Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

+7
Liksar
Obserwator
levrone55
Henry Kubik
Kasia
Milosc
Andrzej
11 posters
Go down
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

20th Styczeń 2016, 15:03
Message reputation : 100% (1 vote)
W korespondencji z bratem Robertem wysunąłem pewną hipotezę odnośnie osób Rafała Kudrańskiego i BrainBreakera.

Zobaczcie:

Obserwator napisał:

Osoby Rafała i BrainBreakera można chyba ze soba zestawić. Oboje wykazują taką obłudę, że patrząc na to z boku, aż trudno uwierzyć w tak wielką hipokryzję.

Nie zgłębiałem problemu BB, ale kiedyś u niego pisałem i ma on bardzo podobny styl do Rafała. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że to jedna i ta sama osoba, serwująca dwa skrajne poglądy kompletnie odbiegające od konsensusu, czyli typowy zabieg szatana..tworzenie tezy i antytezy, skrajnie odbiegającej od syntezy tj. Prawdy.

Rafał twierdzi, że Jezus jest Bogiem i kompletnie neguje Stary Testament.
Krystian natomiast twierdzi, że Jezus to szatan i kompletnie neguje Nowy Testament.


Tak samo działa szatan np. w temacie kształtu ziemi..mamy tezę o jej kulistości i antytezę o jej wklęsłości (niebocentryzm), a syntezą, czyli zdeptywaną prawdą jest jej płaskość.

Nie wiem, czy BB miał jakieś "odwiedziny", ale w przypaku Rafała, jego opisy świadczą o tym, że ukazała mu się świetlista postać..można by pomyśleć, że to szatan pod postacią "anioła światłości".

Nie wiem jak dokładnie się do tego odnieść, jako że pisał o tym właśnie Paweł w liście do Koryntian.
Wiadomo, że nauk Pawła lepiej nie brać na poważnie, tym bardziej, że trochę to dziwne, żeby pisał o zwiedzeniu w takiej formie, mając samemu podobne przeżycie. Chyba, że sam w swej pysze i obłudzie strzelił sobie w stopę, bo nie raz to zrobił w swych pokrętnych pismach.

Ciekawy jest też fakt, że Rafał i BB żywią oboje wielką nienawiść do
Henryka i Cyryla

Hmm...
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

20th Styczeń 2016, 16:14
Do Henryka i Cyryla wielu żywi równie ciepłe uczucia. Świat ciemności histerycznie nienawidzi PRAWDY i zwalcza ją na każdym kroku. Widzieliśmy to na innych forach gdzie opluwano nas tylko za to że piszemy na forum Henryka. Poza tym - bardzo ciekawe spostrzeżenie , chyba coś w tym jest....
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

21st Styczeń 2016, 14:24
Message reputation : 100% (2 votes)
Zwróćmy uwagę na olbrzymi nacisk, jaki na nas wywierał i nadal wywiera i jeden i drugi.

Oba naciski mają na celu łamanie Prawa.

Rafał po prostu nalega na maxa na Isusa Boga, czyli dąży, abyśmy złamali pierwsze przykazanie Boże. Druga namowa do jeszcze większego grzechu to przekonywanie nas o unieważnieniu Prawa i zrezygnowaniu praktycznie ze Starego Testamentu z Prawem i proroctwami włącznie.

BrainBreaker robi odwrotnie i w podobny sposób odrzuca nas od Króla i Zbawiciela a zwłaszcza od proroctw z Objawienia.

To nie są przypadki, nie jest brak wiedzy czy błędne zrozumienie.

To jest celowa świadoma wywrotowa robota, a Rafał wykazuje skrajną nienawiść, która jest obrazem 'miłości', jaką powinien wykazywać nawet do braci, którzy jego zdaniem błądzą.

Zwróćmy uwagę na Boga i Syna. Mają tak olbrzymi wagon dowodów przeciwko niegodziwości szatana i upadłych aniołów,ale nadal z niezwykłą cierpliwością udowadniają nam swoją miłość do grzesznego rodzaju ludzkiego.

Zwłaszcza Chrystus ucierpiał niezwykle z rąk sług szatana.

Mało tego, zrobiono z Niego Boga Ojca i Watykan nieustannie szydzi z Niego pokazując jego jako trupa na krzyżu, wielbionego przez setki mionów Chrześcijan, zbałamuconych całkowicie przez szatana.

Chrześcijanie żegnają się znakiem odwróconego szatańskiego krzyża i w kościołach całują zakrwawioną stopę rzeźby trupa! Być może nieładnie tak to napisane ale to jest rzeczywistość.

Martwe ciało to trup i ukazywanie martwego ciała czyli trupa na widok publiczny - czy ktokolwiek posiada taki zwyczaj?

Poza... Lenin zawsze żywy?

Oni nienawidzą nas wszystkich na forum z jednego powodu. Jest to jedyne źródło prawdy, w którym można ją przeczytać, poza Biblią.

Posłuchałem z ciekawości bełkotu Maxa Kolonko i mnie normalnie cofnęło. Typowy masowy dezinformator internetowy.

Dzisiaj zacząłem ogladać jeden film religijny i mnie także cofnęło.

Joel Richardson On The Jew Who Is Coming To Rules The World

Joel Richardson o Żydzie nadchodzącym aby rządzić światem.


Dureń syjonistyczny bełkocze o Chrystusie robiąc z niego Żyda. Ponieważ nie zna Biblii, więc uważa błędnie, że skoro matka Żydówka, czyli Maria, to syn jest Żydem. A wniosek nasuwa się jeszcze bardziej paskudny.

Czyli  żydowska trójca!?

Skoro matka Żydówka, Syn Żydem to i Ojciec musi być Żydem bo to przecież to przyzwoita rodzina!

Jak ten bubek zaczął dalej bełkotać o cudownym Izraelu, już wyzwolonym przez Boga i o zajęciu Palestyny, nie zdzierżyłem tych bzdur i zatrzymałem je.



Zdajmy sobie sprawę z tego, że polskie Chrześcijaństwo jest w szponach takich celowych dezinformatorów i to oni pracują dla Hasbary i faszerują syjonistycznym bełkotem braci i siostry.

A tutaj nie mają jak na razie dostępu i to budzi nienawiść. Nie do forum, bo się nie da nienawidzić forum, ale do tych, którzy nieźle obalają ich oczywiste herezje.

Odbieramy im jakąkolwiek wiarygodność! Masakrujemy synagogę szatana, która nie jest z tego powodu szczęśliwa.

Aby tuszować Prawdę wynaleźli termin - polityczna poprawność.

Jest to forma samo cenzury aby nie powiedzieć głośno o Cyganach że kradną i o Żydach że lichwiarze. ISIS to mordercy, ale to nie jest poprawnie politycznie czyli oni są cacy a my nie podporządkujemy się tej idiotycznej samocenzurze.

Powiedzieć, że Żydzi rządzą w Polsce to także nie jest poprawność polityczna, ale to jest prawda.

Jak na razie Bóg nas chroni oraz chroni forum bo inaczej tego nie da się wyjaśnić.

Aha! 

Donalda Trumpa nie wpuszczą do Anglii z powodu jego mowy nienawiści!

Trump ich wyśmiał mówiąc: po prostu boją się publicznej debaty. Po prostu facet mówi za dużo prawdy i z tej przyczyny rząd pedofilski Anglii nie chce ryzykować totalnego obciachu.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

21st Styczeń 2016, 16:00
Message reputation : 100% (5 votes)
Obserwatorze moim zdaniem to są dwie różne osoby, którym woda sodowa, czyli pycha uderzyła do głowy.

Pamiętajmy o naszych krytykach nie możemy składać fałszywego świadectwa. Czyli jak nie mamy dowodów to znaczy że Krystian i Rafał to dwie różne osoby.

Ja do Krystiana czy Rafała nie żywię urazy czy nawet niechęci. Po prostu stwierdzam fakty.

Widać, że Krystian cierpi na przypadłość pychy. A przecież:

Aggeusz 2 napisał:(3) Szukajcie Pana, wszyscy pokorni ziemi, którzy wypełniacie jego prawo! Szukajcie sprawiedliwości, szukajcie pokory, może się ukryjecie w dniu gniewu Pana.

Zobaczmy ten jego stary artykuł:
https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/12/22/upadek-cyryla-i-agonia-zboru-zbawienie-com-kacik-kabaretowy-koszerne-swinie/

Przypominam tutaj napisałem wyraźnie:

Cyryl napisał:Jak ktoś czuje, że nie jedząc wieprzowiny oddaje cześć Bogu to powinien tak robić. Moim zdaniem to dobry pomysł.
http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/dlaczego-bog-zakazal-izraelitom-jesc-wieprzowiny,2903.html

Natomiast obok wieprzowiny w Torze pisze też o zakazie jedzenia innych zwierząt typu: króliki, wielbłądy.

Ja zachęcam ludzi do diety jaka jest w Torze.

Ale bądźmy sprawiedliwi. Krystian w swoim artykule:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/12/06/jesz-swinie-nie-zostaniesz-zbawiony/#more-478

pisze:

Brein Breaker napisał:Ludzie chorują i krótko żyją, bo nie słuchają Boga. Jedząc nieczyste pokarmy powodujemy, że nasze ciała nie działają tak ja je zaprogramował nasz Stwórca. Jeśli Bóg jest Twoim Stworzycielem, to On wie najlepiej co możesz jeść, a co nie… To jest proste, tylko ludzie nie wiedzą o tym, że Bóg ich stworzył. Myślą, że mają dziadka szympansa.

Uczulam was, że wszelkie dodatki do żywności mogą być robione z nieczystych pokarmów np. robaków albo owoców morza i musimy na to zwracać uwagę. Dziś prawie nikt nie zwraca na to uwagi, a wszelkie substancje typu E-coś tam dodawane do żywności powinny nas zainteresować również pod tym kątem. Nie wspomnę o wieprzowej żelatynie… Dodaje się ją np. do serków “Danio” – samo zdrowie, zawiera nie tylko żelatynę, ale także barwnik robiony z robaków – koszenilę! I oczywiście jest to taki “przypadeczek”. Jest to oczywisty dowód na to, że dzieci diabła, które stoją za ową satanistyczną firmą Danone, która realizuje program depopulacji, DOSKONALE wiedzą czego dodać do żywności, aby zamordować ludzi i uniemożliwić im zbawienie. To jest właśnie kwintesencja diabelskiego planu: diabeł chce nas zamordować i uniemożliwić nam zbawienie, na które możemy zapracować tylko w naszym ziemskim życiu – tu i teraz. Tak sobie myślę, że to nie jest przypadek, że jesteśmy zasypywani mięsem wieprzowym (i jego pochodnymi) reklamowanym przez sieci hipermarketów na bilbordach. Kiedyś robiłem takie małe badanie i wyszło mi, że jak już reklamują coś, to najczęściej jest to mięso wieprzowe. Wiemy, że diabeł zadecydował o kształcie dzisiejszego świata i sposobie życia ludzi, a więc nie jest przypadkowe to, co obserwujemy. Tylu ludzi zajada się nieczystymi pokarmami, a nie wiedzą, że to im uniemożliwia zbawienie…


no tak Krystianie ekspercie od zdrowia.

Sam już w księdze Rodzaju Bóg dał całej ludzkości po potopie prawo do jedzenia wszystkiego co się żyje i rusza.

Po potopie umożliwiło to ludzkości osiedlanie się na terenach pustynnych (gdzie żyją wielbłądy) i terenach zimnych, biegunowych (gdzie obok dzików, mamy morsy - czyli morską wieprzowinę).

Zauważmy jedno Izraelici dostali ową dietę złożoną z najlepszego mięsa - czystego, ponieważ zaraz po wyjściu z Egiptu mieli dojść szybko do ziemi obiecanej. Niestety grzech "złotego cielca" spowodował, że wędrowali po pustyni 40 lat.

Jeszcze bardziej dziwi nas, że w ziemi obiecanej gdzie było ogrom zwierząt czystych oraz wszelkich roślin Izraelici jedli zwierzęta nieczyste!! To tak jakby ktoś mając doskonałe wina poszedł do monopolowego po zwykłego jabola, pełnego siarki, który niszczy wątrobę.

Nic dziwnego, że Bóg wygnał Izrael na tereny zimne czyli Północ. Słowianie od tej pory mogli się zajadać zwierzętami nieczystymi w zasadzie musieli, ponieważ ciężkie zimy powodują, ze na tych terenach żyją głownie zwierzęta nieczyste.

Stwierdziłem jasno, że wg Tory tylko Izraelitów obowiązują te przepisy.

Ale zaznaczyłem każdy może je stosować jako szacunek do prawa Bożego.

Natomiast "ekspert od zdrowej żywności" Krystian nie rozumie jednego.

OBECNIE NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE MA ZWIERZAT CZYSTYCH.

Pamiętacie klonowanie na owieczkach???

Robię przy drobiu w przetwórstwie i wiem jedno. Owe zwierzęta najprawdopodobniej są modyfikowane genetycznie, dodatkowo faszerowane paszą GMO. Wiele kur nie ma wcale ruchu, oczywiście takie co się na farmach ruszają określane są jako ekologiczne. Ale nie oznacza to, ze te co się ruszają nie mają coś namieszane w genach czy też nie jedzą pasz GMO.

Tutaj mamy poważny problem. Ponieważ Isus powiedział, że czasy ostateczne będą takie jak były przed potopem a co było przed potopem???

Rodz. 6 napisał:(12) I spojrzał Bóg na ziemię, a oto była skażona, gdyż wszelkie ciało skaziło drogę swoją na ziemi.

Otóż całe ciało zostało skażone!!!!

Czyli obecnie mamy naprawdę mało zwierząt czystych. Stąd tak wysoka zachorowalność na raka.

My żyjemy na skażonej całej ziemi. Dlatego chełpienie się Krystiana odnośnie zdrowej żywności to przejaw pychy i niewiedzy.

Owszem każdy kto porzuca wieprzowinę i inne zwierzęta nieczyste postępuje właściwie ale Isus powiedział jasno, że wpierw należy pojednać się ze swoim bratem aby potem nasza ofiara w postaci rezygnacji z wieprzowiny została przyjęta:

Mat 5 napisał:(23) Jeślibyś więc składał dar swój na ołtarzu i tam wspomniałbyś, iż brat twój ma coś przeciwko tobie,

(24) Zostaw tam dar swój na ołtarzu, odejdź i najpierw pojednaj się z bratem swoim, a potem przyszedłszy, złóż dar swój.


Natomiast Krystian chełpi się swoją dietą wskazując na innych. Dla wielu ludzi w Polsce czy w takich państwach Słowiańskich jak Ukraina czy Rosja zjedzenie najtańszego mięsa to rarytas.

Wpierw mamy budować dobre oparte na miłości i sprawiedliwości relacje z innymi ludźmi aby Bóg wejrzał na nasze ofiarę!!!

Zobaczmy Isus to samo co jest mowa u Izajasza:

Izajasz 1 napisał:(11) Co mi po mnóstwie waszych krwawych ofiar - mówi Pan. Jestem syty całopaleń baranów i tłuszczu karmnych cieląt, a krwi byków i jagniąt, i kozłów nie pragnę.

(12) Gdy przychodzicie, aby zjawić się przed moim obliczem, któż tego żądał od was, abyście wydeptali moje dziedzińce?

(13) Nie składajcie już ofiary daremnej, kadzenie, nowie i sabaty mi obrzydły, zwoływanie uroczystych zebrań - nie mogę ścierpieć świąt i uroczystości.

(14) Waszych nowiów i świąt nienawidzi moja dusza, stały mi się ciężarem, zmęczyłem się znosząc je.

(15) A gdy wyciągacie swoje ręce, zakrywam moje oczy przed wami, choćbyście pomnożyli wasze modlitwy, nie wysłucham was, bo na waszych rękach pełno krwi.

(16) Obmyjcie się, oczyśćcie się, usuńcie wasze złe uczynki sprzed moich oczu, przestańcie źle czynić!

(17) Uczcie się dobrze czynić, przestrzegajcie prawa, brońcie pokrzywdzonego, wymierzajcie sprawiedliwość sierocie, wstawiajcie się za wdową!

Zobaczmy tutaj Bóg mówił do Izraelitów którzy przestrzegali praw ofiarnych i żywnościowych... ale łamali prawa wobec bliźnich, wobec wdów, sierot i pokrzywdzonych czyli tych najmniejszych!!!

Bogu obrzydły ofiary hipokrytów którzy owszem byli gorliwi w jednych przepisach prawa ale łamali przepisy prawa wobec bliźnich!!
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

21st Styczeń 2016, 17:20
Henryku i Cyrylu...

Wyjaśniliście tamat dosadnie!

Dziękuję Wam za to Smile
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

22nd Styczeń 2016, 16:04
Message reputation : 100% (2 votes)
Wpadłem na Kudrańskiego bloga, aby sprawdzić, jak to odebrał i się nie zawiodłem.

On swoją postawą udowadnia, że brakuje mu wielu komórek mózgowych.

http://panjezusjedynadroga.pl/artykul-spor-o-chrystusa-szatanskie-dzielo/

Czy ty Rafale myślisz (głupie pytanie - on nie myśli) ze ktokolwiek czyta tę żółć, którą na Internecie wylewasz?

Przecież to, co nabazgrałeś świadczy o tym,. że tobie zupełnie odbiło, a także tym, którzy ciebie czytają.

To co napisałeś można napisać w jednym zdaniu.

Na forum zbawienie nasi bracia mają odmienną opinię od mojej.

I masz problem rozwiązany. Ty zyskujesz opinię człowieka mądrego i pełnego bojaźni Bożej a nawet człowieka tolerancyjnego i inteligentnego, który nie [posuwa się do bluźnierczych sądów ale z wyrozumiałością przymyka oczy na brak zrozumienia pewnych dogmatów biblijnych i liczy, że Bóg poruszy nasze serca, abyśmy się z tobą zjednoczyli.

Niestety, ciebie na to nie stać, brak ci madrosci Bożej i zamiast gosić Ewangelię o Królestwie Bozym, wypisujesz litanie, których nie da się czytać.

W ten sposób siusiasz do swoje zupy.

Niestety 'braci' twego pokroju jest więcej, może raczej klakierów niż braci i wystawiacie sobie WSPANIAŁE ŚWIADECTWO PYCHY I NIENAWIŚCI do tych którzy z wami się nie zgadzają.

My także nie zgadzamy się z wieloma religiami i z wieloma doktrynami... eh... nie zrozumiesz....

Proś Boga o... zdrowie... i studiuj UWAŻNIE co piszemy - może kiedyś Bóg ci otworzy oczy.

Przepraszam za niezbyt miły ton, barci naszych i siostry ale Rafała... przepraszam ale nie zbłądziłem i nie zgrzeszyłem, więc przepraszać go nie ma potrzeby.

Pisz dalej Rafale... do dodaje nam wiarygodności. Wasza bezradność udowadnia innym, że idziemy właściwą drogą.

Więcej komentarzy nie będzie... ponieważ kiedy się kłócisz z człowiekiem nierozsądnym, niewielu widzi  różnicę.

A dobrze jest kiedy inni widzą różnice!

Następnym razem napisz coś w Gazecie Wyborczej - tfu... miałem napisać... Żydorczej.

lol! lol! lol!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

22nd Styczeń 2016, 17:32
Jeszcze raz chcę "zabeczeć w tym stadzie pasterza Kubika" w tym temacie.

Jakakolwiek dyskusja z Rafałem jest bez sensu.
Twardo trzyma się tego co dyktuje  mu diabeł .

Sam się przyznał że przeczytał Biblie aż raz a poznanie ma bardzo wielkie w swoim mniemaniu.

Ja przeczytałam Biblie wiecej razy w całości i wciąż do niej wracam i wciąż stwierdzam ze im wiecej czytam to mniej wiem bo za każdym razem odkrywam cos nowego (również z waszą pomocą)

Moje zdanie Rafała nie interesuje bo nawet nie wie czy jestem kobietą i czy na prawdę mam na imie Kasia...no cóż ...

W każdym razie nie mam powodu sie ukrywać i podawać sie za kogoś kim nie jestem.A tak na prawdę to mam na imie Katarzyna Very Happy
Skąd w ogóle ta myśl -może dlatego że mysli wg.siebie i podając fałszywe doktryny (oszukując siebie samego i innych) ma pewność ze inni tez oszukują?

Mimo wszystko bracie Rafale (powtórzę sie )wciąż mam nadzieje że Bóg otworzy ci oczy a nie "to coś "co twierdzisz że ci się ukazało czy objawiło.

Wiedz jedno -moim Guru jest Bóg a nie ludzie z tego forum ,którzy spędzają ci sen z oczu.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

22nd Styczeń 2016, 19:20
Hehehe..jest tak jak mówicie Very Happy

Widziałem, że Rafał nabazgrał artykuł o mnie, ale nie chciało mi się go czytać..bo i po co??

Za to śmiać mi się chciało, bo nie myślałem, że znajdę się w centrum jego uwagi Wink

Zabolało go i to bardzo! Myślał, że coś ugra przeciwko nam, a tu lipa z miodem..uuu!

Niestety, ale kłamstwo ma krótkie nóżki, za to moje nogi są baaardzo długie i depczą kłamstwo z wielką mocą, pędząc nieustraszenie w stronę Królestwa Bożego Very Happy

Moja rada dla Rafała..zmień sobie nogi, chociażby na protezy, bo czołgasz się w rzygowinach własnej nienawiści!
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

28th Styczeń 2016, 08:23
Message reputation : 100% (2 votes)
Ciekawe!!

Rafał napisał, że jego blog stał się obiektem "hackerskich ataków" i spodziewa się, że niedługo jego strona zostanie przejęta.

http://panjezusjedynadroga.pl/wazne-info-ataki-hackerskie-na-blog/

Coś tam chyba nawet insynuuje, że to nasza sprawka Surprised

Tak Rafał..szczególnie moja, bo jestem największym hackerem na świecie. Nie wiedziałeś?? Very Happy

Nie wiem kto i po co miałby atakować tego bloga, ale domyślam się w czym rzecz...

Rafał spalił się doszczętnie swą obłudą i chamstwem i zraził do siebie prawie wszystkich czytelników..wiem, bo do mnie pisali ze skargami!
Ponadto widać, że nikt już tam nawet nie komentuje prócz stałej ekipy, która z uwielbieniem poklepuje się po plecach Wink

No to trzeba się jakoś wywinąć i czmychnąć tylnymi drzwiami..wciśnie ludziom kity, że hackerzy atakują, usunie bloga wraz ze wszystkimi wymiocinami i jeszcze zwali winę na nas, że to nasza robota.

Taaak Rafał..na bank damy się nabrać ;]

Ale co najciekawsze??

"Team Dransky" zawitał u Detektywa 'Prawdy' i teraz tam znaleźli pole do popisu i jechania po nas, a Detektyw jakoś nie ma z tym problemu.
Komentarze rafałowych są udostępniane, a moje nie, czyli wiemy już kto z kim i przeciw komu trzyma hahaa!!

O to chodziło!! Very Happy

Zapędzimy kózki do jednego narożnika i będziemy wyliczać...
..nu nu nu..żadne kłamstewko się nie prześlizgnie! Very Happy

Hahaha afro
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 08:15
Message reputation : 50% (2 votes)
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 09:02
Wielu powinno to zobaczyć i zdać sobie sprawę, jak nienawiść zaślepia oczy ludziom gardzącym Słowem Bożym i Prawdą w Nim zawartym.

Poza tym...sam gadzi jad i nic więcej... Sad
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 09:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Szkoda czasu na ludzi niegodziwych. Mamy sporo do zrobienia a mamy tak mało czasu.

Ale wiemy, kim była świetlista postać, która nawiedziła KuDrańskiego.

Po owocach poznaliśmy!

Drogi Liksarze, nie zrobiłeś jeszcze niczego abyś miał się tego wstydzić. Ignoruj takie sprawy, będzie ich więcej ale nie wdajmy się z tego powodu w przygnębienie.  bounce

Ich nikt nie ogląda i nikt nie czyta oprócz... Hasbary. Czyli oni są zupełnie nieszkodliwi.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 09:12


Wysłuchalam i ręce mi opadły.

Nie tylko krytykuje Liksara nie rozumiejąc że obrazki mogą najprościej dotrzeć do ludzi miłujacych rzeźby ale i neguje Tajemnice Bożą.

Niech Bóg go osădzi czyim jest "bratem "


Ostatnio zmieniony przez Kasia dnia 17th Luty 2016, 09:26, w całości zmieniany 1 raz

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 09:15
Z jednej strony ten film jest niezwykle budujący.

Jeżeli oni nie mają nam nic do zarzucenia - tego paszkwilu nie można nazwać zarzutami - to wyglądamy na ludzi bez... zarzutu!

lol!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 09:25
Przecież ten film trąca taką głupotą, że aż się smiać chce Very Happy

Kojder chyba strzelił sobie jakąś "lufe" zanim nagrał, bo bełkocze jak uwalony drunken

I bardzo dobrze, że go nagrali! Przynajmniej każdy rozumny poszukiwacz Prawdy odrazu zda sobie sprawę na jakich ludzi trafił..

..aaahahahah geek
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 09:28
Miałam napisać że jego głos był dziwny jakby na rauszu. ..

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 09:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Zadałem Endrju pytanie: "czy Ty byłeś chociaż trzeźwy, gdy to nagrywałeś?"

Jego odpowiedź rozbawiła mnie do łez...

"Większość tego co miałem do powiedzenia w temacie jest w filmie. bałwan to bałwan już tłumaczyłem komuś dziś. Tyle mam do powiedzenia. Opinia Twoja Kamilu niekoniecznie mnie interesuje."

Noo..taaa...bałwan to bałwan! rendeer

Nioch nioch nioch Laughing
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 10:11
Message reputation : 100% (2 votes)
Kąkol dojrzewa!!
Tak jak pisał Henryk nie traćmy czasu i energii na niego, zebranie kąkolu to nie nasza sprawa, ale żeńców Pańskich, my mamy dbać o pszenicę, aby w chwili żniw była wybujała i gotowa do zbiorów.

Skupmy się na nas, oni tez się skupiają na nas Wink , niech robią filmiki i artykuły, darmowa reklama jeszcze nikomu nie zaszkodziła!!!!! Very Happy Very Happy
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 11:07
Message reputation : 100% (3 votes)
Każdy z nas nawrócił się na Boga z bardzo krętych ścieżek, jeden ma większe doświadczenia drugi mniejsze, jeden żyje 30 lat z Słowem inny dopiero zaczyna. Lecz wszystkich nas rozliczy jedyny Sędzia Sprawiedliwy. Ja nie widziałem żadnej świetlistej postaci i nie musiała mi się objawiać bym się nawrócił. Powiedziano mi wczoraj że się rzekomo nawróciłem. Ktoś poddał w wątpliwość i osądził mnie powierzchownie nie znając mojego życia, mojej historii.Kto może mieć taką czelność jak nie oskarżyciel odwieczny ludzi?!
DOBRA RADA:
Nigdy nie publikujcie własnych :"świadectw nawrócenia", ponieważ Rafał szczerze zachęca wszystkich swoich kolegów do tego. Ma on w tym cel, by potem wywalać na forum  i mieć haka na innych. Jest to manipulowanie  rodem z świata demonów.
Mam wiele wad i jestem grzesznikiem, ale nigdy więcej nie będę pobłażał niesprawiedliwości i przyglądał się jak robią durni z ludzi wierzących  w Boga i jego Syna.  
Miałem zawsze pod górkę w szkole i w szatańskim wojsku  dlatego że ceniłem prawo i sprawiedliwość i nic mnie tak nie boli jak brak sprawiedliwości.

Oświadczam że nie dam im spokoju na "FACEBOKU" i każde ich plugawe oskarżenia będę odpowiednio naświetlał . Nie może być czegoś takiego jak to co oni tworzą. Nie pozwolę na to by bezkarnie ktoś niszczył  bogobojnych ludzi  nie znając nikogo osobiście, perfidnie  obkładając kogoś wersami Słowa Bożego jak biczem. Jednocześnie nie okazał się  łezką miłości i zrozumienia.

To nie jest żart z mojej strony!.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 11:12
Ale im tylko o to chodzi, by wciągać w takie bezcelowe dyskusje.

Stwierdzam, że lepiej obrócić ich czcze oskarżenia w żarty, bo są one co najwyżej śmiechu warte ;/
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 11:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Jeśli ja mam rację Bóg mi wskaże drogę i poprowadzi, jeśli Rafał, to wreszcie będziemy musieli zobaczyć dobre owoce jego postępowania i będzie to dla nas dowodem .Wtedy ja przeproszę go i się uniżę .
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 11:53
W sumie, można i tak.

Też próbowałem i Rafał dał mi tyle dowodów swego "ducha", że stracił wielu czytelników, którzy przyszli do mnie Wink

A najlepsze jest to, że dzięki niemu zbadałem temat tożsamości naszego Zbawiciela i Prawda wyszła na jaw tak, że Rafcio dostał konwulsji.

Jest to nawet dobry sposób by obnażyć jego podłe zachowanie i demoniczne usposobienie..życzę więc powodzenia Smile

PS.

Ponoć leżącego się nie kopie, ale jak sam się o to prosi? Hmm Razz
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 12:08
Message reputation : 100% (2 votes)
Bushi rozumiem Cię, ale apeluje o rozwagę i nie tracenie zbyt wiele czasu na to ;-)

Ale skoro nie odpuszczasz, to i ja coś dołożę ;-)
Idąc tokiem myślenia twórcy filmu (choć trudno iść nielogicznym tokiem myślenia), otóż zarzuca on Liksarowi, że tworzył bałwany, bo jak twierdzi nie ważne w jakim celu się je tworzy "bałwan to bałwan". Wiec idąc tym tokiem myślenia chciałbym się zapytać co zrobił ten pan, który zebrał wszystkie te bałwany tworząc film który jest megabałwanem, wystawił na widok publiczny, i pastwił się nad ich widokiem. Na kogo wychodzi ten pan przed samym sobą, gdy tworzy meeeega bałwana i czyta z emfazą te wersety co czeka twórców bałwanów. Komedia i megabałwochwalstwo (według niego) sam się przedstawia jako bałwochwalca. Pogratulować logiki

_________________
Iz 45, 22 Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 12:17
Zgadzam się z Bushi.

Dla nas dyskusja z Rafałem jest bez sensu ale na Facebooku jest dużo młodych nieświadomych ludzi i właśnie ich Rafał może sprowadzić na złą drogę.

Tam są też moje dzieci które dopiero co poznają wszystko a jednak opinia innych (jeszcze)jest im ważniejsza niż słowa własnej matki.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

17th Luty 2016, 13:06
Andrzej Koder

https://www.youtube.com/channel/UCf1HjDuta22QXf3s92kK4DA

Na tym bałwochwalczym filmie ma dzisiaj 69 obejrzeń a wczoraj było 32. Czyli z forum przyszło kilka osób i dodało mu... 'popularności', którą ma olbrzymią.

Jezus jest Bogiem - 23 views 1 week ago

Księga Henocha - 40 views 1 month ago

Księga Henocha 3 - 22 obejrzeń 1 miesiąc

Tam zaglądają ludzie całkowicie przypadkowo i nawet nikt komentarzy nie pisze.

Najwięcej czytelników miał z tego forum i z pewnością wszystkich zgorszył swoją bezpodstawną nienawiścią.

Hasbara i trzymać się jak najdalej. Szkoda czasu. Niech na nas plują obaj aż się zaplują po pas.








_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie? - Page 2 Empty Re: Rafał K. i jego wojna z ...kim własnie?

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach