Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by thewordwatcher on 21st Czerwiec 2017, 00:48Jaka bardzo stara mapa angielska z taką nazwą i podaniem okresu.

Księga Ezdrasza mówi o tych terenach jako nie zamieszkiwanych przez człowieka przed wejściem na te tereny.

Pokolenie Dan stawiane jest przez wielu historyków jako Grecja. Na terenie Dana jest góra Hermon, która służyła jako portal zstępowania upadłych na ziemię i bratania się z Danitami, którzy z czasem się odłączyli i zostali pozostawieni przez Boga za kulty upadłych, typu Zeus itp.

Na więcej teraz nie mam czasu, jadę zaraz do pracy.

Aha... nie zapominajmy o dodaniu co najmniej 300 lat do kalendarza i o fałszu większości dokumentów historycznych z tego okresu. Długosz był klechą katolickim.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2405
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by Obserwator on 21st Czerwiec 2017, 07:35

Mam być może przydatne informacje w temacie od Nathaniela...


Mamy więc co najmniej trzy trasy wędrówki Izraelitów. Bałkany zostały podbite przez Słowian znacznie później, ale Judejczycy… mogli tam żyć znacznie później w diasporze kiedy w brutalny sposób wybili narody zromanizowane, zhellenizowane itd.

Grecja to przecież w pewnym sensie zhellenizowana Bułgaria tak samo Macedończycy to Bułgarzy.

Cały czas w temacie Izraelitów pojawia się Kaukaz, Scytowie, Aryjczycy, Media, Galacja, Kimerowie, Lidia, Asyryria itd
Jedno grupa podążyła w stronę Hindustanu (Wedy, Sanskryt, Aryjczycy itd). Inni natomiast ruszyli w stronę dzisiejszej Polski, a jeszcze inni wrócili się dając łupnia Asyryjczykom – bowiem Izraelici byli ludem koczowniczym dopóki nie zbudowali Lechii.

Nielogiczne jest całkowicie przerzucenie wszystkich Izraelitów w jedno miejsce. Jeśli zwrócimy uwagę na List Jakuba oraz Księgi Prorockie które mówią o Izraelitach w diasporze (rozproszeniu), a więc są rozsiani po całym ziemskim okręgu.

Zauważyłem że Rzymscy/Helleńscy kronikarze nie za bardzo interesowali się Historią Izraelitów Kaukaskich. Wychwalano głownie cesarstwo Rzymskie, tak jak dzisiaj wychwala się demokrację (partyjno-korporacyjną) osi Rzym-Londyn-Waszyngton.

J. Flawiusz z pewnością wiedział o 10 narodach Izraela, a jakoś nie wymienił ówczesnych nazw plemion Izraela. Moim zdaniem nawet jeśli coś takiego napisał to ten fragment wykreślono mazakiem. Większość fałszerstw nie dokonywano wówczas w Starożytności a w czasach klasztornych wieki później. Hipoteza czasu widmowego nawet przyspiesza czas podbojów arabskich.

Z tego co widzę to mamy co raz większe ataki na Boga i Biblię itd z rożnych stron.

Bardzo podejrzanie wyglądają ludzie którzy:
Nadmiernie atakują Islam, nie mówiąc nic złego o Syjonizmie, Judaizmie, Jezuitach.
Atakują Masonerię i tylko masonerię. A wiadomo że masoneria to religia jak każda inna, czyli pionki Jezuitów oraz innych zakonów. A kto najbardziej atakuje masonów ?

Chrześcijańskie kościoły bazujące na listach mordercy Piotra, Szczepana i arcywroga wszystkich 12 apostołów!

Nie mówią nic o Chazarach ani 10 narodach Izraelitach
Uznają (agenci) wielką Lechię za kłamstwo chociaż zarówno dowody Biblijne jak i kronikarskie + logika wspiera istnienie państwa Słowian przed X wiekiem.

Sama Biblia mówi wprost że Izraelici mieszkali na terenie Imperium Medów i Asyrii a tych map jest tysiące i jak widać nie udało się diabłom ukryć wszystkich informacji (a może sami tego nie chcieli).

Gdyby ktoś nie wiedział gdzie jest Elam, Persja, MediaZobaczmy ”oficjalną wersję”
https://en.wikipedia.org/wiki/Ten_Lost_Tribes

Nie chcę na ten czas wstawić wszystkich informacji bowiem jest tego bardzo dużo.

Jest za to dużo dowodów na pochodzenie Scytów (Szczytów), Kimerów (Gimerów, ale nie Gamerytów) i Saków (Izaaków) z domu Izraela.

Przez wielu ówczesnych te trzy narody były tym samym ludem bo przecież było 12 plemion Izraela a według 2 Ks Barucha 9,5. (możliwe że były to dokładniejsze wyliczenia)

Na siłę próbuje się nam wmówić że Kimerowie pochodzą od Gamera (według Tanachu Gomer) a Scytowie od Aschanaza

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_aszkenazyjscy :

”Nazwa „aszkenazi” wywodzi się od Aszkanaza, postaci biblijnej i pierworodnego syna Gomera (Ks. Rodzaju X). W literaturze rabinicznej królestwo Aszkanaza pierwotnie związane było z ziemiami zamieszkałymi przez Scytów, następnie Słowian[5], zaś od XI wieku z Europą Północną i Niemcami[6]. Gdy w czasach późniejszych główne ośrodki żydowskiego nauczania skupiły się w Niemczech, Żydów zamieszkujących Europę Zachodnią i Środkową, zaczęto nazywać aszkenazim (aszkenazyjczykami)”

Może już wystarczy ?

Wiele źródeł wciska nam Sasów jako Saków, Izaaków ale bardziej możliwe jest pochodzenie Niemców, Anglików i Skandynawów od Dana czyli także Izraelici, ale odrzuceni, ale Izraelici.

Bardzo dziwne jest to że niewielu wspomina o podobieństwach języków Słowiańskich, Irańskich oraz Indyjskich (Hinduski, Sanskryt).

Może kolejne kłamstwo satanistów… albo Biblia i wiele dowodów logicznych itd nie kłamie.

Jeśli według oficjalnej nauki Słowianie nie mieli nic wspólnego z Persami i Hindusami a nawet z bliskim wschodem. Po kiego grzyba naucza się nas o jakiś ludach z Syberii których nigdy nie było.

Ten werset o Medach, gdyby ktoś nie wiedział według LXX były Cztery Księgi Królewskie (1/2 Samuela jako Królewskie)

2/4 Królewska 17: 
(6) W dziewiątym roku panowania Ozeasza król asyryjski zdobył Samarię, uprowadził Izraela do Asyrii i osadził ich tam w Chalach i nad Chaborem, rzeką Gozanu i w miastach medyjskich.
Mesjańska

Uwspółcześniona Gdańska
2Krl 17:6 ubg
„A w dziewiątym roku Ozeasza król Asyrii zdobył Samarię, uprowadził Izraela do Asyrii i osiedlił ich w Chalach i Chaborze, nad rzeką Gozan, oraz w miastach Medów.”
 
2Krl 18:11 ubg
„Wtedy król Asyrii uprowadził Izraela do Asyrii i osiedlił ich w Chalach i Chaborze, przy rzece Gozanu, i w miastach Medów;
 
4 Kings 17: 6
In the ninth year of Osee the king of the Assyrians took Samaria, and carried Israel away to the Assyrians, and settled them in Alae, and in Abor, [near] the rivers of Gozan, and [in] the mountains of the Medes.

4 Kings 18: 10
And he took it at the end of three years, in the sixth year of Ezekias, (this [is] the ninth year of Osee king of Israel, when Samaria was taken.) 11 And the king of the Assyrians carried away the Samaritans to Assyria, and put them in Alae and in Abor, [by] the river Gozan, and [in] the mountains of the Medes
LXX Brenton
: mamy tutaj o Górach Medyjskich, góry czyli Har po judejsku i slowiańsku zresztą też.

W języku Aramejskim/Syryjskim góra toTura.Mam nadzieję że inni załapali, Har > Hora > Gora > Góra (u Syryjczyków zmieniono H > T). Arabowie używają nazwy góry od syryjskiego Heliogabala (El(ah) GaBal czyli Pan Góry. Lekko pomieszana nazwa bowiem El to Bóg a Baal to Pan (dla ludów Kanaanu oczywiście). Kwestia tych gór jak dla mnie jest jednym z dowodów na tożsamość Izraelitów, Słowian i plemion ”Irańskich” i ”Germańskich”. Nie dajmy sobie wmówić że Wandalowie to Germanie czyli Niemcy. Że Scytowie, Sarmaci i Alanowie to ludy Irańskie (Perskie). Że Słowianie to tacy idioci co nie umieli pisać i czytać ani tworzyć państw. A Mieszko ? przecież miał ojca, władcę i matkę. Nie wziął się znikąd. Wanda także nie zabiła się z powodu jakiegoś niemca ale Lemańczyk Rytyrgier chciał ją posiąść aż sam popełnił samobójstwo. Takich ściem ówczesnej nauki negującej nawet kroniki starożytne jest pełno. Polacy przyjęli politykę zaborców a będzie to ciężko wytępić…. chyba że pozostawimy to Bogu.

Aramaic:
Syriac: ܛܘܪܐ m (Ṭūrā’)
Hebrew: טורא m (Ṭūrā’)
Arabic: جَبَل m (jabal), طَوْر (ar) m (ṭawr)
Egyptian Arabic: جبل m (gabal)
Moroccan Arabic: جْبل m (jbəl)
Belarusian: гара́ f (hará)
Czech: hora (cs) f
Russian: гора́ (ru) f (gorá)

Mamy także informację o Izraelitach w 4 Księdze Ezdrasza i 2 Barucha (której nie sprawdzałem)

4 Ezd 13: 
(39) A to, że widziałeś jego zbierającego dla siebie inną liczną rzeszę, która była pokojowa, (40) Ci, to jest dziesięć pokoleń, które były uprowadzone z własnej ziemi w niewolę za czasów króla Ozeasza, którego Salmanasar król Asyryjczyków  wziął w niewolę: przeniósł ich za rzekę, i oni byli wzięci do innej ziemi. (41) A oni opracowali dla siebie plan, aby opuścić mnóstwo narodów i pójść w dalszą krainę gdzie ludzkość nigdy nie mieszkała, (42) Aby tam w końcu mogli się trzymać swych praw, których nie przestrzegali w swej własnej ziemi. (43) I oni przeszli przez ciasne przejście rzeki Eufrat. (44) Ponieważ w tym czasie Najwyższy uczynił cuda dla nich i powstrzymał kanały rzeki, zanim nie przeszli. (45) Poprzez tę krainę była bardzo długa droga, podróż roku i pół; i ta kraina jest nazwana Arzareth (Arsareth). (46) Wtedy mieszkali tam aż do ostatecznego czasu, a teraz gdy zaczną wracać ponownie, (47) Najwyższy zatrzyma ponownie kanały rzeki, tak, że będą mogli nad nią przejść. Dlatego widziałeś tłumy zgromadzone w pokoju. (48) Ci, którzy zostali z ludu twego, którzy znajdują się w moich świętych granicach, będą zbawieni.

*W nocy pomyślałem o nazwie Arsaret. Przypomniałem sobie o bydlakach którzy sfałszowali nazwę miejsca zwanego Armageddon (Har Mageddon) i zrobili z tego szatańskie Megiddo. Sataniści wmówili ludziom że to jakaś wielka bitwa dobra i zła, rzekomy koniec świata (oskarżanie Boga który ma rzekomo realizować plany diabła).

Jeśli apostoł Jan zapisał według Septuaginty Mageddo a nie Megiddo to ja jemu wierzę a nie masoretom. [Wiadomo że nie chodzi tylko o tereny Krymu ale o obszary dzisiejszej Polski, Rosji, Ukrainy itd – pod dowództwem Józefa.]

Chodzi o tą szatańską ściemę: 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Megiddo

Masoreci (Faryzeusze z domu Ezawa) znali więc księgi NT a także listy Saula dlatego postanowili zmienić właśnie tego typu imiona i nazwy.

ArSareth – a może Har Sareth, góra Sareta. Nie wiem co może oznaczać słowo lub imię Sareth.

4 Ezdrasza i Izajasza wspomina nam o Eufracie.


Z tego mamy wiele dróg a jak wiadomo Izraelici żyli i żyją w DIASPORZE czyli w rozproszeniu. NIE byli w stanie stworzyć państwo Lechickie w czasie trwania Imperium Asyryjskiego i Chaldejskiego.

Moim zdaniem Słowianie zaczynali jako tryby koczownicze, z ultra słowiańskimi genami (polska zazdrość, kult obrazów, honor, waleczność i okrucieństwo czasem).

Jak wiemy Izraelici jako naród wybrany byli bandą bezmyślnych debili ale i uczciwych i prawych ludzi słowa. Z czasem z Medii ruszyli:

1) Do Indii współtworząc kulturę Hinduską, Perską, Aryjską – trzeba być ślepym żeby tego nie wiedzieć. Apostoł Tomasz podobno nauczał w Indiach i został tam zabity.

2) Przez Eufrat ruszyli na północ w stronę Kaukazu (jak mówią wszystkie dowody). Stąd mamy nazwy Górmanie, Chorwaci, Górale bowiem Słowianie to także ludzie Gór.

3) Inne tereny typu Lidia, Frygia, Hellada… i nagle zniknęli na kartach histerii.

4) Jedni pozostali w Persji i pokonali Asyryjczyków w odwecie.

Jeszcze inna mapa z czasów Perskich

Dość często wspomina się o Hirkanii (Hyrcania)  i Medii mamy tutaj także Arachozję, Arię, Dahae, Partię oraz kolejnych Izraelitów – Saków i Massagetów.

Arachozja to łacińska/grecka nazwe Awestyńskiego  Vidēvdāt. Wedyjsko-Sanskyckie imie mitologicznej rzeki oznacza ”rich in waters/lakes” – bogate w rzeki/jeziora ? ze słowa sáras- „lake, pond.”[1](cf. Aredvi Sura Anahita). Może ten saras i saret to podobne slowa ? Nie wiem….

Nie raz już mówiłem że więcej o Słowianach znajdziemy w kulturze Wedyjsko-Awestyjskiej niż Greko-Romańskiej która traktowała wszystkich za murami imperium za dzikusów.

PS: Nawet treserzy sługusa Trump(ka) oraz klona? i sługusa Miedwiediewa – Putina, coś mówią o 10 narodach Izraela
http://www.chabad.org/library/article_cdo/aid/2500863/jewish/Where-Are-the-Ten-Lost-Tribes.htm

Albowiem tam gdzie docierały narody Izraela – tam z czasem przychodziły inne plemiona. Dlatego mamy różne opisy tych samych plemion jak np. Scytów którzy raz mają cechy Jafetyckie a raz typowo Słowiańskie.


Ostatnio zmieniony przez Obserwator dnia 21st Czerwiec 2017, 11:11, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Obserwator

Liczba postów : 1194
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by Będzimysł on 21st Czerwiec 2017, 08:27

Do tej ciekawej dyskusji informacja z Nowej Biblii Gdańskiej. Mamy odsyłacz przy "Lechi" i objaśnienie: miejscowość na północ od Beer-Szeby. Czyli Lechi, Lechia to miejscowość wg tego źródła.

Będzimysł

Liczba postów : 45
Join date : 29/12/2016

Powrót do góry Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by thewordwatcher on 21st Czerwiec 2017, 11:16

Z tego angielskiego linku Chabadu wynika pośrednio, że 10 pokoleń Izraela ma powracać z ich mesjaszem na czele.

A to wskazuje jasno na Chazarów z Ukrainy, którzy zaczynają się przemieszczać na do Polski i na Zachód. Najwyraźniej to wygląda na chabadzki plan i z tej przyczyny białą rasę nazwano caucasian czyli Kaukaską aby uwierzytelnić Chazarów.

Dodane 300 lat po pogromie Chazarów także sugeruje masowe zwiedzenie i odwrócenie uwagi od Słowian a zwrócenie jej na Chazarów. W ten sposób właśnie postał chazarski Izrael w dzisiejszym Izraelu.

Lud Boga od czasu Izaaka ZAWSZE był napastowany przez upadłych aniołów i był przez nich skażany genami anielskimi, które nie były kompatybilne z genami Boga.

Tak było w Egipcie a zanim Izrael ruszył do Ziemi Obiecanej, już potomstwo upadłych, czyli Filistyni i rasy olbrzymów zajęły tę ziemie dla siebie.

W ten sposób były stałe próby skundlenia genetycznego Izraelitów czyli Słowian.

Przejście przez rzekę Eufrat z pomocą Boga sugeruje wyraźnie ruszenie na Arzareth - ziemię nie zamieszkaną dotychczas przez nikogo, czyli nie było w tym czasie żadnego podboju.

Powtórzę te cytowane wersety.


 (41) A oni opracowali dla siebie plan, aby opuścić mnóstwo narodów i pójść w dalszą krainę gdzie ludzkość nigdy nie mieszkała, (42) Aby tam w końcu mogli się trzymać swych praw, których nie przestrzegali w swej własnej ziemi. (43) I oni przeszli przez ciasne przejście rzeki Eufrat. (44) Ponieważ w tym czasie Najwyższy uczynił cuda dla nich i powstrzymał kanały rzeki, zanim nie przeszli. (45) Poprzez tę krainę była bardzo długa droga, podróż roku i pół; i ta kraina jest nazwana Arzareth (Arsareth). (46) Wtedy mieszkali tam aż do ostatecznego czasu, a teraz gdy zaczną wracać ponownie, (47) Najwyższy zatrzyma ponownie kanały rzeki, tak, że będą mogli nad nią przejść. Dlatego widziałeś tłumy zgromadzone w pokoju. (48) Ci, którzy zostali z ludu twego, którzy znajdują się w moich świętych granicach, będą zbawieni.

Według proroctwa Ezdrasza Izraelici mieli zamieszkiwać ten sam region aż do czasów końca, czyli dzisiejszych czasów.

Według mnie to wszystko wygląda właśnie tak i rasa biała ogólnie to zupa genetyczna Słowian-Izraelitów z upadłymi czyli potomstwem nefilmów czyli nasienia węża, (Chazarów).

Ich (Chazarów) ataki były niemal nieustanne i trwają do dzisiaj. Jesteśmy nadal w ich niewoli, osaczeni przez chazarskie władze i chazarskie mafijne banki.

Z zewnątrz atakują nas inne chazarskie siły i dlatego następuje atak na całą białą rasę, która zawiera większe lub mniejsze skupiska - tak Chazarów jak i Ludu Bożego.

Nikt z nas nie ma dzisiaj pewności kim jest, ale mamy szansę na wielkie zbawienie, uprowadzenie na pustynię a także na porwanie.

Ale uważam, ze ci z nas, którzy do tego dążą, do stosowania Prawa i wiary w obietnice Boże to właśnie Izraelici, którzy będąc uczciwi wobec Boga i pragnący Jego zbawienia, robią wszystko w tym kierunku. Bez genów Izraela byłoby to niemożliwe.

Nazwa Lechia posiada definitywnie znaczenie... lingwistyczne, ponieważ wiele nazw z Izraela odpowiada językom słowiańskim.

Czy istniało imperium Lechickie? Nie mamy na to konkretnych dowodów.

W sumie najważniejsze jest stosowanie się do przykazań i ogłaszanie Ewangelii o Królestwie... zjednoczonych plemion Izraela.

Jeżeli Bóg w Objawieniu mówi o wybranych 144.000 po 12 tyś z każdego plemienia Izraela, to owe plemiona muszą istnieć i muszą być znane.

Oto przyczyny nienawiści Chazarów i wszystkich satanistów do Słowian.

Czy istnieje nasza nienawiść do jakiegokolwiek ludu?

ISTNIEJE. Nienawiść czy też raczej wielka niechęć do naszych morderców, krzyżaków, hitlerowców, morderców Katynia i Wołynia.

Czy planujemy jakiekolwiek odwety i zemstę?

Oczywiście że mówi się o obronie przeciwko najeźdźcom ale nie mówi się o ataku.

Na tym polega nasza wyższość nad nimi i dlatego jesteśmy Słowianami i wybranym przez Boga ludem.

I dlatego Bóg będzie wybierał tych, którzy ukazują najczystsze ludzkie odczucia, pozbawione nienawiści i chęci mordów, jakie posiadają Chazarzy, składający dzieci w ofierze, pożerający ich jeszcze ciepłe ciała i pijący ich krew oraz oddający się ohydnej pedofilii.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2405
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by Aleksander on 22nd Czerwiec 2017, 07:54

Coś podobnego w stylu Heńka chciałem napisać mało się udzielam ale tu gospodarz forum ma racje czy imperium lechickie istniało czy też nie myślę że to nieważne każde ludzkie imperium było bądź jest skalane, istotą jest to że wiemy kim jesteśmy i komu chcemy służyć, kiedy ostatecznie przybyliśmy tu czy to aż tak ważne , ważne że dzięki posłuszeństwu jedynemu prawdziwemu Bogu wrócimy tam gdzie nasze miejsce a przykładem dobrego postępowania możemy pomóc innym ludziom z innych narodów. Owszem przyznam się że chciałbym np. po przeczytaniu kilka miesięcy temu artykułu Liksara żeby np. takie wedy to była słowiańska miejscowa wersja 5 ksiągu Mojżesza ale ostatecznie to postępowanie o nas świadczy. Cały wątek pochodzenia jest ważny w kontekscie zachowania od wielkiego ucisku jeżeli się nie myle. Pozdrawiam niech się święci imię Boga jedynego.

Aleksander

Liczba postów : 47
Join date : 07/10/2016

Powrót do góry Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by efraimita on 22nd Czerwiec 2017, 10:22

Owszem Aleksander zgadza się to co piszecie z Henrykiem, i każdy z nas jest tego świadomy, ale zauważmy, że temat wypłynął nie tak bardzo dawno i nabiera zawrotnego tempa. Dla mnie to znak, że może to być specjalne działanie. A jeśli tak jest, i temat Lechii i potęgi Słowian jest przygotowywany do jakiegoś zwiedzenia, to chyba zgodzicie się że świadomość, czy się w tym uczestniczy, czy też nie jest ważna.

Nie trudno sobie wyobrazić, że np chabadowcy próbują zorganizować na naszych ziemiach drugi fałszywy Izrael, który np miałby wyprzeć obecny fałszywy na Bliskim Wschodzie, pod wodzą fałszywego mesjasza. Wtedy proroctwa by się "wypełniły" i większość nowonarodzonego chrześcijaństwa by za tym poszła. Patrzcie ile chazarow się pompuje do nas. Uważam, że ten scenariusz jest prawdopodobny i we wspaniały sposób może wykorzystać pychę Słowian.
avatar
efraimita

Liczba postów : 253
Join date : 27/01/2016

Powrót do góry Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Czerwiec 2017, 10:54

A jeśli tak jest, i temat Lechii i potęgi Słowian jest przygotowywany do jakiegoś zwiedzenia, to chyba zgodzicie się że świadomość, czy się w tym uczestniczy, czy też nie jest ważna.

Słuszna uwaga, efraimito.

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, aby się nie uwikłać w... walki z mieczem w ręku bo kto chwyta za miecz, od miecza zginie.

Czy istniała potęga Lechii? To raczej dla nas nie ma znaczenia, ponieważ czekamy na wyzwolenie przez samego Boga a nie będziemy walczyć o lechickie mocarstwo.

Jest możliwe, że jesteśmy czytani i niektórzy narodowcy z tego mogą 'korzystać i napędzać swoją agendę.

Mnie ciekawi upór, z jakim sataniści szukają możliwości, aby nas genetycznie rozpoznawać. W Australii są ciągłe próby badań genetycznych a w USA to plaga.

Oni chcą poszerzać swe szeregi i wszelkie hybrydy natychmiast otrzymają dobre zatrudnienie jako zaufane osoby do walki z Chrześcijaństwem.

Z jakiekolwiek strony nie patrzymy, zawsze jest jakiś ruch, czy to w celu zniszczenia Syrii aby blokować drogę do Izraela czy też obecny ruch Ukraińców/Chazarów na Europę.

Nie mam żadnych wątpliwości o co im chodzi i istnieje olbrzymia ilość detali, która to potwierdza.

Ale pamiętajmy o jednym. Im większe naciski i presja, tym szybsza będzie reakcja Ojca i Syna.

A my nie zapominajmy modlitw o nasze wyzwolenie i podnośmy głowy wyżej, bo jest ono coraz bliższe!


Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia 22nd Czerwiec 2017, 15:33, w całości zmieniany 1 raz
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2405
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by Cyryl on 22nd Czerwiec 2017, 12:26

Zauważmy jedno, słowo Lechia, jest symbolem czego???

Otóż Lechia jest symbolem okupacji Filistynów pod jaką znalazł się Izrael i jednego z największych zwycięstw jednego człowieka Samsona nad okupantem.

A zatem zaginieni Izraelici po wygnaniu ich z ziemi obiecanej zasiedlali owe bezludne ziemie północy i określili się - pod wpływem Danitów - jako Lechici dlaczego???

Ponieważ słowo Lechia jest próbą odbudowy potęgi Izraela za czasów Salomona pomimo przekleństwa Boga. Bóg zapowiedział, że po wygnaniu Izraelici nie zaznają chwili wytchnienia od wrogów i w końcu im ulegną. Izraelici pod wpływem Danitów (którzy mieli kontakty z upadłymi) określili się Lechitami, czyli, że pokonają wrogów - których naśle na nich Bóg - i odbudują potęgę Izraela pomimo woli Boga.

Dlaczego upadła Wielka Lechia i kto ją pokonał???

Otóż znowu Samson działał wiele razy wbrew Bogu - gdyż miał słabość do kobiet z innych narodów. Samsona pokonała nierządnica Dalila, w której Samson się zakochał. Dalila pokonała Samsona w skutek intrygi i Samsona zniewoliła i oślepiła pozbawiwszy go źródła jego siły czyli włosów. 

Dlaczego Dalila pokonała Samsona???

Ponieważ Samson był pełen pychy.

Kto pokonał Lechitów i ich państwo???

Wielka Nierządnica, Watykan. Zobaczmy Rzym nie mogąc pokonać Lechii militarnie zrobił to gdy przeistoczył się w kościół Rzymu i zaczął nawracać na chrześcijaństwo Słowian, chrześcijaństwo Pawłowe.

W ten sposób czego nie zdołała uczynić armia Rzymu (tak jak żołnierze Filistyńscy nie mogli pokonać Samsona) to uczynił kościół - siła duchowa - (niczym Dalila pokonała Samsona).

Poprzez oślepienie czyli narzucenie nauk Pawła i coraz więcej bałwochwalczych doktryn w wersji katolickiej a potem prawosławnej. 

Tak Wielka Lechia upadła w skutek intryg tak jak Samson upadł w skutek intryg.

W ten sposób na Słowianach wypełniło się co do joty przekleństwo Boga za porzucenie jego przymierza i próba odtworzenia mocarstwa nic Słowianom nie pomogła.

Obecnie niczym ślepy Samson, Słowianie są też ślepi i całkowicie w niewoli wrogów czyli Wielkiego Babilonu i Wielkiej Nierządnicy. Dlaczego ślepi??? Ponieważ Słowianie nie wiedzą kim są.

Kim są ludzie którzy chcą odbudować Wielką Lechię???

Moim zdaniem oni chcą namówić ponownie Słowian aby ci spróbowali wbrew woli Boga odbudować sami swoją potęgę z mieczem w ręku.

Tymczasem historia Samsona powinna nas nauczyć, że tylko Bóg może nas ocalić. To Bóg przywrócił Samsonowi jego siłę - podobnie jak wcześniej Bóg dał siłę Samsonowi. 

Dlatego jak zauważył Efraimita, próba odtworzenia Wielkiej Lechi jest kolejnym zwiedzeniem.

Moim zdaniem Bóg celowo poprzez zachowanie nazwy Lechii i historie Samsona pokazuje nam gdzie tkwi błąd naszych przodków. 

To takie moje luźne przemyślenia w tej kwestii.

Cyryl

Liczba postów : 998
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by Cyryl on 25th Czerwiec 2017, 22:25

Zauważmy jeszcze jeden ciekawy argument.Słowianie określali się jako Lechici zapewne jak mniemam, na cześć wzgórza w którym Samson pokonał Filistynów samotnie.

Otóż jest jeszcze jedna grupa która określa się podobnie jak góra. Otóż Syjoniści nazwali się na cześć wzgórza Syjon. 

Czyli widać, że proceder jak jakaś grupa ludzi określa siebie mianem góry nie jest wyjątkiem.

Cyryl

Liczba postów : 998
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by Cyryl on 4th Lipiec 2017, 17:08

Ciekawy artykuł napisał na temat kultu Słowian napisał Brein Breaker:
Brein Breaker napisał:
Noc Kupały – starosłowiański lechicki satanizm i jego propagatorzy – zacni polscy Słowianie (Lechici).

8 Replies

Będzie to wpis o szeroko pojętej słowiańszczyźnie i ludziach którzy ją promują.
Może na początek przypomnijmy czym jest święto przesilenia letniego (zwane nocą Kupały). Wyguglowałem sobie i trafiłem na piękną satanistyczną stronkę, gdzie mamy informacje z pierwszej ręki:
http://magiaiokultyzm.blogspot.com/2016/05/swieta-czesc-vi-letnie-przesilenienoc.html
Cały ten tekst kopiuję tutaj gdyby kiedyś zniknął z neta. A więc przeczytajmy co pani Martyna Astarte (!) Grudzień ma nam do powiedzenia na temat tego święta:
Święta – część VI – Letnie Przesilenie/Noc Kupały/Noc świętojańska/Midsummer
 
21.06-24.06

SATANIZM – LETNIE PRZESILENIE 21 CZERWCA
Przesilenie to zaczyna się gdy Słońce wejdzie w 0 st. Raka. Przesilenie to jest jednym z czterech większych Świąt Solarnych w roku.
Wszystkie Satanistyczne (pierwotnie Pogańskie) święta zostały zbrukane i zamienione fałszywymi, oszukańczymi postaciami biblijnymi, wymyślonymi legendami oraz praktykami całkowicie nie związanymi z oryginalnymi świętami.
Święta owe nie są tylko czasem świętowania, ale same dni stanowią także pewne punkty, w których komunikacja astralna jest bardzo wzmocniona, a wszelkie działania magiczne są znacznie spotęgowane (zgodnie z naturą danego święta). Pod tym wszystkim kryje się alchemia.
Przesilenie Letnie zostało zastąpione przez kościół katolicki Nocą Świętojańską.

666 to liczba Słońca. Przedstawia wzmocnienie astralnej mocy słonecznej. Czarką Serca w sensie ezoterycznym włada Słońce. 21-22.06, gdy Słońce wejdzie w 0 st. Raka jego moc jest wielokrotnie spotęgowana.
-działania magiczne oparte o magię solarną są w tym czasie znacznie wzmocnione
-praca nad czakrami serca, oraz splotu słonecznego są znacznie efektywniejsze
-komunikacja z istotami astralnymi jak np żywiołakami (salamandry,sylfy,rusałki,gnomy) jest znacznie lepsze
-tkanina oddzielająca astral od tego wymiaru jest znacznie cieńsza, co czyni komunikacją z Demonami łatwiejszą
-magia ognia jest wzmocniona
wieczór Przesilenia Letniego ma długotrwałą tradycję jako noc podczas, której sztuka dywiancyjna jest znacznie prostsza oraz dokładniejsza
-ładowanie kryształów, ziół oraz innych rzeczy energią solarną
-magia lecznicza, Słońce to ezoteryczny uzdrowiciel
-ładowanie energią solarną lub tworzenie leczniczej wody
-tworzenie i błogosławienie różdżek (ogień) błogosławienie kart Tarota
zaklęcia runiczne oraz prace runiczne, ponieważ runy to znaki żywiołu ognia
-zbieranie ziół

W starożytnych czasach w uroczystości oraz obchody na cześć tego ważnego święta, prawie zawsze rozpalano Ognie Baala (tradycyjne ogniska). Żywioł ognia to siła życiowa, samo życie. Śmierć jest zimna i twarda.
Tradycyjnym kolorem dla tego święta jest biel. Tańczenie w kole, seks, dogadzanie sobie i ucztowanie, wszystkie te są tradycjami typowymi dla Przesilenia Letniego. Tradycja rozpalania Ogni Baala oraz przeskakiwanie przez nie, przetrwały od czasów starożytnych.

SŁOWIANIE – NOC KUPAŁY/NOC ŚWIĘTOJAŃSKA 21-22 CZERWCA
Noc świętojańska wywodzi się ze słowiańskiego święta – Noc Kupały. Poświęcona była starosłowiańskiemu bóstwu – Kupale. Nie do końca wiadomo czy to bóstwo ognia, czy wody. Niektórzy twierdzą, że Kupała była boginią miłości, zachodniosłowiańską boginią płodności i urodzaju oraz patronką “mądrych niewiast”. Kiedyś było to święto ruchome.
Aby zatrzeć słowiańską tradycję, kościół katolicki znalazł temu świętu patrona. Jest nim święty Jan i stąd druga nazwa tego święta – Noc Świętojańska (25 na 26.06)
Noc Kupały była jednym z najradośniejszych świąt słowiańskich.

Rytualne krzesanie ognia :
Noc Kupały to przede wszystkim święto ognia i wody. Przed krzesaniem ognia, gasiło się wszystkie paleniska w całej okolicy. Na cześć Słońca – ognia niebieskiego, krzesano ogień z jesionowego koła ze szprychami (symbol Słońca) i brzozowego kołka (brzoza-święte drzewo Boga Słońca). Stosy pod ogniska przygotowywane były zwykle wcześniej na polanach, wzgórzach i koło wody. Przy ogniskach gromadziły się całe wsie ponieważ udział w uroczystościach zapewniał szczęście, urodzaj i obfite plony.
Skakanie przez ogień :
Skakanie przez ogniska świętojańskie miało oczyścić, chronić przed złymi mocami i chorobami. Młodzi zakochani, przepasawszy się wcześniej bylicą, skakali parami przez ogień trzymając się mocno za ręce. Udany skok wróżył małżeństwo i szczęśliwe życie.
Magiczna moc ziół :
W Dzień Kupały wiele roślin nabierało mocy. Była to przede wszystkim bylica, ale również paproć, dziurawiec, tymianek, rumianek, czarny bez, geranium, leszczyna, koper włoski, piołun, mięta, biedrzeniec, krwawnik pospolity, ruta. Zioła wrzucano do ognisk, noszono wszyte w ubrania, przypięte do pasa, wieszano na drzwiach domów oraz stajen i rozrzucano na rozstajach dróg. Dym ziół unosił się po polach, lasach i wsiach chroniąc je przed gradem i klęskami żywiołowymi.
Zioła należało zrywać wcześnie rano lub w południe tego samego dnia.
Wrzucając zioła do ognia dziewczyny w wiankach na głowach, trzymając się za ręce tworzyły krąg wokół ogniska i śpiewały pieśń.
Szczególną moc miła tej nocy roślina nasięzrzał, która rosła na polanach. Panny szukały tej rośliny wcześniej, a pózniej o północy w Noc Kupały biegły do niej, kąpały się nago w rosie nocnej z rozpuszczonymi włosami i z krzakiem nasięzrzału w ręce wypowiadając zaklęcie na powodzenie wśród mężczyzn.

Szukanie paproci :
O północy wszyscy się zbierali i wybierali na poszukiwanie paproci, która w tą noc miała zakwitnąć. Kwitnąca paproć miała promieniować blaskiem, który wskazywał miejsce w ziemi, w którym zakopany jest skarb. Kto go znalazł ten do końca życia był szczęśliwy i bogaty. Na poszukiwanie paproci wybierali się szczególnie młodzi zakochani, którzy wykorzystywali tą okazję do pobycia sam na sam i do kilku ukradkowych pocałunków i uścisków.
Puszczanie wianków :
Wianek to symbol panieństwa i dziewictwa, które według tradycji puszczały panny na wydaniu. Wianki składały się z kwiatów, ziół mających magiczne właściwości oraz ze świecy. Zarówno wianek jak i świeca przymocowane były na deseczce i w taki sposób przygotowane puszczane były na wodę. Jeśli wianek płynął z nurtem, a świeca się paliła, zbliżył się do innego wianka, lub wyłowił go bliski sercu dziewczyny kawaler, wówczas wróżyło to szczęście. Jeśli wirował, świeczka zgasła lub co gorsze – zatonął, panna nie miała co liczyć na męża.
Obmycie w wodzie :
Woda miała wielkie znaczenie w święcie Kupały, zaś nurzanie się w niej gwarantowało urodę, powodzenie i zdrowie. Jeśli w pobliżu nie było rzeki czy jeziora wówczas obmywało się w rosie nocnej czy nawet deszczu jeśli właśnie padał. W póżniejszych czasach kiedy kościół katolicki przejął to święto można było zażywać takich kąpieli dopiero 24 czerwca kiedy to wody były już “ochrzczone” przez święto Jana.
Rodzima wiara (link)
Wikipedia Noc Kupały (link)
Oblicza Kultury Noc Kupały a Noc Świętojańska  (link)
WICCA – MIDSUMMER/ŚRÓDLECIE 21 CZERWCA
Przed obrzędem, zrób mały płócienny woreczek zapełniony ziołami takimi jak : lawenda, rumianek, dziurawiec, werbena.
Duchowo pogrzeb wszystkie twe kłopoty, problemy, trudy i smutki w tej prośbie, którą tworzysz (woreczek). Zwiąż go czerwoną tasiemką i połóż na ołtarzu żeby użyć podczas rytuału.
Oprócz tego kociołek i czerwona świeca. Jeśli rytuał odbywa się na dworze rozpal małe ognisko i wrzuć woreczek do niego.

Stań przed ołtarzem, lub ogniskiem i wezwij Boga i Boginię własnymi słowami. Z uniesioną różdżką wypowiedz :
“Obchodzę świętowanie południa lata z mistycznymi obrzędami.
O wielka Bogini i Boże
Cała przyroda drży Waszą energią
Ziemia skąpana w cieple i życiu.
Teraz jest czas zapominania minionych trosk i nieszczęść
O ogniste Słońce
wypalaj precz nieużytki
boleśnie
ku ich zgubie
w Waszej wszechpotężnej mocy
Oczyść mnie!”

Połóż różdżkę na ołtarzu. Podnieś woreczek i spal w kociołku podpalając od czerwonej świecy. Wypowiedz :
“Wypędzam cię mocami Bogini i Boga
Wypędzam cię mocami Słońca Księżyca i Gwiazd
Wypędzam cię mocami Ziemi Powietrza Ognia i Wody”

Zobacz jak cierpienia i ból spalają się w nicość i powiedz :
“O łaskawa Bogini
o łaskawy Boże
w tą noc Śródletniej magii modlę się
byście Wy napełnili me życie cudami i radością
Pomogli mi w dostrojeniu się z energiami unoszącymi się w zaczarowanym nocnym powietrzu
Składam Wam podziękowania”

Rozmyślaj nad oczyszczeniem, którego doświadczyłeś. Poczuj moce przyrody rozkwitające wewnątrz ciebie, obmywające cię do czysta poprzez niebiańską energię.
TRADYCJE
Leczenie, czary miłosne i ochronne, zbieranie i suszenie ziół, skakanie przez ogień dla oczyszczenia i odnowienia energii. Co do jedzenia to świeże owoce.
Wiki też daje pewne info na temat tego święta.
Teraz tak. Na pewno znacie pana Janusza Zagórskiego z tv NTV, który jest naczelnym propagatorem ruchu słowiańskiego. Wokół niego skupiają się wszyscy inni zacni Słowianie promujący słowiańską słowiańszczyznę. Jest ich trochę, pewnie pominę kogoś, ale dla przykładu:
Pan Aleks z porozmawiajmy.tv o którym już kiedyś pisałem
Pan Sanjaya z Jasnej Strony Mocy (tutaj paradoks polega na tym, że nazwał swój kanał posługując się terminem zapożyczonym ze Star Warsów, sama ta idea jest satanistyczna, a pan Sanjaya czuje się jakby był poza siłami zła. Panie Sanjaya, nie wystarczy nagrywać filmików ujawniających trochę prawdy, aby być poza siłami zła. Jest pan doskonałym przykładem na to, co napiszę na końcu artykułu.)
Można by tu także wskazać pana Białczyńskiego – eksperta od słowiańskiego pogaństwa.
I wielu wielu innych. Wystarczy sobie pooglądać NTV czy Porozmawiajmy TV, żeby przekonać się kto to jest i jakie poglądy wyznaje.
Cechą wspólną tych panów jest to, że wiedzą oni o spisku tzn. depopulacji i o tym, że Watykan to zło. Ale co najciekawsze za wszystko obwiniają “Żydów”, którzy  rządzą światem. Dokonują takiego właśnie uproszczenia rzeczywistości. (Jest to teza którą obala 5 letnie dziecko po lekturze kilku rozdziałów Biblii. Żyd to pojęcie rzeka nie na ten wpis. Jeśli Żydów traktować jako naród wybrany, to nie mogą oni rządzić światem. Jeśli Żyd oznacza nasienie węża nie mające nic wspólnego z biblijnym Izraelem – zgoda). Do tego gloryfikują Słowian, chcą powrotu do dawnych słowiańskich wartości i obyczajów. Wiedzą, że Watykan przyszedł tutaj na ziemie Lechii i zrobił nam kuku w postaci chrztu i chrystianizacji.
Stuk puk, halo, halo, mili Słowianie czy wy wiecie, że to nie tylko nam zrobił takie kuku tylko całemu światu? Watykan jest twórcą wszystkich religii.
A co najważniejsze – KASUJĄ BIBLIĘ W CAŁOŚCI.
Czyli co mają nam do zaoferowania w zamian za Biblię? Powrót do starych pogańskich wierzeń Słowiańskich praktykowanych w dawnej Lechii.
Doskonałym przykładem dobitnie pokazującym o czym tutaj piszę jest fakt, że pan Zagórski corocznie organizuje nieopodal masywu Ślęży święto Kupały.
Tam zjeżdżają się wszyscy “przebudzeni” Polacy, którzy to wiedzą o depopulacji i o tym, że Watykan jest be. W zamian za to chcą wskrzesić  nasz starosłowiański pogański satanizm.
Czemu akurat tam? Ślęża to arcyważne miejsce  dla starożytnych Słowian, tam odbywały się szatańskie rytuały i spotkania z upadłymi aniołami, którzy lądowali na tej górze swoimi latającymi spodkami. W noc Kupały miały miejsce zapewne szczególnie ważne diabelskie inscenizacje.
Generalnie, tym ludziom to nie przeszkadza. Większość z nich wierzy w to, że żyje na planecie ziemi i wierzy w ufoludków z panem Januszem Zagórskim na czele. To takie pomieszanie z poplątaniem neopogański słowiański new age.
Pan Janusz ostatnio nagrał szereg odcinków w których kontaktował się z demonami przez jakieś medium. Nie chce mi się o tym pisać, sobie zobaczcie jeśli chcecie. To odcinki pt. “Co mówią duchy zmarłych”?
Aha jeszcze co do Ślęży. Kiedyś pisałem o piramidach, piorunach i niebocentryzmie, wspominałem tam o czymś co się tutaj przyda, mianowicie, cytuję samego siebie:
W filmach które podałem jest postawiona teza, że wszystkie miejsca na ziemi w których istnieją piramidy można połączyć liniami prostymi i tworzy się wtedy interesująca siatka, a miejsca kultu upadłych znajdują się na przecięciach tych linii.
Okazuje się, że góra Ślęża leży na przecięciu tych linii. Wspominał o tym także pan Białczyński. Ot cała zagadka rozwiązana. Na tej górze znajduje się miejsce, które upadłe anioły bardzo lubią.  Energia którą Bóg podtrzymuje ziemię jest tam szczególnie silna.
Podsumowując, chcę tym wpisem wyrazić co myślę o słowiańszczyźnie szeroko pojętej i ludziach którzy ją promują.
Zgadzam się z nimi, że Watykan zrobił nam kuku chrztem i chrystianizacją. Zgadzam się co do tego że mamy depopulację. Ale to wszystko z czym się z nimi zgadzam.
Słuchajcie moi mili  Słowianie. Księga Daniela zawiera proroctwa, które wyjaśniają ten stan rzeczy. Watykan to imperium rzymskie  – ostatnie z 4. I opanował cały świat zgodnie z proroctwem. W tym także naszą kochaną Lechię, która przed chrztem praktykowała ten sam satanizm co wszyscy na świecie, a więc kult płodności upadłych aniołów. Nie mamy wielkich powodów do dumy. Bóstwa lechickie to takie bóstwa kultu płodności jak każde inne. Jesteście prześmieszni gdy zgrywacie wielkich myślicieli i wyzwolicieli narodu spod watykańskiego jarzma, a w zamian za to pchacie pseudoobudzonych wyznawców w inną formę satanizmu zwanego starożytną religią Słowian czy jak tam chcecie.
Jak na to patrzę to krew się we mnie gotuje. Jak głupi potrafią być ludzie. Wszystko zostało przepowiedziane przez Izajasza.
https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/08/22/izajasz-1021-resztka-nawroci-sie-resztka-jakuba-do-boga-mocarza/
Ten świat się zawęża, nie ma opcji, aby być poza matrixem i kasować Biblię (ST). Jeśli kasujesz Biblię, choćbyś nie wiem w co wierzył, jesteś po stronie upadłych i nara.
Ludzie którzy kasują Boga Izraela nie mają nic sensownego do  zaoferowania poza bełkotem.
Brain Breaker
P.S. Pan z Jasnej Strony Mocy wie, że nie żyje na planecie ziemi, nagrał nawet filmik o tym, że ziemia jest płaska. I co z tego? Nic.
Czasami jak sobie pomyślę o tym towarzystwie to się przynajmniej śmiesznie robi i się człowiek rozwesela.
Niech żyje Lechia, Lachy i ich starożytny satanizm – kult płodności upadłych aniołów. Hejże!
A tutaj macie filmik jak to fajnie było w tym roku na tej pięknej Lechickiej imprezie:

Budzi się duch narodu! Tia… Otaczają mnie kretyni. Jeden większy od drugiego.

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2017/07/01/noc-kupaly-staroslowianski-lechicki-satanizm-i-jego-propagatorzy-zacni-polscy-slowianie-lechici/


Napisze tak. Odpowiedzmy sobie na kilka kwestii, na które nie odpowiada i nie zadaje pytań Brein Breaker.


 Dlaczego obecnie promuje się wśród Słowian ich satanizm czyli ich bałwochwalstwo jakie wyznawali przed przyjęciem chrześcijaństwa (które też jest bałwochwalstwem)???


Przecież to nie ma sensu.... chyba, że jednak ma sens.


Otóż jak wiadomo z Apokalipsy (którą skasował Brein Breaker), władza Wielkiej Nierządnicy nad zaginionym Izraelem się zakończy. Watykan w obecnej chwili jest obnażany czyli Słowianie tracą wiarę w Katolicyzm i inne kulty chrześcijańskie.


Wzrasta świadomość ludzi (w skutek interwencji Boga). Co zatem chcą uczynić upadli???


Otóż wiedzą, że nie mogą zapobiec upadkowi Wielkiej Nierządnicy chcą ten moment wykorzystać. 
Czyli organizują ruchy które głoszą wielkość Słowian i ich Lechii... te ruchy co one mają na celu???


Wykorzystać niezadowolenie Słowian z powodu widocznej nad nimi władzy Wielkiej Nierządnicy i ukierunkować ja na nowe bałwochwalstwo i skasowanie Biblii.


Dlaczego tak czynią???


Ponieważ Słowianie to zaginiony Izrael i upadli chcą aby na pustyni nikt nie przeszedł pomyślnie osądu Boga.


Brein Breaker nie bierze pod uwagi jednego. Jeśli Słowianie nie byli by narodem wybranym to po co upadli by się tak silili aby zwieść Słowian???


Zobaczmy inną kwestię, a są nią żydzi.


Otóż żydzi (nawet wyznający Talmud) nie jedzą wieprzowiny, ani zwierząt nieczystych ich mężczyźni są obrzezani i  nikt się nie sili aby ich odwieść od przestrzegania Tory.


Tylko Słowianom zaszczepiono (przez chrześcijaństwo i Watykan) jedzenie wieprzowiny i inne przepisy łamania Tory.


Żydom upadli nie zabraniają praktykowania Tory.  Co więcej upadli promują żydów i wspierają ich ataki na Isusa.


Dlaczego???


Ponieważ żydzi nie są zaginionym Izraelem i dlatego upadli doskonale wiedzą, że mogą oni sobie jakieś elementy Tory praktykować. 


Ponadto zobaczmy jedno. Żydzi jako masoreci sfałszowali Biblie czyli dodali kilka ksiąg inne księgi wyrzucili a wszystkie księgi (zawierające słowa Boga) sfałszowali. Czyli to co zrobili żydzi przebili grzechy Słowian. Otóż żydzi sfałszowali słowa Boga!!!!


Ale Brein Breaker tego nie zauważył. 


Za to nie skasował całej Biblii ale wyrzucił Apokalipsę ewangelie Mateusza i Jana i bazuje w swoich wierzeniach na Tanachu czyli sfałszowanej Biblii.

Cyryl

Liczba postów : 998
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by Cyryl on 17th Sierpień 2017, 12:18

Mam tutaj film i kanał który promuje niby Słowian czy raczej państwo Lechia:Kanał ten zawiera cenne informacje.... jednak zauważmy jedno.

Ten pan promuje nie tyle Słowian jako zaginione 10 pokoleń Izraela ale raczej Lechie i zwalcza także Biblie.

Tymczasem nazwa Lechia jest to nazwa bitwy w której Samson samotnie pokonał Filistynów i oślą szczęka zabił 1000 z nich. 

Jak wiadomo z historii Samson był sędzią który był nieposłuszny wobec Boga i miał słabość do kobiet. Jak wiadomo, nie pokonał Samsona żaden mężczyzna czy armia ale pokonała go kobieta a raczej Nierządnica.

Analogicznie Rzym, jako siła militarna nie mogła pokonać Słowian i ich państwa Lechii. Wandalowie czyli  Słowianie pokonali militarnie Rzym. Wcześniej Goci Słowianie także pokonali i zniszczyli legiony Rzymu. 

Czego nie mógł dokonać Rzym jako mąż czyli militarnie. Tego udało się Rzymowi dokonać jako niewiasta (Nierządnica) poprzez wiedzenie i narzucenie wiary i bałwochwalstwa Słowianom. 

To przez bałwochwalstwo sytuacja Słowian jest tragiczna. ponieważ nasz Bóg nie może nam pomóc. 

Sataniści o tym dobrze wiedzą. Zastanowiłem się tutaj:
http://zbawienie.forumotion.com/t248p325-poczatek-upadku-nierzadnicy-i-babilonu

dlaczego autor Jasnej Strony  Mocy nie podał ostatniego zdania zdania Tajemniczego Przymierza.

Odpowiedź jest prosta!!! Ponieważ ostatnie zdanie zawiera informacja w jaki sposób Słowianie mogą zwyciężyć swojego wroga.

Całe przymierze, mówi, że jest sposób na pokonanie upadłych. Ale ostanie zdanie (wycięte) mówi to jasno:

zbawienie napisał:
NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność

Na czym polega rozszerzenie świadomości???


Otóż w Egipcie Izraelici byli świadomi coraz bardziej swojej niewoli i zaczęli szukać swojego Boga.

Zauważmy jedno, obecnie Watykan robi wszystko przez środki masowego przekazu aby pomimo ogromnych zbrodni jakich dokonuje na Słowianach ci nie szukali Boga i nie narzekali na swój los.

Sataniści są świadomi, że jak za mocno przycisną Słowian to reakcja Boga będzie szybka i Lucyfer im nie pomorze. 

Dlatego trzymają Słowian w nieświadomości oraz w różnych kultach które mają na celu  aby ludzie nie szukali swojego Boga.

Rozszerzenie świadomości oznacza, to, że Słowianie muszą sobie zdać sprawę ze swojej niedoli i widzieli beznadziejność swojej sytuacji.

Cyryl

Liczba postów : 998
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach