Mój blog i nowy wpis

Strona 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by thewordwatcher on 10th Styczeń 2019, 09:14

Wreszcie wszystko stało się jasne odnośnie proroctw biblijnych. Rola prezydenta Trumpa także jest wyjaśniona i cele jego są także już jasne.

Widziałem poniższy film, niezmiernie rzadki, który niemal wszystko wyjaśnił oraz wyjaśnił wystarczająco pewne szczegóły, które pozwoliły mnie na zrozumienie sytuacji światowej w połączenie z biblijnymi proroctwami.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=95&v=86nvbLfJzEc

Zdajmy więc sobie sprawę z tego, że wszelkie wydarzenia światowe są kierowane tylko i wyłącznie proroctwami biblijnymi.


Link do artykułu z podkastem.

http://www.proroctwa.com/wreszcie-wszystko-jest-jasne.htm

Teraz będziemy patrzeć na wydarzenia światowe pod nieco innym kątem!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by lusia on 10th Styczeń 2019, 18:43

Bardzo dobry podkast. Dziekuje
Do podobnych wniosków sprzd okolo roku temu doszedl nasz kolega z forum Lotion. Mnie natomiast dalej razi po oczach ów slynny film, na ktorym Franciszek ( Jezuita-
Nierzadnica) cmoka  rączki jednej z rodzin z nasienia węża ( moim zdaniem chyba rotszildy)

http://zbawienie.forumotion.com/t3p525-watykan-wielka-nierzadnica#13608
Druga dziwna sprawa:
E.Rotszild grozi palcem Ksieciu Karolowi ( tez nasienie weza), gdzie jest " szacunek"?

Trzecia sprawa :
Slynny wpis na Twitterze, latorosli rodu D.Rotszilda do prezydenta Trumpa.
Nie dość, że na ty to jeszcze powiedziane z przekleństwem- publicznie do prezydenta mocarstwa USA !!! Rozmowa na temat ich banku

avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by polskapaw on 10th Styczeń 2019, 22:51

Z jakiś powodów jest napisane, że mamy się modlić aby dzień naszej ucieczki nie nastąpił zimą...

Według mnie to jest ostrzeżenie Jezusa, więc ja się o to modlę i wiem, że inni też.

Rozumiem, że dla wielu oznaczałoby to koniec udręk, ale plan to szatan ma pewnie na zimę, ale nie nasz Bóg. Więc módlmy się bo jakiś jest tego powód i nie śpieszmy się do ewakuacji zimą.

Cofnąłem się kilka lat wstecz z wpisami na forum i wiemy, że wielokrotnie już wychodziliśmy i za każdym razem już na 90 %, bo teraz coś się dowiedzieliśmy i nam się zazębiło.

Ja bym tam wolał nie zimą, bo ostrzegał o tym Jezus i On wie lepiej, a zima u nas przynajmniej jeszcze 2 m-ce.

Co do zacytowanego postu Lotiona przez Lusię, to ma swoje racje. Filmik z kłanianiem się papieża może oznaczać, że władza nierządnicy się sypie, może być to także przedstawienie, ale mimo wszystko tylko jedna stolica miesza wino w kielichu i je przyrządza.


polskapaw

Liczba postów : 191
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by Cyryl on 11th Styczeń 2019, 09:49

Co do podkastu Henryka. To moim zdaniem mówi on wiele prawdy.

1. Żydzi nie tylko w różnym czasie uciekali do innych państw aby tam jako agenci zdobywać władzę. Żydzi zmieniają również barwy polityczne i jak jest ku temu okazja to popierają potencjalnych zwycięzców. Zobaczmy żydzi popierają Le Pen z uwagi na protest żółtych koszulek:
https://nczas.com/2019/01/09/zydzi-ida-na-wspolprace-z-narodowcami-we-francji-le-pen-na-drodze-do-wladzy/

2. Widać, że Watykan i syjoniści mają inne wizje swoich NWO. Watykan chce odtworzyć Babilon Wielki na całym świecie natomiast dla syjonistów Babilon Wielki i Nierządnica powoli staje się przeszkodą, do zdobycia władzy.

Syjoniści zatem do zniszczenia Babilonu Wielkiego i Nierządnicy użyją zniewolonych narodów, wykorzystają ich niezadowolenie. Oto co mówi w tym wywiadzie poseł Winnicki od 5 min 50 sekundy:O tym że elity UE czyli Watykanu, chcą stworzyć Babilon czy też odtworzyć wieżę Babel. Zauważmy jedno UE to kopia USA - czyli Babilonu Wielkiego. USA to podobnie jak USA zjednoczone stany czyli państwa zaś Amerykanie to mieszanka różnych narodów oraz ras. To Watykan przy pomocy jezuitów i masonerii stworzył USA, czyli Babilon Wielki. Wcześniej Watykan stworzył Niemcy, czyli również zjednoczone państwa i narody. Teraz Watykan chce tak uczynić z całą Europą w tym ze Słowianami, poprzez wymieszanie ich i zniszczenie narodów poprzez UE. 

Syjoniści wiedzą, że w planie Watykanu oni także zostaną zniszczeni. Dlatego oni zapewne stoją za ruchem żółtych kamizelek i ruchami narodowymi.  Chcą oni zniszczyć Watykan i USA aby wprowadzić swoje NWO czyli kult Bestii. 

3. Dlaczego Isus mówi:

Mat 24 napisał:
(15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa -

Odpowiedź jest prosta. Postawienie ohydy siejącej spustoszenie w miejscu świętym, czyli na górze Syjon, będzie oficjalnym aktem wypowiedzenia wojny Bogu. Bóg nie zezwala nikomu na stawianie na swojej górze żadnych symboli bałwochwalczych. Dlatego to spowoduje gwałtowną reakcje samego Boga. 

Dopóki nie ma owej ohydy na wzgórzu Syjon to oznacza, że upadli liczą się nadal z Bogiem i nie pozwalają sobie na wprowadzenie NWO. 

Pojawienie się tej ohydy będzie dla syjonistów oznaką, że upadli już nie liczą się z Bogiem i wszelkie więzy posłuszeństwa zostały ze Stwórcą zerwane. 

Zobaczmy na termin "Ohyda siejąca spustoszenie" co ona oznacza??? Otóż kiedy Bestia obejmie władzę to nie tylko ludzie będą umierać z powodu rządu Bestii. Także Bóg będzie zsyłał plagi i kary na ludzi aby ci nie przyjęli znamienia Bestii. Tereny pod władzą Bestii będą atakowane plagami Boga. I tak jedna trzecia ludzkości zginie z powodu szóstej trąby. 

Bóg w ten sposób pokaże, że Bestia ma małą władzę skoro nie potrafi swoich poddanych ochronić przed karami Boga. Tymczasem na pustyni Izraelici będą bezpieczni od władzy Bestii, która nie będzie wstanie zagrozić Słowianom.

A zatem Bóg da całemu światu pokaz jak nie tylko niesprawiedliwa ale słaba jest Bestia i smok względem Boga. Tak, ze każdy człowiek będzie wiedział kim jest Bóg prawdziwy!!!!

Cyryl

Liczba postów : 1335
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by thewordwatcher on 11th Styczeń 2019, 12:11

Co do syjonistów, trudno jest powiedzieć, co oni kombinują. Według Planu III Wojny mają ich przynajmniej częściowo zniszczyć.

III Wojna na pewno jest na wokandzie i nie wiele brakuje do niej, a jest grana dokładnie i zgodnie z planem.

Jedynie Bóg im może to pokrzyżować.

Watykan i USA to są definitywnie nie potrzebne już organizacje. Watykan stworzył z masonami USA oraz syjonizm. Teraz Watykan nie popiera syjonizmu ale dąży do III Wojny.

I najważniejszy poza biblijny dowód - Chabad Lubawitch nie jest związany z syjonizmem. jest to odrębna i niezwykle mocna religijna organizacja. To najprawdopodobniej oni kontrolują Putina, Trumpa (Kushner)
i Netanyahu i to oni dążą do fałszywego mesjasza.

Ale jedno jest już bezsporne. Zniszczenie syjonizmu może nastąpić, co oznaczałoby przejęcie nad Izraelem całkowitej kontroli przez Chabad. A Chabadowi kłania się Putin, Trump, Watykan i wielu innych.

Celem Chabadu jest III Świątynia także.

I w tym świetle wygląda na to, że to wszystko może się wydarzyć i Jerozolima będzie... stolicą świata, o ile im na to Bóg pozwoli.

Ale nie myślę, że postawią świątynię.

Objawienie nie wspomina o świątyni w czasach końca, ale wspomina o postawieniu obrzydliwości czyniącej spustoszenie na MIEJSCU ŚWIĘTYM, najprawdopodobniej na wzgórzu Syjon.


A może... nie będą mieli już czasu na zbudowanie świątyni!?


W tym filmie mamy potwierdzenie częściowe moich badań, gdzie jest Syjon i Syjon jest potwierdzony w nieoczekiwany sposób.Film jest po angielsku, ale lektor mówi i pokazuje na modelu świątyni, gdzie dokładnie i jakiej wielkości w stosunku do świątyni była ta twierdza rzymska!!!

Ściana płaczu jest kłamstwem w sensie ściany świątyni, ponieważ jest to ściana twierdzy Antonia.

Ale nawet to jest pewnym błędem ponieważ owa twierdza nie dotykała do świątyni, tylko była kilka set metrów poza nią i była ona wielka, mogła pomieścić 6 tyś wojska.

Są nawet historyczne dowody na to, ze rzeczywiście po świątyni nie pozostał nawet kamień na kamieniu, tak dokładnie ją Rzymianie zburzyli. Mówi o tym także historyk Jozephus.Czyli Syjon jest bardzo bliski miejsca, które zakreśliłem na zdjęciu, a ściana płaczu jest kilkaset metrów wyżej. Czyli świątynia była niżej niż Syjon, poniżej tego wzgórza. Strona główna zbawienie.com

Biorąc to wszystko pod uwagę można przewidywać III WŚ, upadek syjonistów i przejecie władzy przez Chabad wraz z ich fałszywym mesjaszem i stolicą w Jerozolimie, o ile na to wszystko Bóg pozwoli.

Święte miejsce to Syjon, chociaż sama Jerozolima jest także świętym miejscem a nawet cała Ziemia Obiecana.

Teraz jest ewidentne, że siły szatana grają dokładnie według proroctw biblijnych, pragnąc je zrealizować w taki sposób, aby udowodnić Chrześcijaństwu wypełnienie się biblijnych proroctw ponownego zgromadzenia Izraela w Ziemi Obiecanej oraz panowania 'narodu wybranego' przed szatana nad całym światem. 

To już jest widoczne! 

Oto dlaczego pastorzy nasienia węża nie ujawniali tych proroctw religiom Chrześcijaństwa.


Zamykali im Królestwo a sami do niego nie wchodzili także.

Widać teraz wyraźnie, ze oni znają te proroctwa bardzo dobrze i celem ich jest maksymalne zwiedzenie Chrześcijan.

Pozostaje nadal pytanie, do jakiego stopnia Bóg pozwoli się im posunąć w tych oszustwach.

Ale ich działania wskazują jednoznacznie, ze proroctwa te są także przez nasienie węża dobrze znane i oni je dlatego realizują w oszukańczy sposób!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by thewordwatcher on 12th Styczeń 2019, 11:05

Ponownie wyjaśniam nowe zrozumienie proroctw i to wszystko wygląda jeszcze bardziej realnie.

Nowy artykuł na http://www.proroctwa.com/do-czego-to-wszystko-zmierza.htm

Tym razem wszystko jest opisane bardzo jasno i klarownie.

Możemy się spodziewać wcześniej czy później, ze siły szatana same zaczną nam udowadniać, ze Bóg dał władzę obecnemu Izraelowi. Niestety nie jest to Bóg, ale... bóg tego grzesznego świata, szatan!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by Cyryl on 13th Styczeń 2019, 19:29


Cyryl

Liczba postów : 1335
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by thewordwatcher on 14th Styczeń 2019, 14:29

Nowy krótki artykuł na proroctwa.com

http://www.proroctwa.com/jak-daleko-siegaja-zbrodnie.htm

Omówiony film o pedofilii. Przerażająca otwartość pedofilów i morderców nasienia węża.

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by thewordwatcher on 16th Styczeń 2019, 09:44

Kolejna część kłamstw i herezji Pawła.

http://www.zbawienie.com/ohydne-klamstwa-Pawla-2.htm

Znalazłem na witrynie już nie żyjącej Sherry Shriner stronę na temat Pawła, której wcześniej nie widziałem i link nigdy mi nie wpadł pod rękę.

Ona miała pewne problemy ze zrozumieniem Biblii i raczej jej unikałem. Sprzedawała tzw. orgonity oraz wiele materiałów spod jej klawiatury nie dało się przetrawić. Niemniej informacje o Pawle, pomimo chaosu oraz ciągłego powtarzania tych samych wersetów są... co najmniej warte analizy.

Pewne zdania są niezwykle trafne i bardzo dosadne.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by Liksar on 16th Styczeń 2019, 11:19

1 Kor 15
(9) Ja bowiem jestem najmniejszym z apostołów i nie jestem godzien nazywać się apostołem, gdyż prześladowałem Kościół Boży.

(10) Ale z łaski Boga jestem tym, czym jestem, a łaska jego okazana mi nie była daremna, lecz daleko więcej niż oni wszyscy pracowałem, wszakże nie ja, lecz łaska Boża, która jest ze mną.

Sam nawet przyznaje, że nie powinno się z niego czynić apostoła, a jest czym jest.. czyli kim ?
avatar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach