskiej mocy mojej, Pierwszym co do godności, pierwszym co do potęgi.

(4) Burzliwyś jak woda, ale nie będziesz miał pierwszeństwa, Boś wszedł na łoże ojca swego; Splugawiłeś wówczas moje posłanie, na które wszedłeś.

(5) Symeon i Lewi - to bracia; miecze ich są narzędziami gwałtu.

(6) Nie bierz udziału, duszo moja w radzie ich, Nie przyłączaj się do ich wspólnoty, serce moje, Bo w gniewie zabili mężów, A w swawoli okaleczyli woły.

(7) Przeklęty ich gniew, bo jest gwałtowny, I zapalczywość ich, bo jest sroga. Rozdzielę ich w Jakubie i rozproszę ich w Izraelu.

(Cool Juda - ciebie będą sławić bracia twoi, Ręka twoja będzie na karku wrogów twoich, Tobie kłaniać się będą synowie ojca twego.

(9) Szczenię lwie, Juda; synu mój, Z łupu, synu mój, się podniosłeś; Czai się jak lew i jak lwica, któż go spłoszy?

(10) Władca z Judy nie upadnie, ani książę z (jego) lędźwi. Aż nadejdą rzeczy przygotowane dla niego, a on jest nadzieją narodów.

(11) Uwiąże oślę u krzewu winnego, A młode swojej oślicy u szlachetnej latorośli winnej; Wypierze w winie szatę swą, A w krwi winogron płaszcz swój.

(12) Pociemnieją oczy jego od wina, A zęby jego zbieleją od mleka.

(13) Zebulon - mieszka nad brzegiem morza, Na brzegu, gdzie jest przystań okrętów, A jego granice sięgają aż do Sydonu.

(14) Issachar - to osioł kościsty, Wyleguje się między zagrodami.

(15) A gdy zobaczył, że spoczynek jest dobry, A ziemia jest urocza, Nachylił grzbiet do noszenia ciężarów I stał się sługą pańszczyźnianym.

(16) Dan - sądzi swój lud, Jak każde plemię izraelskie.

(17) Niech będzie Dan wężem na drodze, Żmiją na ścieżce, Co kąsa w pęcinę konia, tak że jeździec spada na wznak.

(18) Zbawienia twego oczekuję, Panie.

(19) Gad - rozbójnicy napierać na niego będą, Ale on będzie deptał piętę ich.

(20) Aszer - tłusty jest pokarm jego, Dostarczać będzie przysmaków królewskich.

(21) Naftali - smukła łania, Rodzi ładne sarnięta.

(22) Józef - płodna latorośl, Płodna latorośl nad źródłem, Której gałązki rozrastają się ponad murem.

(23) Niepokoją go, strzelają nań I zwalczają go łucznicy,

(24) Jednak łuk jego stale napięty, A ramiona jego i ręce giętkie Dzięki pomocy Mocarza Jakuba, Stamtąd, gdzie jest pasterz. Opoka Izraela.

(25) Bóg ojca twego niechaj cię wspomoże, Wszechmogący niech ci błogosławi, Niech darzy cię błogosławieństwem niebios, Błogosławieństwem toni leżącej w dole, Błogosławieństwem piersi i łona.

(26) Błogosławieństwa ojca twego, Które przewyższają błogosławieństwa gór odwiecznych, Wyborne dary wzgórz odwiecznych, Niechaj spłyną na głowę Józefa, I na ciemię poświęconego wśród braci swoich.

(27) Beniamin - wilk drapieżny, Rano pożera zdobycz, Wieczorem dzieli łup.

(28) Oto wszystkie dwanaście plemion Izraela i oto, co im powiedział ojciec. Błogosławił im, każdemu z osobna. Udzielił każdemu błogosławieństwa stosownego.

Z tekstu biblijnego wiemy, ze Judy i z tego plemienia także urodził się Isus Chrystus.

Który z narodów słowiańskim to Juda!?
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Milosc on 24th Sierpień 2015, 11:28

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 21:59, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by thewordwatcher on 25th Sierpień 2015, 14:00

Juda to najwaleczniejsze plemię Izraela! bounce

A ja ma pewien dylemat.

Dan 12:1  W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota.

Dlaczego o tym Daniel napisał?

Najwyraźniej po to, abyśmy mogli owo przejęcie władzy nad nami zaobserwowali i byli posłuszni. Termin - powstanie w proroctwa oznacza przejęcie władzy, czyli dla nas i być może dla reszty świata przejecie władzy przez Michała będzie widoczne.

Jestem przekonany, że całe Objawienie będzie wypełniane w sposób literalny - Bestia się ukaże, będzie widzialny upadek szatana
i natychmiast będzie widoczne przejęcie w celu ochrony ludu Bożego władzy przez księcia Michała.

Zdaję sobie sprawę, jak to brzmi, ale spójrzmy bardziej wnikliwie na satanizm światowy, posągi Bahometa i aprobatę władz, cały rząd Anglii to siatka pedofilska i na czele USA także - co najmniej wysoce podejrzany charakter, bez ważnego rodowodu i szkolnych kolegów, niepewnego ojcostwa - słowem aż prosi się o zapytanie - czy nie jest pan upadłym aniołem czy też Nefilimem rodem ze starożytnego Egiptu.

Nasila się prześladowanie Chrześcijan i to spowoduje reakcję Boga i jego armii aniołów, która najprawdopodobniej w chwili obecnej toczy walkę z siłami szatana w niebie pod dowództwem.... Michała!

Rev 12:7 I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
Rev 12:8 Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.

Trudno o lepszą ochronę!

Najprawdopodobniej poprzez ów watykański teleskop - Lucyfer - watykańscy sataniści obserwują owe zmagania.


Ponieważ nie ma żadnego kosmosu, więc inne cele posiadania takiego teleskopu są nielogiczne i bezcelowe.

Mamy więc niezłe zamieszanie, fragmentaryczne proroctwa ale wszystko biegnące w jednym kierunku. Atak na Chrześcijaństwo i zniszczenie go siłą.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by thewordwatcher on 30th Sierpień 2015, 02:50

Jest oczywiste, że upadli aniołowie byli 'bogami' Egiptu, Kanaanu i wielu innych nacji.

Masoreci skopiowali z paleo-hebrajskiego tetragram który znaczył - Pan i zrobiono z niego demona JHWH, którego wielbią masoni.

Za każdym razem, kiedy Pan, czyli Bóg ratował czystość rasy ludzkiej, upadli aniołowie zaciekle zwalczali Jego wysiłki.

Abraham był najwyraźniej w pełni człowiekiem, ale Ezaw miał żony hybrydy i z Lotem najwyraźniej było podobnie, Zresztą jego córki miały potomstwo z własnego ojca, co już wtedy mogło być skażeniem genetycznym w tej rodzinie.

Dlatego Bóg specjalnie chronił Abrahama i jego ród i w tym celu Izraelici udali się do Egiptu na 400 lat, aby pozostawić Ziemię Obiecaną dla już wtedy żyjących tam Nefilimów.

Kiedy mała rodzina Izraela rozrosła się w kilku milionowy naród, nadszedł czas na oczyszczenie Ziemi Obiecanej czyli Kanaanu z olbrzymów i Nefilimów.

Podobna sytuacja jak przed potopem. Niemal ich zlikwidowano ale Izraelici nie byli posłuszni i skażenie rozwijało się dalej.

Najwięcej problemu mamy z nazwami, ponieważ Ziemia Obiecana, Kanaan, dzisiejszy Izrael to dokładnie to samo miejsce i dzisiaj jest także okupowane przez hybrydy, które muszą być usunięte.

Odkrycie Bożego planu wyzwolenia Jego Narodu Wybranego w dzisiejszych czasach jest dla wielu Chrześcijan szokiem a hybrydy doprowadza do szału, ponieważ doskonale wiedzą jak to się zakończy.

Zamknięciem na 1000 lat upadłych aniołów z szatanem na czele pod ziemią, w otchłani.

Te informacje, które czytamy na tym forum są najprawdopodobniej jedynymi informacjami o tych planach Boga na Ziemi.

Szukałem wiele razy na ten temat w świecie anglo języcznym i czytają nas rodacy z wielu państw na świecie i nigdzie o czymś takim nie ma wzmianki!
Próbowałem kontaktować się z różnymi ludźmi, którym częściowo przekazałem pewne informacje na temat proroctw - nigdy nie było absolutnie żadnego zainteresowania. Miałem nawet bloga po angielsku i zawsze odczuwałem... hmmm... negatywnego ducha, kiedy cokolwiek robiłem w języku angielskim.

Nabrałem przekonania że te informacje są skierowane tylko i wyłącznie do Słowian, głównie do Polaków.

Nie bardzo ten trend rozumiem ale proroctwa są moim zdaniem rozpoznane prawidłowo i jest ich taka olbrzymia ilość z takimi detalami oraz z przysięgami samego Boga, że nie ma mowy o jakiekolwiek błędnej interpretacji.

Jedna osoba napisała do mnie wczoraj...

(7) Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom

Henryku co myślisz o tym fragmencie ???Prorocy tacy jak Izajasz czy Jeremiasz znali ta tajemnice- OPISALI ją na kartach Biblii. Gdzieś o tym wspominałeś - myślę że to HISTORYCZNY moment i odsłaniamy To powoli...

czy ja już może oszalałam- czy mnie otacza szaleństwo ?? czy tylko ja to dostrzegam . W kartach illuminati -tacy jak my są narysowani jako panic czy paranoic czy coś takiego-kiedyś  wysyłałam Tobie . My to widzimy a świat NIE ( chociaż wielu coś zaczyna świtać w głowach ). Na tej karcie jest to nawet narysowane ...ech

Czyli do wielu ten temat nadal jeszcze nie dociera.

A wszystko jest jasne, aczkolwiek zrozumienie tego potrzebuje nieco więcej czasu.

Powtórzmy więc w wielkim skrócie.

Objawienie mówi nam o tym, że Jan otrzymał wizję...

Objawienie 10:(1) I widziałem innego potężnego anioła zstępującego z nieba, odzianego w obłok, z tęczą wokoło głowy, którego oblicze jaśniało jak słońce, nogi zaś jego były jak słupy ognia;

(2) A w ręku swoim miał otwartą książeczkę. I postawił prawą nogę swoją na morzu, lewą zaś na lądzie.

(3) I krzyknął głosem donośnym jak ryk lwa. A na jego krzyk odezwało się głośno siedem grzmotów.

(4) A gdy przebrzmiało siedem grzmotów, chciałem pisać; lecz usłyszałem głos z nieba mówiący: Zapieczętuj to, co powiedziało owych siedem grzmotów, a nie spisuj tego.

(5) Anioł zaś, którego widziałem stojącego na morzu i na lądzie, podniósł prawą rękę swoją ku niebu

(6) I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa,

(7) Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.

Jan usłyszał jakąś proklamację, której Bóg nie pozwolił mu napisać i wyjaśnił mu, że dokona się tajemnica, która nie była tajemnicą dla proroków, ponieważ Bóg ją im zwiastował.

O owej tajemnicy nikt nigdy nie pisał. Nie ma książek, dyskusji, kazań... ABSOLUTNA CISZA.

I nagle napisałem pierwszy artykuł we wrześniu ubiegłego roku i jeszcze wtedy, pomimo, że sam to napisałem, jakoś nie mogło to dotrzeć do mnie lepiej.

Ale jest chyba jeszcze jeden artykuł. Pierwszy ślad bycia na właściwym tropie, chociaż wtedy myślałem, że jesteśmy wielką rzeszą. 2 lata temu.

http://www.zbawienie.com/moje-imie.htm

Potem pierwszy artykuł - nie mogłem sam uwierzyć w to, co się ujawniało!

http://www.zbawienie.com/wybawienie-ludu-Bozego.htm

http://www.zbawienie.com/dobra-nowina.htm

Dlatego pojawiły się dwa następne artykuły i jeden film na ten temat.

Jeżeli to dokładnie przestudiujemy, okazuje się że rzeczywiście została ujawniona tajemnica, która było zwiastowana wielu prorokom ale owej tajemnicy nikt wtedy nie rozumiał.

Po prostu proroctwa te były omijane z daleka. Kiedyś czytałem na temat proroctwa Ezechiela o kościach, które porosły mięsem i powstał naród Izraela w jakimś magazynie Strażnicy.

Wyjaśnienie: chrześcijanie obudzili się z martwoty duchowej.

Są więc pewne niuanse nadal nie niezrozumiałe, ale proroctwa są jasne i oczywiste.

Bóg ma zamiar sprowadzić z północy bałwochwalczy naród do Ziemi Obiecanej, czyli obecne tereny Izraela.

Wczoraj rozmawiałem z żoną i jeżeli załapiemy się do tego Narodu, pokazałem jej wersety, w jaki sposób dostaniemy się do Ziemi Obiecanej, my i wielu Polaków z Australii.

Izajasza 60: (5) Wtedy, widząc to, rozpromienisz się radością i twoje serce bić będzie z radości, gdyż bogactwo morza przypłynie ku tobie, mienie narodów tobie przypadnie. (6) Gromady wielbłądów zaroją się, młode wielbłądy Midianitów i Efy, wszyscy przyjdą z Saby; przywiozą złoto i kadzidło, śpiewając pieśni pochwalne na cześć Pana. (7) Wszystkie owce Kedareńczyków zbiorą się u ciebie, barany Nebatejczyków będą na twoje usługi, pójdą jako miła ofiara na mój ołtarz; a tak uświetnię wspaniały mój przybytek. (Cool Kim są ci, którzy się zlatują jak obłoki i jak gołębie do swoich gołębników? (9) Dla mnie gromadzą się statki, okręty tartezyjskie płyną na przedzie, aby przywieźć twoich synów z daleka; wiozą z sobą swoje srebro i złoto dla imienia Pana, twojego Boga, i dla Świętego Izraelskiego, bo chce cię uświetnić. (10) Cudzoziemcy odbudują twoje mury, a ich królowie będą ci służyć, gdyż w moim gniewie cię uderzyłem, lecz w mojej łaskawości nad tobą się zlituję. (11) I twoje bramy będą stale otwarte, ni w dzień, ni w nocy nie będą zamykane, aby można było sprowadzić do ciebie skarby narodów pod wodzą ich królów. (12) Bo naród i królestwo, które tobie nie będą służyć, zginą, i takie narody będą doszczętnie wytępione.

Czyli pojedziemy z żoną samochodem Z Recliffe do Fremantle portu i wsiądziemy na statek z wieloma rodakami, płynący ze złotem australijskim chyba w kierunku Arabii Saudyjskiej. Tak samo sprowadzi Bóg wielu rodaków z Anglii, USA i innych krajów.

Zatem jedna kwestia jest już rozwiązana!  bounce  bounce  bounce
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Milosc on 31st Sierpień 2015, 07:22

post do usuniecia


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 16th Styczeń 2016, 21:13, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Obserwator on 31st Sierpień 2015, 15:51

Zrozumienie proroctw odnośnie ponownego zebrania Izraela - Ludu Bożego w świetle obecnych wydarzeń światowych, stało się sensowne i wręcz oczywiste!!

Łączy to ze sobą tak wiele faktów i zapowiedzi samego Boga, że cóż innego może to być jak nie owa TAJEMNICA BOŻA ??

Sam się dziwiłem jak to jest, że nikt wcześniej na to nie wpadł mimo, że jest to wielokrotnie spisane w proroctwach w całkiem zrozumiały sposób!

Kiedy Henryk napisał artykuł na ten temat, odrazu stał się on dla mnie jasny. Aż się w czoło biłem z zaskoczenia, że to tak jawnie jest spisane w Biblii. Wiedziałem, że to Prawda i dalsze informacje, które wychodziły i nadal wychodzą na światło dzienne w pełni to potwierdzają!!

Jak dla mnie jest to największa nowina jaką w życiu poznałem i do tego napawa wielką nadzieją na okazanie niesamowitego miłosierdzia przez naszego kochanego Boga Smile

Myślę, że musiał nadejść odpowiedni czas - "czas końca", w którym szatańskie kłamstwa i zło sięgły samego nieba i poczęły się sypać.

Prawda wybija się na wierzch i wiele spraw nagle ujawnia się pod naporem kłamstw, których spora część ludzkości ma już dość. Pojawiają się co raz to wieksze rzeczy, a wraz z nimi zrozumienie..dokładnie tak jak napisał to Daniel.

Ten czas musiał najpierw nadejść, dlatego jest to też dla nas jasnym sygnałem, że żyjemy w "czasach końca", w których to Naród Wybrany cierpi co raz większe prześladowania..widać to dziś z każdym dniem lepiej!!

Tak bardzo jestem ciekaw nadchodzących wydarzeń Very Happy

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Obserwator on 1st Wrzesień 2015, 12:37

Nie daje mi ten temat spokoju i cały czas o tym rozmyślam.

Bożą Tajemnicą jest ciągłe istnienie Ludu Bożego, czyli Izraela, który dziś głównie reprezentuje białe chrześcijaństwo,czyli w dużej mierze Słowianie, a który ma zostać wyprowadzony z pośród ludów całej ziemi na podobieństwo wyprowadzenia Izraelitów z niewoli egipskiej..warto dodać, że dzisiejszy Babilon tj. Watykan, który obecnie jeszcze trzyma w ryzach cały świat, ma w sobie wiele z kultu egipskich bóstw.
Kraje na północ od Ziemi Obiecanej, do których Izraelici zostali rozproszeni, a dziś jako białe chrześcijaństwo są kontrolowani właśnie przez Watykan, są przezeń ciemiężeni niczym Izraelici w Egipcie tyle, że dziś nazywa się to NWO.

Tak więc DOKONANIE Bożej Tajemnicy oznacza osobistą interwencję Boga i Syna, czyli zebranie Narodu Wybranego i zgromadzenie go na pustyni na Sąd.

'DOKONANIE' wyprowadzenia Izraela z Babilonu na oczach narodów ma mieć miejsce gdy zacznie trąbić siódmy anioł.

Według tego co daję rade pojąć, ma to się dokonać po wcześniejszych wydarzeniach związanych ze zrywaniem siedmiu pieczęci, oraz wcześniejszych sześciu anielskich trąbach.

Chciałbym według tego tropu spróbować jakoś określić do jakiego czasu odwołują się wydarzenia przed "siódmą trąbą".

Czy np. "Jeźdźcy Apokalipsy" jak i plagi po trąbach nawiązują do okresu wielkiego ucisku, czy też wydarzeń przed nim?

Nurtuje mnie to zwłaszcza, że nadchodzące daty zdają się nieść ze sobą wielkie zmiany. Czy to możliwe, aby w tak krótkim czasie jak wielki ucisk, czyli 3,5 roku, miało wypełniać się to co jest zapieczętowane, oraz rozpoczynane trąbieniem??

Hmmm..chyba znów mi coś umyka..

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Wrzesień 2015, 13:31

Może ten tekst cokolwiek wyjaśni! bounce 

Jeszcze nie otrzeźwieliśmy ze zdziwienia, że Bóg ma taki spaniały plan wyzwolenia swego ludu, mam teraz przywilej ukazać możliwy scenariusz tego wyzwolenia. Głowiłem się na tym, jak to jest możliwe aby taką masę ludzi przenieść na pustynię. I chyba jest to niezwykle realne i zarazem bardzo proste. Nagle w głowie mi się rozjaśniło!  Laughing

Daniela 12:(1) W owym czasie Michał, wielki książę powstanie, który jest orędownikiem synów twojego ludu, i wtedy będzie czas ucisku, takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieje naród na ziemi, aż do tego czasu. W tym to twój lud będzie wyratowany, każdy, kto jest zapisany w księdze.

Termin 'powstanie' oznacza przejęcie władzy, ustanowienie Michała jako władcy czy jako generała w celu przeprowadzenia jakieś akcji czy działania.

Czyli tuż przed wielki uciskiem, książę Michał przejmie rządy nad państwami Słowian.

Sytuacja będzie następująca. Książę Michał będzie działał już po zwycięstwie nad siłami wypędzonego z nieba szatana.


Objawienie 12:
(7) I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
(Cool Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.
(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.
(10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.
(11) A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż śmierć.
(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.
(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.
(14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.
(15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.
(16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.

Wynika z tego, że natychmiast po usunięciu przez Michała siła szatana z nieba, szatan natychmiast będzie próbował już bez żadnych zahamowań zaatakować 144.000 - czyli chłopczyka.

Objawienie 12: (4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko porodzi, pożreć jej dziecię.
(5) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu.

Kiedy nastąpiło porwanie, szatan zaczął prześladować niewiastę, co z kolei spowodowało przejęcie nad nią władzy przez... Michała i ucieczka na skrzydłach wielkiego orła na pustynię, na okres 3.5 roku.

To wszystko do tej pory prawie było zrozumiałe. Ale mamy jeszcze jeden element do połączenia.

Objawienie 17:
(Cool Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.
(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;
(10) Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać.
(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.
(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.
(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.

Gdzieś w podobnym czasie nastąpi zmiana rządów, nowych 10-ciu króli i... najważniejsze, ukaże się światu całemu Bestia, która otrzyma oficjalnie władzę od 10-ciu króli.

Owa Bestia, jej trzon to najwyraźniej upadli aniołowie, zrzuceniu z nieba. Będziemy więc mieli w tym samym czasie grupę upadłych aniołów sprawujących rządy na ziemi. Będą oni otwarcie w mediach bluźnić Bogu.

Rev 13:5  I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.

(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

Czyli rozpocznie się jej atak na Baranka czy też na Jego Lud a książę Michał będzie opiekował się Niewiastą czyli plemionami Słowian.

Teraz bardziej detalicznie.

To będą czasy dosłownego poznania Boga i Syna oraz upadłych aniołów i być może szatana. Poznany będzie przez cały świat także książę Michał.


Zastanówmy się, w jaki sposób będzie on mógł przejąć władzę nad Słowianami.

Wydaje się to łatwe i proste.

Na zebraniu rządu polskich syjonistów, ciemiężców pojawi się grupa aniołów z orszaku Michała i powie śmierdzącemu czosnkiem rządowi i senatowi, aby natychmiast opuścili Warszawę  pod groźbą natychmiastowej kary śmierci.

Nie będzie już pobłażania dla oprawców narodu polskiego i podobne akcje także nastąpią we wszystkich krajach Słowian.

Przeczytajmy ten artykuł.

http://www.polishexpress.co.uk/tam-gdzie-da-sie-zyc-dokument-o-polakach-zyjacych-na-wyspach-wstrzasnal-mediami/

Być może spełni się także inne proroctwo z Objawienia, że synagoga szatana padnie zmuszona najpierw na twarz przed...

Objawienie 3:(9) Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Kiedy kraje zostaną uwolnione z niewoli rządów synagogi szatana, media będą także przejęte przez siły anielskie i cały naród dowie się z ust aniołów Dobrej Nowiny poprzez środki masowego przekazu oraz z ust potężnego anioła ogłaszającego Dobrą Nowinę czyli Ewangelię.

Być może zostaną opublikowane listy rodzin i osób przeznaczonych do transportu na pustynię, Nie wszyscy pojadą na nią, tylko Naród Wybrany.

Naród zostanie przygotowany i wyposażony do podróży na pustynię i najprawdopodobniej mienie skradzione Słowianom zostanie wydarte ich oprawcom i zostanie wraz z Izraelem zabrane na pustynię. Oprawcy zostaną sami w połowie opustoszałym kraju, w którym większość będą stanowili najohydniejsi z ludzi i reszta nierobów synagogi szatana. Nie będzie komu na nich pracować, więc będzie im głód zaglądał w oczy. Nie będzie im wcale wesoło i to oni teraz będą cierpieli wielki ucisk.

Transport - być może lotniczy, być może masą pociągów, może i samochodami pojedzie wiele rodzin - trudno to w tej chwili rozpoznać i znać szczegóły.

Może także być jakiś ogromny niebiański pojazd transportujący masy ludzi na przygotowaną wcześniej pustynię.

Oczywiście siły szatana zaczną atakować, ale moc Boga otworzy przed nimi ziemię, która ich pochłonie.

Kiedy całe narody słowiańskie - 12 pokoleń znajdzie się pustyni, okres sądu będzie trwał 3.5 roku.

Po tym okresie Chrystus wprowadzi swój lud do ziem zamieszkanych dzisiaj przez Izrael, które będą odnowione na wzór raju.

Rzecz jasna ze szatan postawi armię zbrojną upadłych aniołów Bestii oraz wszelkie dostępne armie ziemskie, aby zablokować wejście Słowian na teren Ziemi Obiecanej, która najprawdopodobniej będzie o wiele większa niż obecnie.

Wejście zostanie zablokowane i nastąpi wielka bitwa na polach Meggido - tzw. Armageddon, w której siły szatana poniosą totalną klęskę z rąk Chrystusa i jego armii 144.000.

Trudno będzie o lepszą armię niż owe 144.000 braci Chrystusa, prześladowanych przez tyle lat przez siły szatana.

Bezpieczny rzeczywisty Izrael wkroczy na teren oczyszczonej Ziemi Obiecanej i rozpoczną się rządy Chrystusa na ziemi. Szatan i upadli aniołowie zostaną umieszczeni w Otchłani na okres 1000 lat!

Sami widzimy, że w takich warunkach wszystko jest możliwe.

W podobny sposób już teraz siły szatana sprawują władzę nad rządami ziemi, ale jest to utrzymywane w ścisłej tajemnicy przed nami.

Jak sami widzimy, uratowanie ludu Bożego jest bardzo, bardzo realne, logiczne i wielce prawdopodobne.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Arkadia on 3rd Wrzesień 2015, 11:00

To o czym pisze Henryk jest wysoce prawdopodobne, zastanawiam się tylko nad tym, czy książę Michał przyjdzie w postaci anielskiej czy jako postać cielesna - taka jak my? oraz jaką funkcję w społeczeństwie będzie pełnić. Znając choćby proroctwa o przyjściu Isusa teraz z perspektywy czasu widzimy jak się one wypełniły oraz jakie wyobrażenie przyjścia Chrystusa mieli ludzi, którzy czekali na spełnienie tych proroctw.

Weźmy sobie choćby postać Jana Chrzciciela, o którym sam Isus mówił, że ten to był Eliaszem, który miał przyjść, lub samego Isusa Króla Izraela. Przyszli na świat jako postacie cielesne a ich pozycja społeczna nie była wysoka.

I właśnie co do tego nie jestem pewny, czy gdy nadejdą czasy końca a proroctwa się wypełnią, będziemy słyszeć słowa od potężnego anioła czy postaci cielesnej na wysokim stanowisku?, czy tak jak za czasów Isusa, "zwykłego" człowieka czyniącego wielkie cuda i działającego z mocą, w którego sława uwierzą wybrani i wierni.

Jakkolwiek by to nie było wiem jedno, że "W tym to (czasie)twój lud będzie wyratowany, każdy, kto jest zapisany w księdze.

Arkadia

Liczba postów : 31
Join date : 28/03/2015

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Jacek86 on 3rd Wrzesień 2015, 22:16

Zauważmy na przykładzie prezydenta Kennedyego że sataniści pomimo ogromnej zakulisowej władzy nie mogą od tak sobie odwołać swojego człowieka który przeciw nim się zbuntował. Muszą to zrobić w sposób bardziej "telewizyjny" - zamach, otrucie, afera itp. Wystarczy że Bóg umieści na czele jakiegoś państwa swojego człowieka którego nie da się zabić. Praktycznie żadna największa i najnowocześniejsza armia nie jest w stanie prowadzić długoletniej wojny partyzanckiej z całym narodem, chociażby to była Polska, lub inne europejskie państwo. Przykład - Afganistan, Wietnam, Bliski Wschód. A jeśli będzie to przywódca wysłany od Boga to entuzjazm dobrze rządzonego narodu bardzo szybko "rozleje" się na okoliczne państwa i nic tego nie powstrzyma! Jest to bardzo proste ale nam wciska się że Biblia to bajdy i mity!!! Wink
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by thewordwatcher on 5th Wrzesień 2015, 12:42

Przejęcie władzy przez księcia Michała może mieć różne scenariusze. Może to być tylko on jeden, którego w postaci anielskiej nikt nie jest w stanie nawet zranić a on ma nieziemskie możliwości. Jeżeli aniołowie, najczęściej niewidzialni chronią czasami nas przed wypadkami wszelkiego rodzaju, to mamy już pewne wyobrażenie o mocy księcia Michała, który zwyciężył szatana i jego armię upadłych aniołów.
 
Czyli jest on w stanie pokazać im palcem drzwi i zagrozić, że w razie powrotu każdy, kto się pojawi w parlamencie po prostu wyparuje.

Jeden anioł w obozie Sancheryba, asyryjskiego króla zabił w jedną noc 185 tyś armię.
 
2Królewska 19:35 I stało się tej samej nocy, że wyszedł anioł Pański i pozbawił życia w obozie asyryjskim sto osiemdziesiąt pięć tysięcy. Następnego dnia rano oto wszyscy oni - same trupy - pomarli. 36 Toteż Sancheryb, król asyryjski, zwinął obóz i wyruszywszy powrócił, i zamieszkał w Niniwie.37 A gdy oddawał pokłon w świątyni Nisrocha, swojego boga, zabili go Adrammelek i Szareser, jego synowie, po czym uszli do ziemi Ararat. Władzę królewską zaś objął po nim jego syn Asarhaddon.
 
Jeden anioł może postawić ich także w panicznym strachu, że nie będą się w stanie ruszyć.

Taki wpływ mają często na ludzi demony. Wręcz paraliżujący strach.

Ostatnio zacząłem szukać na necie śladów w po angielsku chociaż teorii, że Słowianie to 10 pokoleń Izraela. Poprzednio nie szukałem, ale czytając wiele na różnych witrynach chrześcijańskich nigdy nie natknąłem się na jakiekolwiek wzmianki w tym temacie.

No i zacząłem szukać i znalazłem kilka artykułów, które wskazywały na to, że owszem - Słowianie - ale pośród nich byli Izraelici, czyli... Żydzi.

O Chazarach ani słowa.

http://www.stevenmcollins.com/ [EN]

W oparciu o prace Collinsa powstał kilku częściowy film ukazujący te same kłamstwa.

Mamy więc do czynienia z typowym szatańskim scenariuszem - kopiowania planu Boga. W tym przypadku nie udaje się ukryć faktu, że Naród Wybrany nie zaginął więc zrobiono kolejne oszustwo.

Wciśnięto w plemiona słowiańskie Chazarów jako 'rzeczywiste 10 pokoleń Izraela'.

Proste i raczej skuteczne, jeżeli nie wymieni się historii Chazarów, którzy byli koczownikami tatarskimi, których zmuszono do judaizmu.

We wszystkich krajach Słowian Chazarzy zajmowali swoje miejsce, w szczególności na Ukrainie, gdzie było ich najwięcej, (mordy na Wołyniu to ich robota), w Rosji i wielka ilość w Polsce, zresztą do dzisiaj ich jest wielu.

Oficjalna wersja medialna jest taka, że to Żydzi (głównie Chazarzy) to rzekomo zagubione 10 pokoleń Izraela, które było 'ciemiężone' przez Słowian. Ale dotarli nawet do Anglii i mają oni na to nawet 'dowody'!

I w tym świetle najwyraźniej Bóg nie dopuszcza tych informacji na Zachód.

Na temat Chazarów Żydopedia podaje nam coś takiego.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chazarowie

Kronikarz al-Masudi podaje, że w latach panowania kalifa Haruna ar-Raszida (786-809) elity chazarskie stały się wyznawcami judaizmu. Według autora Odpowiedzi króla Józefa kagan-begiem, który przeszedł na judaizm był Bulan. Jeden z następców Bulana, Obadjasz narzucił religię żydowską swoim poddanym, a na tereny Chazarii emigrowali Żydzi z Bizancjum i kalifatu. Wyznawcy innych religii zostali uznani za wrogów królestwa. Ustanowienie królestwa izraelskiego w kaganacie chazarskim wzbudziło reakcje ze strony Bizancjum i Kijowa. Po wyprawie Światosława w 965 r. Chazarowie i Żydzi przenieśli się na Krym.
Tutaj są ciekawe artykuły na ten temat.

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/zydzi-to-nie-semici-lecz-chazarzy/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 4 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach