*** Modlitwa w intencji ***

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: *** Modlitwa w intencji ***

Pisanie by efraimita on 8th Czerwiec 2016, 20:45

Poniżej załączamy (grupa fb) propozycję tekstu modlitwy na sobotę.
Od razu zaznaczamy, że jest to tylko propozycja i każdy modli się własnymi słowami, ale jeśli ktoś chciałby skorzystać to proszę bardzo. Nic nie narzucamy nie jesteśmy kościołem katolickim, ani żadnym zborem hierarchicznym więc każdy mówi jak podpowiada mu serce.
Główne założenia modlitwy:
Modlimy się o wznowienie przymierza, odwrócenie klątwy nad nami, prosimy o przejęcie bezpośredniej władzy nad nami przez Boga i najważniejsze: OFICJALNIE UZNAJEMY BOGA PONOWNIE NASZYM BOGIEM, BOGIEM ODNALEZIONEGO IZRAELA.

proponowany tekst:

Panie Boże nasz Ojcze.
Boże Abrahama, Izaaka i Jakuba. Stwórco, Królu i Władco całej ziemi i nieba oraz wszystkiego co w nich istnieje. Boże Izraela! Ciebie tylko wysławiamy, Ciebie wyznajemy i Tobie tylko oddajemy cześć. Ty jesteś doskonały, sprawiedliwy i miłosierny, a prawo Twoje na wieki zamieszka na ziemi. Wychwalamy dzieła Twoje Panie gdyż nie ma potężniejszego od Ciebie.
Skieruj prosimy swoją twarz ku nam którzy stajemy umartwieni przed Tobą i prosimy Cię abyś wejrzał na nas i zmiłował się nad Twym ludem który błąka się po całej ziemi. Świadczymy dziś przed całą ziemią i niebem żeś Ty jedynym Bogiem i nie ma innego oprócz Ciebie.
Ciebie przyzywamy byś nad nami panował i zabrał od nas ludzkich królów i książęta i abyś nie dał nam popaść pod rządy Twoich przeciwników. Prosimy Cię, abyś odwrócił od nas przekleństwo przymierza, które z nami zawarłeś i abyś pomógł nam wrócić do Ciebie i do Twego prawa. Prosimy Cię Panie: odnów w nas nasze serca abyśmy poznali ścieżki Twoje Panie i abyśmy mogli bardziej gorliwie świadczyć o Tobie jedynym Bogu przed Twoim ludem i wszystkimi narodami. Odnów Panie swoje przymierze i błogosław nam na ziemi, abyśmy mogli żyć i wysławiać Twoje imię aż po wszystkie wieki.
Uczyń Panie wszystko zgodnie z Twoją wolą, a nie naszą i daj nam to co dla nas przeznaczyłeś, Bo Twoje jest tylko królestwo, potęga, moc i chwała, od wieków przez wieki i po wszystkie wieki wieków. Niech się stanie i niech tak będzie.
Na koniec odmawiamy jeszcze "Ojcze nasz"

Mniej więcej tak będziemy się modlić w sobotę o 21, jeśli ktoś ma jakieś propozycje to zapraszamy Wink
efraimita

Liczba postów : 215

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 11th Czerwiec 2016, 20:15

Mam takie budzące się we mnie przeświadczenie w związku z tym tygodniowym postem i modlitwą.

Nie wiem jak zacząć? Po pierwsze pierwszy raz w życiu nie jadłem żadnego mięsa przez tak długi okres. Kiedyś przez pół roku pościłem o chlebie i wodzie w każdą środę i piątek ale to nie to samo.

Po prostu naszła mnie taka myśl że powinienem przestać jeść wieprzowinę...
po to wszystko tutaj zdobywamy, tą całą wiedzę ... piszemy o obowiązku posłuszeństwa wobec Boga i jego prawa ... po prostu ten post i modlitwa jakoś mnie zahartował że czuje się na siłach aby chodź spróbować nie jeść wieprzowiny.

Nasza pogłębiana wiedza do czegoś nas zobowiązuje. Musimy pokazać Bogu że się choć staramy... żyć wg jego prawa.

Ostatnio zresztą rozmawiałem z kilkoma osobami i jak wspominają ( były to osoby z różnych środowisk ) za komuny ludzie na wsiach mieli owce, zabijało się jedną co tydzień, raz na kilka tygodni i to było podstawowe mięso. Świnie biło się dwa razy do roku i to zazwyczaj na smalec. To znaczy że wieprzowina stała się popularna dopiero od transformacji, przypada to na te nasze współczesne czasy tak jakby to wpisywało się w te wszystkie ataki złego na zaginiony Izrael, który nie świadomie obraża Boga jedząc wieprzowinę.

Tak sobie głośno myślę.

Iraeneus

Liczba postów : 394

Powrót do góry Go down

Pisanie by polskapaw on 7th Lipiec 2016, 13:16

Dociera do mnie, że pomimo tego, że wielu ludzi przez wiele lat rozgryza, bada i przestrzega innych przed tym co się dzieje i ma się dziać, to efekt nie jest specjalnie przekonywujący.

Jesteśmy w stanie jednak wpłynąć swoim postępowaniem i modlitwą na działania Boga.
Ująłbym to w ten sposób, że musimy stanąć na uszach, aby Bóg miał "motywację" do działań o które prosimy.

Co z tego, że się wie, jak człowiek pozostaje jakim był.

Modlitwa z postem, przestrzeganie Prawa Bożego, spokornieć wobec Boga, błagać o litość i przebaczenie.

Ratunek jest u Boga a nie w wiedzy.

polskapaw

Liczba postów : 128

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 9th Lipiec 2016, 07:38

Jestem podobnego zdania co polskapaw...

Mimo tzw. "Przebudzenia" widać i tak, że nadal wiele osób błądzi i nie chce słyszeć o Bogu, a jeśli już chcą, to często nauki Pawła powodują u nich kompletny brak zrozumienia Słowa Bożego i trwanie w uporze przy kłamliwych dogmatach.

Widać, że szatan dobrze przygotował elemnt zwiedzenia na czasy końca i ostatnio przekonałem się jak wielki jest tego efekt!

Ideologia NewAge panoszy się wśród "przebudzonych" na całego i osoby te zamiast upatrywać swego wyzwolenia u Boga, tłumaczą go sobie jako swego rodzaju 'energię', która jest wszędzie dookoła, jak i w nich samych. Próbują dążyć do wyimaginowanej doskonałości, która po nadejściu tzw. "złotego wieku" ma dać życie na równi z Bogiem...jasne jest skąd takie nauki pochodzą.

Mówi się o "kosmicznej konfederacji" istot na wyższym poziomie ewolucji, które to niby też są stworzone przez Boga, ale żyją na innych planetach itp, że obserwują nas i mają przybyć tutaj na ziemię, aby pomóc ludzkości "wejść na wyższy poziom".

Ludzie wierzą w te wymysły i są święcie przekonani, że tak właśnie będzie! Spotykamy się z tym bardzo często na różnych grupach dyskusyjnych...to jest przerażające.

Zdaje się więc pewne, że dokonuje się końcowy etap zwiedzenia przed upadkiem szatana z nieba. On przygotowywał całą tą propagandę UFO właśnie w tym celu, a ideologie jak NewAge miały za zadanie przekonać ludzkość do istnienia dobrych kosmitów, którzy mogą nam pomóc

Trudno jest trafić do osób zaślepionych tymi bujdami i tak jak wielu z nas dochodzi do wniosku, że nie ma sensu wdawać się w dyskusje z nimi, tak pozostaje nam tylko próba wskazania drogi i modlitwa do Boga.

Dociera do mnie również, że wydarzenia czasów końca spadną na ludzkość i staną się dla nas wymownym znakiem gniewu Bożego. Być może wtedy więcej osób zacznie otwierać oczy, a w czym znaczną rolę odegra Dwóch Świadków Apokalipsy. Gdy to się zacznie, będziemy mieli 100% pewność, że Bóg podjął swe ostateczne działania na drodze do wypełnienia proroctw.

Tymczasem myślę, że należałoby ustalić termin kolejnego wspólnego, 7 dniowego postu z modlitwą o ochronę na nadchodzący czas, przebaczenie grzechów naszych i naszych przodków i o uświęcenie Imienia Bożego nad narodami.

Myślę także, iż można by poprosić o jakąś reakcję wobec wizyty papieża w Polsce, tak by Polacy ujżeli jego obłudę i zakłamanie i nie poddawali się jego demagogii.

Może zaczniemy ok. 20 lipca na 7 dni przed ową wizytą?
Obserwator

Liczba postów : 1084

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 9th Lipiec 2016, 07:55

Może zacznijmy pościć już jutro.

Z tego co się dzieje nie mamy na co czekać.

Włączając do tego ostatni post Henryka w "Czasy końca " nie mamy co zwlekać

Modlitwa jak zwykle na końcu dnia.
Godzinę i krótki tekst przykładowe modlitwy zostawiam wam.
Kasia

Liczba postów : 1022

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 9th Lipiec 2016, 18:46

Ja jestem jak najbardziej za aby jutro rozpocząć modlitwy i post!

Można by tak zrobić że kto się czuje na siłach i pragnie tego może rozpocząć jutro i przez tydzień, dwa lub nawet do 27 lipca modlić się i pościć.

A inni mogą rozpocząć od 20 lipca.

Ważne aby co najmniej dwóch spotkało się na drodze wspólnej modlitwy i postu w intencjach jak wyżej.

Ja zaczynam jutro! kto się dołącza?
Iraeneus

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 10th Lipiec 2016, 10:38

Witam wszystkich.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji "spokój ducha i pozytywne nastawienie". Znalazłem się w bardzo trudnym położeniu życiowym. Daleko od domu, bez przyjaciół i mocno poturbowany...

Dziękuję z góry wszystkim.
Mutu

Liczba postów : 458

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 10th Lipiec 2016, 10:52

Co się stało? Powiedz nieco więcej. Może komuś pomożesz!

Ktoś cię napadł? affraid affraid affraid affraid affraid
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1939

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 10th Lipiec 2016, 10:57

Masz przyjaciół.

Nie widzimy się ale się znamy i każdy życzy ci jak najlepiej a to już dużo więcej niż niejeden mógłby ci dać.

Głowa do góry.
Wszystko się zagoi a i spokoju dostąpisz:)
Kasia

Liczba postów : 1022

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 10th Lipiec 2016, 11:28

Dzięki za słowa otuchy.
Jestem w UK, i z dnia na dzień zostałem bezdomny, przez kaprys kobiety. Miałem tutaj tylko ją. Teraz jestem sam. Bardzo źle się z tym czuję. Sam w obcym kraju...
Mutu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 10th Lipiec 2016, 19:00

Oczywiście pomodlę się.
Powiedz w jakim mieście jesteś? masz jakiś znajomych co mogą ci pomóc?
Pamiętaj że Bóg Nasz Ojciec jest z Tobą!
Lotion

Liczba postów : 150

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 10th Lipiec 2016, 21:52

Mutu, łączę się z Tobą w modlitwie, trzymaj się przyjacielu...
Olo

Liczba postów : 433

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 11th Lipiec 2016, 09:55

Drogi Mutu, niech Bóg umacnia ciebie i niech da ci wsparcie i opiekę....

Będą się modlił za Ciebie...

Cyryl

Liczba postów : 771

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 12th Lipiec 2016, 21:42

Dziękuję kochani. Już lepiej. Dałem radę załatwić sobie na szybko cos do mieszkania, i jeden człowiek (Ukrainiec pomógł mi sie ogarnąć).

Pozdrawiam wszystkich.
Mutu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 12th Lipiec 2016, 23:06

Chwała Panu!
Bushi

Liczba postów : 354

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hugo on 13th Lipiec 2016, 11:55

Schodząc z tematów prywatnych proponuję modlitwę w stylu, jak modlił się Daniel o wyzwolenie Izreala z niewoli. Wklejam tekst:
Dan 9:2 W pierwszym roku jego panowania ja, Daniel, zwróciłem uwagę w księgach na liczbę lat, które miały upłynąć według słowa Pana do proroka Jeremiasza, nad ruinami Jeruzalemu, to jest siedemdziesiąt lat.
Dan 9:3 I zwróciłem swoje oblicze na Pana, Boga, aby się modlić, błagać, w poście, we włosiennicy i popiele.
Dan 9:4 Modliłem się więc do Pana, mojego Boga, wyznawałem i mówiłem: Ach, Panie, Boże wielki i straszny, który dochowujesz przymierza i łaski tym, którzy cię miłują i przestrzegają twoich przykazań.
Dan 9:5 Zgrzeszyliśmy, zawiniliśmy i postępowaliśmy bezbożnie, zbuntowaliśmy się i odstąpiliśmy od twoich przykazań i praw.
Dan 9:6 I nie słuchaliśmy twoich sług, proroków, którzy w twoim imieniu przemawiali do naszych królów, naszych książąt, naszych ojców i do całego pospólstwa.
Dan 9:7 U ciebie, Panie, jest sprawiedliwość, nam zaś, jak to jest dzisiaj, jest wstyd, nam, mężom judzkim i mieszkańcom Jeruzalemu, całemu Izraelowi, bliskim i dalekim we wszystkich krajach, po których rozproszyłeś ich z powodu niewierności, jakiej się dopuścili wobec ciebie.
Dan 9:8 Panie! Wstyd nam, naszym królom, naszym książętom i naszym ojcom, bo zgrzeszyliśmy przeciwko tobie.
Dan 9:9 U Pana, Boga naszego, jest zmiłowanie i przebaczenie, gdyż zbuntowaliśmy się przeciwko niemu
Dan 9:10 I nie słuchaliśmy głosu Pana, Boga naszego, by postępować według jego wskazań, które nam dał przez swoje sługi, proroków.
Dan 9:11 Nawet cały Izrael przekroczył twój zakon i odwrócił się, by nie słuchać twojego głosu. Dlatego rozlała się nad nami klątwa i przysięga, zapisana w zakonie Mojżesza, sługi Bożego, bo zgrzeszyliśmy przeciwko niemu.
Dan 9:12 Przeto spełnił swoje słowo, które wypowiedział przeciwko nam i przeciwko naszym sędziom, którzy nas sądzili, że ześle na nas wielkie nieszczęście, gdyż pod całym niebem nie zdarzyło się to, co się stało w Jeruzalemie.
Dan 9:13 Jak napisano w zakonie Mojżesza, spadło na nas wszelkie nieszczęście; my jednak nie ubłagaliśmy Pana, naszego Boga, odwracając się od naszych win i bacząc na twoją prawdę.
Dan 9:14 Lecz Pan dopilnował nieszczęścia i sprowadził je na nas; bo sprawiedliwy jest Pan, nasz Bóg, we wszystkich swoich dziełach, których dokonał, ale my nie słuchaliśmy jego głosu.
Dan 9:15 Lecz teraz, Panie nasz, który wyprowadziłeś mocną ręką swój lud z ziemi egipskiej i zapewniłeś sobie imię, jak to jest dzisiaj: Zgrzeszyliśmy, bezbożnie postąpiliśmy.
Dan 9:16 O Panie! Według twojej sprawiedliwości niech odwróci się twój gniew i twoja popędliwość od twojego miasta, Jeruzalemu, od świętej twojej góry! Gdyż z powodu naszych grzechów i naszych win Jeruzalem i twój lud znosi zniewagi od wszystkich, którzy są wokół nas.
Dan 9:17 Lecz teraz wysłuchaj, o Boże nasz, modlitwy twojego sługi i jego błagania i rozjaśnij swoje oblicze nad twoją spustoszoną świątynią, ze względu na siebie samego, o Panie!
Dan 9:18 Nakłoń, Boże mój, swojego ucha i usłysz! Otwórz oczy i spójrz na nasze spustoszenia i na miasto, które jest nazwane twoim imieniem! Gdyż nie dla naszej sprawiedliwości zanosimy nasze błaganie przed twoje oblicze, lecz dla obfitego twojego miłosierdzia.
Dan 9:19 O Panie, usłysz, o Panie, odpuść! O Panie, dostrzeż i uczyń! Nie zwlekaj przez wzgląd na siebie, mój Boże, bo twoim imieniem nazwane jest to miasto i twój lud!
Dan 9:20 A gdy jeszcze mówiłem, modliłem się i wyznawałem mój grzech i grzech mojego ludu izraelskiego, i zanosiłem moje błaganie przed oblicze Pana, mojego Boga, za świętą górę mojego Boga,

Hugo

Liczba postów : 174

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 13th Lipiec 2016, 14:38

W sumie to ostatnio zrobiliśmy post i prosiliśmy właśnie o odnowienie Przymierza i wyzwolenie z niewoli Smile

I podobnie jak Daniel modliłem się w ostatni dzień postu jak on, na głos zwrócony w kierunku Jeruzalemu Smile
Obserwator

Liczba postów : 1084

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 13th Lipiec 2016, 15:45

Obserwator napisał:W sumie to ostatnio zrobiliśmy post i prosiliśmy właśnie o odnowienie Przymierza i wyzwolenie z niewoli Smile

I podobnie jak Daniel modliłem się w ostatni dzień postu jak on, na głos zwrócony w kierunku Jeruzalemu Smile

Kamil ja uważam że ten poprzedni post i modlitwę powinniśmy ponawiać aż do skutku i wytrwale. Przyłączając do tego nowe intencje tak jak teraz.

Po ludzku ktoś powie że tak wiele intencji może osłabić modlitwę lub tym podobne?.

Wiem z własnego doświadczenia że czym serce próbuje ogarnąć większą liczbę spraw, jest wrażliwe i modli się za wielu tym taka modlitwa jest Bogu milsza. Nie mylcie tej sytuacji z gadatliwością na modlitwie tak jak maja poganie.

Iraeneus

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 9th Sierpień 2016, 21:55

Prośba o modlitwę dla trzech osób !

Tak się złożyło że w jeden dzień zeszły się sprawy trzech osób które są w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Postawione wobec problemu  oraz różnych prób wyprostowania ich popadły w kompletną bezsilność i proszą o modlitwę do Boga w intencji swoich bliskich, którzy najprawdopodobniej wymagają wygonienia sił demonicznych odpowiedzialnych za ten stan.

NIe będziemy tu wyjaśniać i opisywać szczegółów tych spraw ale jedynie naświetlimy z grubsza.

Agnieszka.

Żona jednego z naszych kolegów z tego forum ( Lotion ) oto jego apel : ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO WSZYSTKICH TU OBECNYCH

Krzysiek napisał:
ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO WSZYSTKICH TU OBECNYCH

Ciężko mi o tym pisać...

Moja żona jest bardzo chora i to wielce. Ma kłopoty, o których nie chcę tu pisać, ale jest źle. Prawdopodobnie, opętana jest przez demony i to kilka jak nie więcej Sad
Zatruwa sama siebie i rodzinę głownie dzieci, ja też jestem na skraju wyczerpania.

Aby jej pomóc potrzebna jest wspólna modlitwa, może nawet z postem choćby 3 dniowym, aby siła była większa.

Modlę się, ale najwidoczniej to nie wystarcza.. Sad

Wszyscy, którzy by chcieli się dołączyć już teraz dziękuję.

intencja: uzdrowienie mojej żony Agnieszki i oddalenie wszelkich demonów oraz sił złego ,aby wróciła do sił i Bożej łaski.
Może ktoś z was ujmie to ładniej...

Niech modlitwa potrwa określony czas, codziennie powiedzmy przez 2 tygodnie. Na ostatnie 3 dni można się wspomóc postem, kto jak czuje bez narzucania czegokolwiek.

Sprawa jest naprawdę bardzo poważna....

Niech Was Bóg prowadzi i Wam błogosławi.

Sprawa była już opisywana przez niego na tym forum jednak sprawa najwidoczniej się mocno pogorszyła i po prostu nie ma innego wyjścia jak modlitwa o uwolnienie!

Małgorzata.

Tym razem  do mnie osobiście zgłosił się  znajomy ( Grzegorz ), jakiś czas temu nawrócił się na Boga po przeczytaniu Biblii i jest podobnie jak my człowiekiem porzucającym  wszelkie bałwochwalstwo i wszystko co wiąże się z Krk. Wiele razy dyskutowaliśmy na tematy biblijne i wspieraliśmy się. Jednak tym razem przyszło mu zapłacić za  zadarcie z demonami i najprawdopodobniej to co znamy pod pojęciem : "Ducha Jezebel" owładnęło jego żoną  Małgorzatą. Jego żona po prostu zbacza z ścieżki Bożej. Grzegorz prosi o modlitwę o jego żonę by zwierzchności które ją skłaniają do złego oddaliły się, a on sam dostał wsparcie od Boga by umiał sobie poradzić z zachowaniem małżeństwa!  

Bożena.

To mam jednej z naszych udzielających się w grupie na Faceboku. (Elwira ). Jej mama od wielu lat miała problemy, oto  część jej relacji:

Elwira napisał:Opetanie mojej mamy, objawy te same o których pisze Krzysiek... Sprawa ciągnie się całe moje życie (ciut dłużej), zaczęło się od depresji, przez kilkanaście lat brała silne psychotropy - choroba w pewnym momencie na chwile ustąpiła i zaczął się CHAD (afektywna dwubiegunowa) i trwa do dziś. Miała epizod przerwy - jakieś 1,5 kiedy już była zupełnie normalna ale od paru miesięcy widzę ze demony wracają

Rozumiem ją ponieważ i ja byłem świadkiem ataków demonicznych na moją mamę z powodu tego że się nawróciłem i robiłem porządki z bałwanami jednak moja sprawa to jedynie drobnostka w porównaniu z przypadkiem mamy Elwiry!

Jesteśmy światkami zmasowanego ataku demonów na członków naszych rodzin. Nie jest przypadkiem że właśnie w momencie kiedy działamy przeciw siłom ciemności, wielu z nas płaci właśnie w ten sposób i cierpi. Wiem że wszystko to można odwrócić modlitwą do Ojca i jego Syna.

Prośmy  Syna Bożego by wstawił się za tymi osobami i odgonił wszelkie złe siły odpowiedzialne za te nieszczęścia. Proszę o to w imieniu :

- Krzysztofa
- Grzegorza
- Elwiry

Dołączyły również przy okazji dwie osoby :

- Natalia
- Ola żona Iraeneusa )
- Józef teść Kasi z tego forum

Obejmijmy również te osoby, by się nawróciły na ścieżkę Pana Boga Izraela !

Modlitwa trwała by przez tydzień i zakończona by była postem jak kto może. Kto chce może pościć w ciągu tygodnia wszystko  zależy od was.

Wspomnijcie w swoich modlitwach o tych osobach i proście o uwolnienie dla Żony Krzysztofa, o nawrócenie na ścieżkę Boga żony Grzegorza, oraz uwolnienie i uzdrowienie mamy Elwiry!

Nie musimy niczego tłumaczyć Bogu anie jego Synowi bo On wszystko wie zanim wypowiemy modlitwę. Bóg nie ma  za tępego ucha by nie usłyszeć ani za słabego ramienia by nie pomóc.

Proponuję zacząć od dziś modlitwę ponieważ czasu nie ma. Technicznie modlitwa wyglądała by tak że w trakcie wieczornych modlitw dziękczynnych Bogu, prosimy Syna Bożego  o wstawiennictwo dla tych osób. To samo powtarzamy rano podczas dziękczynienia porannego. W piątek kto może pości od rana i o dwudziestej  wieczorem razem o jednej godzinie w poście  kto może odmawiamy ojcze nasz, oraz psalm 23 który rozpoczyna się : "Pan jest Pasterzem moim.." W tym dniu o nic więcej nie prośmy.

Niech Isus Chrystus wspomoże nas i zaniesie sprawę do Ojca !

Ostatnio zmieniony przez Bushi dnia 11th Sierpień 2016, 11:40, w całości zmieniany 4 razy
Bushi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 9th Sierpień 2016, 23:05

Dziękuję Bushi Smile
Lotion

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 9th Sierpień 2016, 23:14

Prosiłbym również o 4 osobę Smile

NATALIA - uwolnienie od demonów i przeszłości związanej z okultyzmem oraz nawrócenie na Boga.

Bliska mi dziewczyna , przez którą trafił do mnie Bóg i dzisiaj po części jestem dzięki temu tutaj... niestety jej droga poszła w tą złą stronę. Neutral
Liksar

Liczba postów : 880

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 9th Sierpień 2016, 23:24

Natalię też ujmiemy w modlitwie!
Bushi

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 10th Sierpień 2016, 00:52

Widzę, że to jest plaga i nastąpił atak demonów na wielu z nas, ze mną włącznie. (W pracy!)

To oznacza... szybkie porwanie ponieważ NAJPRAWDOPODOBNIEJ jest to próba ataku na chłopczyka.

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1939

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 10th Sierpień 2016, 10:14

Przyłączam się do modlitwy i deklaruję że od dziś przez tydzień poszczę, nie jem mięsa.

Bardzo proszę też o dopisanie do listy mojej Żony. Bardzo ją kocham i jesteśmy szczęśliwi ale wiele razy jest tak że ma ataki na to że odeszłam od KRK i np przestałem jeść nie czyste pokarmy.

Parę miesięcy temu w takiej gorącej dyskusji powiedziałem Żonie że ja wierzę w Boga Izraela a ty w kogo?

Odpowiedziała: w kościół przez duże K!!!!!! widziałem że się uśmiechnęła dziwnie bo wiedziała że ja mam rację ale właśnie tak jest zniewolona tymi np. książki ks. Kaczkowskiego, kazania ks. Pawlukiewicza itp.

Proszę o modlitwę w jej intencji i wytrwałość dla mnie  abym i ja przezwyciężył swoje słabości i grzechy, abym był lepszym mężem i rodzicem dla dzieci.

Imię żony Ola.
Iraeneus

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 10th Sierpień 2016, 15:32

Dodane Very Happy
Lotion

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content