Mój blog i nowy wpis

Strona 14 z 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Re: Mój blog i nowy wpis

Pisanie by huberkinky on 28th Kwiecień 2018, 12:49

Zrobiłem duże uaktualnienia na zbawienie.com.

1. Uaktualnienie strony głównej. Początek jest łatwo zrozumiały i nie liczy na wiedzę czytelników. Bardzo łatwy w zrozumieniu.

2. Zrobiłem olbrzymie uaktualnienie w temacie o planie wyzwolenia Narodu Wybranego.

Były w sumie 4 chaotyczne artykuły z powtarzającymi się sekcjami. Zostało to dobrze uporządkowane i są 2 artykuły plus lista wersetów mówiących o takowym planie Boga.

http://www.zbawienie.com/wybawienie-ludu-Bozego.htm Początek jest bardzo mocny!
http://www.zbawienie.com/dobra-nowina.htm Druga część.

Spójrzcie na ilość wersetów.

http://www.zbawienie.com/dobra-nowina-wersety.htm

I jest także pierwszy artykuł, który rozpoczął ten temat prawie 5 lat temu!

http://www.zbawienie.com/10-pokolen.htm

Razem jest to potężna amunicja w tym temacie.

Zresztą przeczytajcie wstęp do pierwszego artykułu.

http://www.zbawienie.com/wybawienie-ludu-Bozego.htm

Nie pracuję, więc mam o wiele więcej czasu, jak to niektórzy zauważyli i poświęciłem mnóstwo czasu na uporządkowanie tego najważniejszego tematu dla nas, Polaków/Słowian.

Gdybym pracował i robił to w wolnych chwilach zajęłoby mi to co najmniej miesiąc.

Przyjemnej lektury, przynajmniej pobieżnego przejrzenia.
huberkinky

Liczba postów : 169

http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 7th Maj 2018, 08:05

Zmieniłem, poważnie uaktualniłem artykuł o Bestii.

http://www.zbawienie.com/bestia.htm

Nie są łatwe te proroctwa ale duża część bardzo pasuje do siebie.

Odkryłem także prawidłowe zrozumienie przypowieści o pannach mądrych i głupich.

Mat 25:1 Wtedy podobne będzie Królestwo Niebios do dziesięciu panien, które, wziąwszy lampy swoje, wyszły na spotkanie oblubieńca.
Mat 25:2 A pięć z nich było głupich, pięć zaś mądrych.
Mat 25:3 Głupie bowiem zabrały lampy, ale nie zabrały z sobą oliwy.
Mat 25:4 Mądre zaś zabrały oliwę w naczyniach wraz z lampami swymi.
Mat 25:5 A gdy oblubieniec długo nie nadchodził, zdrzemnęły się wszystkie i zasnęły.
Mat 25:6 Wtem o północy powstał krzyk: Oto oblubieniec, wyjdźcie na spotkanie.
Mat 25:7 Wówczas ocknęły się wszystkie te panny i oporządziły swoje lampy.
Mat 25:8 Głupie zaś rzekły do mądrych: Użyczcie nam trochę waszej oliwy, gdyż lampy nasze gasną.
Mat 25:9 Na to odpowiedziały mądre: O nie! Gdyż mogłoby nie starczyć i nam i wam; idźcie raczej do sprzedawców i kupcie sobie.
Mat 25:10 A gdy one odeszły kupować, nadszedł oblubieniec i te, które były gotowe, weszły z nim na wesele i zamknięto drzwi.
Mat 25:11 A później nadeszły i pozostałe panny, mówiąc: Panie! Panie! Otwórz nam.
Mat 25:12 On zaś, odpowiadając, rzekł: Zaprawdę powiadam wam, nie znam was.
Mat 25:13 Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny, o której Syn Człowieczy przyjdzie.

Do tej pory ja myślałem i wielu z nas, że mądre panny to 144.000. Tymczasem nigdzie w Biblii Bóg czy Syn nie nazywają dobrych ludzi - głupimi pannami.

Jak pierwszy werset mówi - podobne będzie Królestwo Niebios do dziesięciu panien,

Czy mądre panny znajdą się w Królestwie a głupie panny nie wejdą do królestwa.

Według innej przypowieści o świecy na stole...

Mat 5:15 Nie zapalają też świecy i nie stawiają jej pod korcem, lecz na świeczniku, i świeci wszystkim, którzy są w domu.
Mat 5:16 Tak niechaj świeci wasza światłość przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.

Czyli świeca oznacza światłość dobrych uczynków. A uczynki te trzeba pokazywać innym, podobnie jak robi się to ze świecą.

W tym kontekście głupie panny miały wszystko w nosie i nie miały żadnych dobrych uczynków, za które mogłyby być wpuszczone do Królestwa Bożego.

Mądre panny miały wiele dobrych uczynków według Prawa i to kwalifikowało je na wejście do Królestwa. Przypowieść ta najprawdopodobniej mówi o sądzie - czy na pustyni czy też na sądzie ostatecznym, tego na 100% nie wiemy.
huberkinky

Liczba postów : 169

http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 14th Maj 2018, 14:38

Zrobiłem kilka uaktualnień na witrynie zbawienie.com.

http://www.zbawienie.com/kolejne-problemy-z-Pawlem.htm
http://www.zbawienie.com/ewangelista-lukasz.htm
http://www.zbawienie.com/apostol-Pawel.htm

Olbrzymi temat, ale warto poświęcić nieco czasu, aby dosadniej opisać problemy, jakie stworzył Paweł dla wszystkich Chrześcijan.

Dopiero teraz jest ewidentne, że Paweł jest kluczem do fałszywych nauk Chrześcijaństwa oraz do istnienia fałszywego Izraela, ponieważ Paweł nie uznaje Izraela cielesnego jako Narodu Wybranego.

Duża część Chrześcijan ignoruje w tej kwestii Pawła wierząc w inne jego opowieści. Zmieniłem także jeden werset w Biblii Mesjańskiej.

Jest z powrotem.. (19) Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego,

A było... Mat 28:19 Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię moje.

Zrobiłem pewne małe śledztwo, skąd się to wzięło - z Biblii Słowiańskiej, która praktycznie... nie istnieje ale... istnieje.

Mam jej dwie kopie - na e-Sword oraz na https://rbiblia.toborek.info/

Jest tam także niezłe oprogramowanie do Biblii i można bezpłatnie zainstalować dużą ilość przekładów, m.n. Biblię Mesjańską oraz... Biblię Słowiańską, która praktycznie jest także Biblią Warszawską, na której jest oparta Biblia Mesjańska.

https://rbiblia.toborek.info/translations/

Hmmm... Biblia Słowiańska została usunięta - zrobiłem uaktualnienie swojej rBiblii i moją kopię w uaktualknieniu zgubiłem.

Coś mnie się przypomina, że Biblia Słowiańska to wynik kogoś, kto skopiował początkową Biblię Mesjańską i zmienił jej nazwę na Biblię Słowiańską.

I znalazłem historię tej Biblii.

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/biblia-mesjanska-w-programach-e-sword-i-the-word,2283.html

Google czasami się przydaje. bounce bounce bounce

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3004

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 19th Maj 2018, 11:47

Nowy artykuł na proroctwa.com

http://www.proroctwa.com/szczego%C5%82y-Bozego-planu.htm

Dalsze szczegóły Bożego planu wyzwoleniu Słowian

Czy Polska ma jakiekolwiek szanse na wyzwolenia się spod jarzma nasienia węża!?
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tabitha on 20th Maj 2018, 16:53

Dziekuje za to opracowanie, zawsze podnosisz mnie ty, bracia i siostry piszace tutaj na duchu. Jedno co mnie w tym zmartwilo to ten cytat: Jeremiasza 3:(14) Nawróćcie się zbuntowani synowie - powiedział Pan - bo Ja będę rządził nad wami a zbiorę was po jednym z miasta i dwóch z rodziny i wprowadzę cię do Syjonu. (15) I dam wam pasterzy według mojego serca, a oni na pewno napełnią was wiedzą. Mam 4 - ro doroslych dzieci i nie wszyscy sa religijni. Jeden z synow, nawet przestal wierzycw Boga. Inny po przezyciach, nie potrafi stanac na nogi - wierzy jeszcze w nauki swiadkow, corka jest SJ. Trzeci w rozmowach ma najbardziej otwarty umysl - ale widze marne szanse dla moich bliskich - niestety, a czasu nie zostalo nam wiele.

Tabitha

Liczba postów : 106

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tabitha on 20th Maj 2018, 16:55

Dziekuje za to opracowanie, zawsze podnosisz mnie ty, bracia i siostry piszace tutaj na duchu. Jedno co mnie w tym zmartwilo to ten cytat: Jeremiasza 3:(14) Nawróćcie się zbuntowani synowie - powiedział Pan - bo Ja będę rządził nad wami a zbiorę was po jednym z miasta i dwóch z rodziny i wprowadzę cię do Syjonu. (15) I dam wam pasterzy według mojego serca, a oni na pewno napełnią was wiedzą. Mam Czworo doroslych dzieci i nie wszyscy sa religijni. Jeden z synow, nawet przestal wierzycw Boga. Inny po przezyciach, nie potrafi stanac na nogi - wierzy jeszcze w nauki swiadkow, corka jest SJ. Trzeci w rozmowach ma najbardziej otwarty umysl - ale widze marne szanse dla moich bliskich - niestety, a czasu nie zostalo nam wiele.

Tabitha

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tabitha on 20th Maj 2018, 16:55

Dziekuje za to opracowanie, zawsze podnosisz mnie ty, bracia i siostry piszace tutaj na duchu. Jedno co mnie w tym zmartwilo to ten cytat: Jeremiasza 3:(14) Nawróćcie się zbuntowani synowie - powiedział Pan - bo Ja będę rządził nad wami a zbiorę was po jednym z miasta i dwóch z rodziny i wprowadzę cię do Syjonu. (15) I dam wam pasterzy według mojego serca, a oni na pewno napełnią was wiedzą. Mam czworo doroslych dzieci i nie wszyscy sa religijni. Jeden z synow, nawet przestal wierzycw Boga. Inny po przezyciach, nie potrafi stanac na nogi - wierzy jeszcze w nauki swiadkow, corka jest SJ. Trzeci w rozmowach ma najbardziej otwarty umysl - ale widze marne szanse dla moich bliskich - niestety, a czasu nie zostalo nam wiele.

Tabitha

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jacek86 on 20th Maj 2018, 21:03

Szczerze powiedziawszy, to ja w całej swojej rodzinie jakoś średnio widzę nawet tych dwóch kandydatów. Wink Siebie nie biorę pod uwagę, bo wydaje mi się to trochę mało skromne. Wink

Także nie wiem jak to będzie, ale nie jesteś sam bracie z tym zmartwieniem!!! Wink
Jacek86

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 20th Maj 2018, 23:04

U mnie też jestem sama ale moja grupa krwi świadczy że jestem " jakimś tam mieszańcem".

W każdym razie mam wielką szansę na Wielki Ucisk o ile nastąpi za mojego życia i będę mogła dać świadectwo własnym życiem dla Boga.

Dlatego w moim przypadku Porwanie nie jest dla mnie aż tak istotne skoro mogę być pominięta(oczywiśie bardzo mi przykro z tego powodu) ale najważniejsze jest że będę mogła brać udział w Życiu Wiecznym jeżeli jest taka wola Pana.

Jaką drogą tam się dostanę?
Nie wiem ale wiem że Bóg mnie nie opuści.

Kasia

Liczba postów : 1235

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 20th Maj 2018, 23:39

Fragment może odnosić się do czystych Izraelitów, pamiętajmy też, że są fragmenty o tym że do szat Izraelitów będzie się łapało nawet po kilka osób dodatkowo i razem będą szli na pustynię.

Sami nie wiemy w jakim stopniu jesteśmy " czyści" a w jakim nie, wiec też nie przesadzajmy.

Wątpię, że Bóg uczyniłby tak , że jeśli ktoś ma czyste geny, a jest złym to go zabierze szybciej niż kogoś kto ma pomieszane geny, a jest jednak dobrym człowiekiem.

Dla Boga liczą się uczynki i to jacy jesteśmy, DNA i tak Bóg ma zamiar naprawić na pustyni, wiec to nie jakiś problem Very Happy

Ojciec potrzebuje osób, które chcą i będą chcieli mu służyć i żyć w zgodzie na ziemi !

Liksar

Liczba postów : 1271

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 21st Maj 2018, 02:57

To jest ludzki sposób myślenia, ale Boży jest nieco inny.

Odnośnie Narodu Wybranego Bóg wybrał tylko jeden naród - potomków Noego, Abrahama, Izaaka, Jakuba itp.

Pamiętajmy że jedynie rodzina Noego przeżyła potop. Czyli nikt nie ma taryfy ulgowej odnośnie Narodu Wybranego. Naród Wybrany to... człowieczeństwo, lud bezpośrednio stworzony przez Boga.

Ten Naród ma sprawować rządy nad resztą świata i musi świecić przykładem dla niego.

Pochodzenie rodowe jest więc podstawą ale postępowanie jest także następnym stopniem kwalifikacji.

Czy krew stanowi o przynależności do Narodu Wybranego? Tego raczej nikt nie wie, albo ci, którzy wiedzą nam tego nie ujawnią.

Miasto według tych wersetów nie oznacza Nowego Jorku czy Warszawy.

Miasto w dawniejszych czasach oznaczało grupę domów otoczonych murem ochronnym z wieżą lub wieżami strażniczymi. To byłoby mniejsze dzisiaj niż jedna dzielnica miasta.

Dalej, mamy w proroctwach o tym, że dopiero na samym końcu bałwochwalcy zrozumieją swe błędy i odwrócą się od swoich bałwanów.

Dopiero na pustyni będzie sąd!

Oznacza to obecność niektórych grzeszników, którzy staną na pustyni na sądzie i część z nich powróci do swego miejsca zamieszkania.

Nawet, jeżeli ktoś z naszej rodziny nie jest czysty genetycznie, a jest dobrym człowiekiem, będzie żył w królestwie Bożym ale nie będzie członkiem Narodu Wybranego.

W tym świetle niektóre nasze spekulacje wydają się właśnie... spekulacjami o nas i o naszych rodzinach.

Nam pozostaje stosowanie się do Prawa i modlitwy. Bycie poza Narodem Wybranym nie oznacza klęski czy kary. Po prostu nie jest się członkiem Izraela.

Prawo i sprawiedliwość Boża będzie na całej ziemi, która będzie rajem, a 144.000 oraz Izrael będzie czymś w rodzaju rządzącego państwa nad całym Królestwem Bożym przez 1000 lat!

Po 1000 lat nastąpi ponowny sąd przy wypuszczeniu szatana i dopiero wtedy nie będzie już starych rzeczy i sam Bóg zamieszka na Nowej Ziemi.

Naród Wybrany połączy się najprawdopodobniej z resztą już DOSKONAŁEGO ŚWIATA.

Zbyt negatywnie patrzymy na niektóre sprawy!

thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 21st Maj 2018, 10:47

Siostry i Bracia, przypomnijcie sobie ten fragment z Mateusza ( 22 rozdziała ):

1 A Isus odpowiadając, mówił do nich znowu w podobieństwach tymi słowy:

2 Podobne jest Królestwo Niebios do pewnego króla, który sprawił wesele swemu synowi.

3 I posłał swe sługi, aby wezwali zaproszonych na wesele, ale ci nie chcieli przyjść.

4 Znowu posłał inne sługi, mówiąc: Powiedzcie zaproszonym: Oto ucztę moją przygotowałem, woły moje i bydło tuczne pobito, i wszystko jest gotowe, pójdźcie na wesele.

5 Ale oni, nie dbając o to, odeszli, jeden do własnej roli, drugi do swego handlu.

6 A pozostali, pochwyciwszy jego sługi, znieważyli i pozabijali ich.

7 I rozgniewał się król, a wysławszy swe wojska, wytracił owych morderców, i miasto ich spalił.

8 Wtedy rzecze sługom swoim: Wesele wprawdzie jest gotowe, ale zaproszeni nie byli godni.

9 Idźcie przeto na rozstajne drogi, a kogokolwiek spotkacie, zaproście na wesele.

10 Słudzy ci wyszli na drogi, sprowadzili wszystkich, których napotkali: złach i dobrych, i sala weselna zapełniła się gośćmi.

11 A gdy wszedł król, aby przypatrzeć się gościom, ujrzał tam człowieka nie odzianego w szatę weselną.

12 I rzecze do niego: Przyjacielu, jak wszedłeś tutaj, nie mając szaty weselnej? A on oniemiał.

13 Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu nogi i ręce i wyrzućcie go do ciemności

Moim zdaniem tyle w temacie. Starajmy się przestrzega Prawa a będzie wszystko dobrze!!!. W oczach Boga jesteśmy każda/każdy kimś wyjątkowym ( właśnie min. dla tego że jest nas tak mało, że wybrani Nim wzgardzili ) ... jeśli tylko potrafimy się podnieść ponad naszą marność i zacząć przestrzegać Prawa ...

a przede wszystkim kochać Boga ... sercem, duszą i całą myślą swoją.
Iraeneus

Liczba postów : 576

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 22nd Maj 2018, 22:10

Moim zdaniem te słowa Jeremiasza:

Jeremiasza napisał:Jeremiasza 3:(12) Idź i czytaj te słowa ku północy, i powiedz: powróć do mnie o domu Izraela - mówi Pan - nie stanę przeciwko wam z surowym obliczem, gdyż Ja jestem miłosierny - mówi Pan - i nie będę się na was gniewał na wieczność! (13) Tylko rozpoznaj swoją winę, że zgrzeszyłaś przeciwko Panu, twemu Bogu, skierowałaś swe drogi ku obcym pod każdym zacienionym drzewem, a mojego głosu nie usłuchałaś - mówi Pan. (14) Nawróćcie się zbuntowani synowie - powiedział Pan - bo Ja będę rządził nad wami a zbiorę was po jednym z miasta i dwóch z rodziny i wprowadzę cię do Syjonu. (15) I dam wam pasterzy według mojego serca, a oni na pewno napełnią was wiedzą.

Oznaczać mogą co innego.

Otóż zaginionych Izraelitów - Słowian - na pustyni nie musi by garstka czyli kilka milionów, ale może być nawet kilkadziesiąt milionów czy nawet więcej.

Te słowa mówią tylko tyle, że Bóg zabierze do ziemi obiecanej tylko kilka milionów. 

Zobaczmy Bóg mówi, że do ziemi obiecanej czyli do Syjonu wejdzie tylko po jednym z przedstawicieli Izraelitów. 

Musimy zrozumieć jedno.  Isus w ewangelii Mateusza nauczał i naucza zaginionych Izraelitów do tego jak przejść test posłuszeństwa Boga na pustyni. Pisałem o tym tutaj:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/06/03/ewangelia-mateusza-czyli-przygotowanie-zaginionego-izraela-do-sadu-boga-na-pustyni/

Ez 20 napisał:(33) Jak żyję - mówi Wszechmocny Pan - będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.
(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.
(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;
(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan.
(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.
(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.

Zrozummy jedno. Wcześniej na pustyni, jak Mojżesz wyprowadził Izraelitów to żaden Izraelita z pokolenia Mojżesza nie wszedł do ziemi obiecanej (łącznie z Mojżeszem). Do ziemi obiecanej weszło dopiero następne pokolenie Izraelitów. 

To pokazuje, że na pustyni Bóg podobnie jak wcześniej da rozproszonym i dosyć licznym Izraelitom swoje prawa.... i będą to nie tylko stare nakazy i zakazy z Tory ale także nowe... które trzeba będzie respektować i wypełniać.  

Zobaczmy Isus kład szczególny nacisk na wybaczanie i szanowanie bliźniego w swoich naukach dlaczego??? Ponieważ na pustyni będzie tłoczno i trzeba będzie by ugodowym oraz po prostu będziemy stykać się z różnymi ludźmi wywodzącymi się z różnych narodów i mających różne zwyczaje. 

Dodajmy do tego, że Słowianie są demoralizowani przez mass media i inne narzędzia szatańskiego prania mózgu przez co na pustyni zwyczajnie buntowników będzie więcej niż posłusznych. Dlatego do ziemi obiecanej wejdzie garstka. 

Zobaczmy te słowa:

Ez37 napisał:(1) Spoczęła na mnie ręka Pana; i wyprowadził mnie w swoim duchu, i postawił mnie na środku równiny, która była pełna kości.
(2) I poprowadził mnie dokoła nich w różne sposoby, i ujrzałem bardzo dużo na powierzchni równiny, były zupełnie wyschłe.
(3) I rzekł do mnie: Synu człowieczy, czy te kości będą żyły? Ja powiedziałem: Wszechmocny Panie, Ty to wiesz.
(4) I rzekł do mnie: Prorokuj nad tymi kośćmi i powiedz do nich: Kości wyschłe! Słuchajcie słowa Pana!
(5) Tak mówi Wszechmocny Pan do tych kości: Oto Ja sprowadzę na was dech życia.
(6) I dam wam ścięgna, i dam ciało dla was, i powlokę was skórą, i włożę wam mego Ducha, i będziecie żyli, i poznacie, że Ja jestem Pan.
(7) Prorokowałem więc, jak mi Bóg nakazał. A kiedy prorokowałem, powstało drżenie,  a kości zbliżyły się, każda do swego stawu.
(Cool I patrzyłem: a oto ścięgna i ciało rosły na nich; a skóra pojawiła się na wierzchu, ale nie było w nich życia.
(9) I On rzekł do mnie: Prorokuj ku wiatrowi, synu człowieczy, i powiedz wiatrowi: Tak mówi Pan: Przyjdź z czterech stron świata i tchnij nad martwymi, a ożyją.
(10) I prorokowałem, jak mi rozkazał, i dech życia wstąpił w nich i ożyli, i stanęli na nogach - rzesza bardzo wielka.
(11) I rzekł Pan do mnie mówiąc: synu człowieczy, te kości - to cały dom Izraela i oni mówią: nasze kości stały się suche, nasza nadzieja przepadła, jesteśmy bardzo wyczerpani.
(12) Dlatego prorokuj i powiedz im: Tak, mówi Pan: Oto Ja otworzę wasze groby i wyprowadzę was z waszych grobów i wprowadzę was do ziemi Izraela.
(13) I poznacie, że Ja jestem Pan, gdy otworzę wasze groby i mogę wyprowadzić swój lud z ich grobów.
(14) I włożę w was mojego Ducha, i będziecie żyli; i umieszczę was na waszej ziemi, i poznacie, że Ja jestem Pan, to powiedziałem i tego dokonam - mówi Pan.

Na pustyni będzie zapewne wielka Rzesza ludzi ale do ziemi obiecanej wejdzie garstka.

Zobaczmy coś ciekawego. Isus szkolił swoich Apostołów przez okres 3,5 roku i tak samo niewiasta czyli Słowianie na pustyni mają być szkoleni przez Boga przez okres 3,5 roku.

Zobaczmy coś ciekawego, ludzie z innych narodów będą cierpieć ucisk z rąk Bestii jednak Wielka Rzesza  ich czyli być może setki miliony odmówić może przyjęcia znaku Bestii przez co oni zyskają zbawienie.

Jak zatem widać porwanie na pustynie nie gwarantuje zbawienia tak samo jak życie pod władzą Bestii nie gwarantuje potępienia. 

To kto jest Izraelitą wie tylko Bóg.

Co do grup krwi, to zauważmy coś ciekawego. Od urodzenia każde państwo wie jaką mamy grupę krwi. W szpitalu każde niemowlę ma zbadaną i wpisaną grupę krwi. A zatem po co państwa badają nasze DNA dokładniej skoro mają i tak wiedzą jaką mamy grupę krwi???

Coś mi się wydaje, że sama krew nie musi dawać odpowiedzi na pytanie kto jest Izraelitą. Dlatego władze chcą dokładniejszych danych na temat naszego DNA.

Cyryl

Liczba postów : 1253

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 26th Maj 2018, 10:00

Coś mi się wydaje, że sama krew nie musi dawać odpowiedzi na pytanie kto jest Izraelitą. Dlatego władze chcą dokładniejszych danych na temat naszego DNA. napisał:

Tak właśnie jest Cyrylu. W jednym z dzisiejszych postów to wyjaśniłem.

http://zbawienie.forumotion.com/t320p175-czasy-konca

Napisałem nowy artykuł na temat mediów socjalnych. Dopiero niedawno zdałem sobie sprawy, jak bardzo są one niebezpieczne.

http://www.proroctwa.com/manipulacje-satanistow.htm

Mam nadzieję, że część rodaków nieco w tej kwestii wyluzuje.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 4th Czerwiec 2018, 07:40

Skończyłem mój nowy artykuł, niezwykle mocny na temat galopującego lucyferianizmu w kościołach Chrześcijaństwa.

Ów lucyferianizm już jest i to od wieków. Ale nie został on jeszcze zidentyfikowany oraz ujawniony.

http://www.zbawienie.com/chrzescijanska-doktryna-lucyferianska.htm

Dla wielu Chrześcijan może to być szokiem, ale fakty świadczą bardzo jednoznacznie o masowym stosowaniu owej doktryny.

Przyjemnej lektury!
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 5th Czerwiec 2018, 07:58

Przypadkiem wdusiło mi się minus..sorrki!

Obserwator

Liczba postów : 1305

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 5th Czerwiec 2018, 13:38

Dobre chęci się także liczą. bounce bounce bounce

Uczciwość także.

Bracia i siostry. Zrobiłem uaktualnienie najnowszego artykułu o bardzo mocny sygnał.

http://www.zbawienie.com/chrzescijanska-doktryna-lucyferianska.htm

Napisałem niejako odezwę do Narodu Wybranego, prośbę o bezpośrednie zwracanie się do Boga o pomoc w modlitwie Ojcze nasz.

Wyobraźmy sobie sytuację naszą i Boga.

Bóg zaprzysiągł nam, że nas wyzwoli. Jak na razie mała garstka Go posłuchała i prosi Go o pomoc. Podejrzewam bardzo poważnie, że wielu z nas, ze mną włącznie ową pomoc otrzymuje.

Ale... Bóg publicznie to przysiągł i jeżeli my nadal, mam na myśli Naród Wybrany, nie raduje Jego serca, to szatan aż wyje z uciechy i reputacja Boga jest poważnie nadszarpnięta.

Zaapelujmy razem do jak największej ilości rodaków, aby zaczęli Biga prosić zgodnie z Jego wolą w modlitwach o pomoc. A grozi nam wielkie niebezpieczeństwo.

Prośby do królowej niebios nie wchodzą oczywiście w rachubę. Postarajmy się nieco i pomóżmy naszym braciom i sistrom, aby nieco to zrozumieli i zaczęli Go prosić o pomoc i ochronę.

On na 100% na to właśnie czeka a niebezpieczeństwo jest coraz bliżej.

Wiem, że uważacie że ja panikuję!

To nie jest panika. Takiej sytuacji na świecie, takich ostrych ataków na całe światowe Chrześcijaństwo jeszcze nie widziano w dziejach świata.

Być może nastąpi III WŚ ale nie nastąpi w Polsce i pośród innych Słowian, jeżeli będziemy Go prosić o ochronę i błogosławieństwa.

Pomóżmy i sobie, i Bogu, zachęcajmy każdego, kogo znamy. Sami piszmy, poprawiajmy co ja napisałem, piszmy inaczej ale zgodnie z Jego wolą.

Spójrzmy na te linki...

Zaczynają się ćwiczenia NATO z Izraelem włącznie. Już chyba gorzej być nie może!

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.haaretz.com%2Famp%2Fworld-news%2Frussia-nato-israel-in-major-nato-exercise-1.6140090&edit-text=

https://histmag.org/Boze-Cialo-od-herezji-do-jednego-z-glownych-swiat-Kosciola-5670
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by polskapaw on 5th Czerwiec 2018, 14:59

Co do modlitwy naszej i innych Polaków:

Wg mnie, jeśli się łamie nagminnie prawo Boga i ma się jakiś grzech, od którego jesteśmy uzależnieni i nie wiele z tym robimy, to modlitwa nie wiele da. Po prostu jak groch o ścianę. Możemy płakać, uniżać się i biczować, ale to bez różnicy jak potem dalej się jest jaki jest.

Jeżeli Bóg widzi, że modlitwy do Niego są skierowane od ludzi stosujących zasady, to On inaczej je widzi.
To jest tak jak się ma dzieci. Jedno non stop coś broi i robi to z premedytacją a drugie jest posłuszne. Komu rodzic z większą chęcią wysłucha prośby? I założę się, że nawet czeka na te prośby bo chce temu dziecku pomóc, ułatwić i z radością wykorzysta swoje możliwości dla dobra tego dziecka. A co z dzieckiem żyjącym wg siebie? Rodzic patrzy i chciałby coś dla niego zrobić, ale czy zrobi tyle co pierwszemu dziecku? Wiadomo, że nie bo by było niesprawiedliwie. Czeka więc, jest mu przykro ale musi czekać...

Prawdopodobnie reakcja Boga na nasze modlitwy jest taka jak nasza reakcja na Jego prawo.
Jak w praktyce realizujemy przykazania,to On w praktyce realizuje nasze prośby.

Myślę też, że Bóg obserwując prawego człowieka z chęcią i wielką radością, bez modlitw tworzy wiele dobra wokół takiej osoby co ułatwia życie też innym. Pomnóżmy teraz to razy milion...

polskapaw

Liczba postów : 178

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 6th Czerwiec 2018, 02:54

Opinia - każdy ją posiada i często jest ona błędna - jak w twoim poście.

Negujesz polecenie Isusa - a wy tak się módlcie.

To jedno. Drugie... w modlitwie mamy takie zdanie:

i wybacz nam nasze winy jak i my wybaczamy naszym winowajcom.

Czyli modlący są grzesznikami proszącymi o wybaczenie grzechów. Na jakiej zasadzie?

Jeśli my nie wybaczymy naszym winowajcom, Bóg nam nie wybaczy, ponieważ z naszej strony byłaby to hipokryzja. Jak Kali kraść to dobrze, ale jak Kalemu ukradziono, to źle.

Jest jeszcze trzeci element. Jest to wolą Boga, abyśmy się do Niego modlili. Ową wolę, także powtórzoną przez Isusa ignorujesz i efekt jest nie trudny do przewidzenia.

Gdyby modlitwy nic nie dawały, Bóg nie polecałby, aby się modlić. Za pomocą modlitwy mamy duchowe połączenie z Bogiem. Szatan nie jest w stanie tego przerwać! Poza połączeniem tekst modlitwy do nas zaczyna w końcu docierać i wywierać wpływ na nasze zachowanie się.

Jak doskonale wiemy, WSZYSTKIE modlitwy docierają do Boga i jest wiele na to dowodów.

Ludzie modlący się do Boga zgodnie z Jego wolą otrzymują często błogosławieństwa i pomoc za pomocą Ducha Bożego a także pomoc aniołów w skrajnych przypadkach. Wiele takich przykładów w Biblii. Nie czytałeś?

Modlitwa to najważniejszy element naszych stosunków z Bogiem. Bez modlitwy człowiek jest jak pień drzewa. Brak śladów życia duchowego.

Brak modlitwy to brak chęci do walki z grzechem, brak uczucia miłości a zwłaszcza zaufania do naszego Ojca, który właśnie w ten sposób nas wychowuje.

Człowiek nie modlący się do Boga ujmuje Bogu chwały i w ten sposób grzeszy. Jest niewdzięcznikiem, który ignoruje Dawcę wszystkiego.

To jest Boże przykazanie, aby do Boga się modlić. Po to także musisz święcić sabat - oczywiście z modlitwą.

Modlitwa jest najważniejszym czynnikiem w naszych stosunkach z Bogiem i pozwoli ona nam uzyskać życie wieczne i doskonałość.

Bez modlitwy nie ma zbawienia.

Dlatego szatan robi wszystko, abyśmy nie mieli czasu na modlitwy i nas do tego za wszelką cenę zniechęca. Rezultaty znamy.

Przykład z dziećmi także jest nie trafiony.

Ja byłem w rodzinie bardzo nielubiany za zadawanie wielu pytań i mojego uporu. Ale byłem posłuszny pomimo złego mnie traktowania i stałem się dojrzałym człowiekiem, czego się ode mnie nie spodziewano.

Są przypadki zupełnie odwrotne i niestety tylko Bóg zna serca ludzkie, Dlatego mamy obowiązek modlitwy i owe modlitwy czynią bardzo często cuda pośród wielu ludzi!
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 6th Czerwiec 2018, 15:36

Zgadzam się, że modlitwa to najważniejsza sprawa. 

Na czym polega bałwochwalstwo???

Na modlitwie do innych bogów.

Dlatego Bóg nie tylko nakazuje modlitwę nam ale także zakazuje bałwochwalstwa czyli modlenia się do innych bogów (upadłych aniołów).

Wbrew pozorom modlitwa to nie tylko nasze prośby do Boga, ale także i nade wszystko nasze podziękowania Bogu za to co mamy.

I tak ja często w duchu dziękuje Bogu za to co mam, a mam bardzo wiele.

Psalmy to przecież modlitwy wdzięczności do Boga.

Modlitwa to także wychwalanie Boga i głoszenie chwały Boga za dobra jakie nam daje.

I właśnie psalmy to przykład modlitw.

Psalmy to wysokiej klasy poematy które są modlitwami. Cała księga psalmów pokazuje, że modlitwy to najważniejszy element łączący człowieka i Boga.

Cyryl

Powrót do góry Go down

Pisanie by polskapaw on 6th Czerwiec 2018, 16:28

Nie myślę, że ktoś jeszcze mój post odebrał jak ty Henry.

Tak czy inaczej, wiemy jak wyglądają modlitwy, polegające na powtarzaniu bezmyślnym, klepaniu regułek i na najzwyklejszym chciejstwie, typu daj daj daj, więc same wypowiadanie  słów modlitwy to nie modlitwa. No ale wiesz lepiej.

Ech, szkoda czasu na odnoszenie się do rzeczy oczywistych, które napisałem a tym bardziej do twojej oceny, bo póki co nie należysz do tych co mnie będą sądzić, choć pretendujesz do 144 tyś. Czytałem nie raz twoje posty, których wydźwięk właśnie taki był. Zachowujesz się jakbyś pretendował do bycia sędzią który będzie sądził narody z ramienia Boga, być jednym z tych co będą rządzić narodami wraz z Jezusem.

Dla Ciebie ten post to atak, a to co napisałeś o mnie :Negujesz polecenie Isusa to tylko zwrócenie mi uwagi. W takim razie atakowani przez ciebie są tu prawie wszyscy i ci z innych witryn też, a my tylko zwracamy ci uwagę.

Drodzy czytelnicy i użytkownicy - wiedza nie zbawia i nie daje miejsca w 144 tyś. Wiedza wielokrotnie okazała się nieprawdą i to co się wie nie oznacza, że tak jest faktycznie To jakim się jest i jak się postępuje świadczyć będzie o nas na sądzie...czyli CZYNY a nie wiedza, która zbyt często okazuje się kłamstwem.

Spodziewam się, że obronią Henrego ci co "mają wiedzę", no ale to nic nie zmienia.

Pozdrawiam tych co chcą dobrze, tych z pokorą pomimo, że coś wiedzą - uwielbiam takich ludzi Very Happy choć wielu już takich tutaj nie pisze bo nie pasowali do tego forum i nawet sami odeszli. Myślę, że ich praca owocuje gdzieś bardziej na innych witrynach a przede wszystkim w życiu codziennym.

Stosując Henry twoje podejście do ataków na siebie, sam żądam takiego podejścia do mnie i do innych. Nie jesteś sędzią, mylisz się i podajesz nieprawdę jako prawdę świadomie czy też nie zbyt wiele razy i nie ma znaczenia, że twoje zdanie na ten temat jest inne bo tylko niewielu tutaj tego nie widzi. Myślę nawet że widzą, ale pycha posiadania intelektu i "wiedzy" zasłania zło jakie tu się dzieje i wielu to starało się pokazać by z tej drogi zawrócić.

Nie stać mnie na batalię z tobą więc możesz wygrać, ale zwycięzcy też podlegają sądowi.  Zaczęło się od tego, że stanąłem kiedyś w obronie uczciwych tutaj ludzi. Od tego czasu ci nie odpowiadam.

polskapaw

Liczba postów : 178

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 6th Czerwiec 2018, 17:09

Chciałbym się odnieść do powyższych opinii na temat modlitwy.

Myślę, że polskapaw ma w tym rację, co napisał o wysłuchiwaniu modlitw przez Boga, jeśli chodzi o ludzi notorycznie grzeszących i zwracających się do bałwanów. Jestem pewien, że takie modlitwy za wiele zminić nie mogą.

Co innego jest w sytuacji, gdzie grzesznik nawraca się do Boga i Jego Prawa i poprzez modlitwę świadomie kierowaną do Boga, prosi o wsparcie. Bóg znajac intencje tego człowieka na pewno go wysłucha.

Ale klepnięcie modlitwy nawet przez miliard ludzi, tylko dla wyczynu, bo może akurat taka opcja coś da, a może nie, raczej nie byłaby uznana przez Boga jako akt szczerego oddania i ubłaganie Jego osoby.

To musi być według mnie w pełni świadome działanie poparte czynami, z których wybaczanie bliźnim i wierność Bogu stoi na pierwszym miejscu.

Nie zauważyliście, że Ojciec nie zawsze pomaga nam od razu, ale daje nam często czas i sprawdza nasze postępowanie???

Ponadto, nie mogę się zgodzić z twierdzeniem, bez modlitwy nie ma zbawienia.

To spora przesada!

A co z Izraelitami, którzy nadal mają szansę na zbawienie, ale są zwiedzeni i oczy otworzą im się dopiero na pustyni?

Czy i oni, mimo dobrych uczynków, są skazani na potępienie ponieważ obecnie nie stosują modlitwy?

Myślę, Henryk, że powinieneś nieco inaczej formuować wypowiedzi.

Modlitwa jest elementem nawrócenia i to jest automatyczne, że ktoś, kto uświadomi sobie, że Bóg istnieje i chce się do Niego zbliżyć, to wykonuje się coś, co nazywamy modlitwą.

Ale przykazania o modlitwie, jako takiego nie ma.

Modlitwa istniała od pokoleń, ale Isus sprecyzował, jak należy robić to właściwie i nie popełniać błedów obłudników.

Nie powiedział, że ten kto nie będzie się modlił zginie.

Przyznam się, że osobiście nie modlę się codziennie, ponieważ zwracam się do Ojca tylko z ważnymi sprawami, ale codziennie myślę o Nim i Jego Prawie i rozmyślam w duchu o Nim wciaż i wychwalam Jego mądrość i dokonania.

Czuję z Nim połączenie i wiem, że On zna każdą moją myśl i dotąd nie potrafię się nadziwić, jak to w życiu codziennym cały czas idzie jakby "po mojej myśli".

Jestem szczęśliwy, wiodę proste życie, moja rodzina niebawem znów się powiększy, a mój pierworodny jest przecudownym dzieckiem.

Czy to nie błogosławieństwa wynikające po prostu z tego, że jestem sprawiedliwym i czczę Ojca w duchu i w prawdzie?

Myślę, że wielu z nas tak ma i Bóg nas wysłuchuje, ale co z milionami ludzi nadal żyjącymi w grzechu, głównie bałwochwalstwa, które wszystko niweczy???

Obserwator

Liczba postów : 1305

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 7th Czerwiec 2018, 04:24

polskapaw

Nikogo nie osądziłem ale napisałem prawdę o modlitwach do Boga. Jest to polecenie od Syna Bożego i powszechnie znany biblijny sposób wielbienia Boga. Mamy podaną modlitwę, mamy podane w jaki sposób się modlić i w Objawieniu mamy wersety mówiące o modlitwach do Boga. W całej Biblii są wzmianki o modlitwach.

Modlitwy to prośby do Boga, a mamy o co Go prosić.

To jest forum biblijne i modlitwa jest niemal podstawą bycia naśladowcą Chrystusa, który bardzo często się modlił. To nasz wzór do naśladowania.

To nie jest mój wynalazek czy moja teoria. To jest oczywista część wielbienia Boga i zdecydowana większość z nas o tym doskonale wie. Jak widać, nie wszyscy to rozumieją, ale podają innym rady.

Mamy nawet wiele postów z prośbami o modlitwy za nasze rodziny itp.

Obserwator

Ludzie notorycznie grzeszący do Boga się nie modlą. Dlatego że grzeszą, modlitwa ich nie interesuje. Bóg także.

Zupełnie inna sytuacja jest pośród ludzi wierzących, czy też bałwochwalców. Inni rzeczywiście wierzą w Boga i modlą się do Niego, ale także do Marki Boskiej i do świętych.

Co jest najważniejsze, ci ludzie wierzą w Boga ale są ogłupieni przez media, władze i kler. Mają kontrolowane umysły przez szatana ale Bóg to doskonale rozumie i nadal obiecuje im zbawienie.

Nie tylko katolicy są zwiedzeni ale zdecydowana większość członków religii Chrześcijańskich jest w stanie zwiedzenia.

Zwiedzenie nie jest praktycznie grzechem i dlatego Bóg takie grzechy wszystkim wybaczy. Obiecał to osobiście i obiecał nam zmianę naszych serc na bardziej wrażliwe.

Ale świadome błędne pozostawanie w fałszywym kulcie już rzuca poważny cień na osobę, która poznała Prawdę ale strach przed innymi hamuje jej prawidłowe postępowanie.

Ludzie będący w nałogach i wielkich problemach, które sami stworzyli nieustannie modlą się o pomoc w przezwyciężeniu grzechu.

Mat 7:7 bw "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam."
Mat 9:38 bw "Proście więc Pana żniwa, aby wyprawił robotników na żniwo swoje."
Joh 15:7 bw "Jeśli we mnie trwać będziecie i słowa moje w was trwać będą, proście o cokolwiek byście chcieli, stanie się wam."
Joh 16:24 bw "Dotąd o nic nie prosiliście w imieniu moim; proście, a weźmiecie, aby radość wasza była zupełna."

Prośby, czyli modlitwy do Boga.

Mamy wielbić Boga w duchu i prawdzie. Czy to możemy sobie zignorować?

Obsewrwator

"Nie powiedział, że ten kto nie będzie się modlił zginie.  Przyznam się, że osobiście nie modlę się codziennie, ponieważ zwracam się do Ojca tylko z ważnymi sprawami, ale codziennie myślę o Nim i Jego Prawie i rozmyślam w duchu o Nim wciaż i wychwalam Jego mądrość i dokonania."

Jeżeli to nie są twoje modlitwy, to czym owe myśli są?

Przemyśl to nieco, ponieważ takie myśli to rozmowy z Bogiem, wielbienie go, prośby i podziękowania. To są twe modlitwy. W sumie to poważna moja wina, że takiego tematu nie mam na witrynie zbawienie.com.

Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że czytelnicy mogą tego nie rozumieć.

Będąc katolikiem od urodzenia i Świadkiem Jehowy od wieku lat 20 modlitwa dla mnie jest czymś bardzo naturalnym i oczywistym.

Ale trzeba powtórzyć - nie będziemy prosić, nie otrzymamy.

Nie spodziewajmy się tego, ze Bóg będzie nas prosił, abyśmy raczyli zaakceptować Jego ofertę zbawienia i życia wiecznego.

Dlatego Isus nas nauczył tej modlitwy, przyjdź Królestwo Twoje.

Wierzyć w Boga to modlić się do Niego i być Jemu posłusznym.

Czyli nieposłuszni i nie modlący się do Niego zbawienia nie uzyskają. To jest chyba oczywiste.

Nie zapominajmy o tym, że Bóg jest miłością i Syn także.

Jeżeli ktoś miłuje Boga, modli się do Niego.

Jeżeli nie miłuje, zbawienie jest poważnie zagrożone.

I najważniejsze - odbędzie się sąd nad nami na pustyni. Nie wszyscy wejdą z pustyni do Ziemi Obiecanej.

Byłbym nieuczciwym człowiekiem, gdybym o tym nie napisał. Z każdego słowa każdy z nas zda przed Bogiem sprawę.

Nie ma czegoś takiego, że nam się cokolwiek od Boga należy i Bóg ma obowiązek nam to dostarczyć.

Jeżeli człowiek nie chce ukorzyć się prze Bogiem w modlitwie, to jest początek pychy, szatański atrybut!
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 18th Czerwiec 2018, 07:27

Nowy artykuł o niebezpiecznych doktrynach szatańskich oraz upadłych aniołów, reklamujących bezwarunkową miłość oraz dobre uczynki.

Wyjaśniłem, dlaczego sataniści i masoni nakłaniają nas do miłości bezwarunkowej oraz dobrych uczynków.

http://www.zbawienie.com/zwiedzenie-miloscia.htm

Jest to wyjątkowo niebezpieczna doktryna.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 18th Czerwiec 2018, 19:19

Henryku świetny artykuł. Zauważyłem jedno, otóż sataniści od dawna posługują się hasłem miłości. Oto jak satanista Crowley w prawach thelemy tak zdefiniował miłość i prawo:

wikipedia napisał:

• „Czyń wedle swej woli będzie całym Prawem.” (AL I:40)[1]

• „Miłość jest prawem, miłość podług woli.” (AL I:57)[1]

• „Słowem Prawa jest Θελημα.” (AL I:39)[1]

• „Nie ma prawa poza Czyń wedle swej woli.” (AL III:60)[1]

https://pl.wikipedia.org/wiki/Thelema

Zobaczmy dla satanistów prawo oznacza spełnianie wszelkich swoich zachcianek i wszelkich swoich wyobrażeń. A czym jest miłość wg satanistów???

Miłość jest prawem do spełniania wszelkich swoich nawet najbardziej chorych i zboczonych wyobrażeń. 

Prawo Boga zaś to system zakazów chroniących ludzi przed wyrządzaniem sobie nawzajem zła. Prawo Boga jest zatem aktem miłości Boga do stworzonych przez Niego istot.

Czyli miłośc i prawo wg satanistów są całkowitą odwrotnością miłości i prawa Boga!!!!

Inny tekst satanistów w jaki sposób oni rozumieją miłość wyraża hymn o miłości Pawła z Tarsu. Pisałem o tym tutaj:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/06/30/klamstwo-pawla-nr-8-hymn-do-milosci-pawla-czym-jest/

Ten hymn w zasadzie jest w zasdzie tezami o miłości jakie głosi NWO:

1 List do Kro 13 napisał:(7) Wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi.

Zobaczmy miłośc wg satanistów ma zakryć ich zbrodnie, ma sprawić, że ludzie będą wierzyć w ich kłamstwa, ma znieść wszelkie ich zbrodnie. 

Zauważyłem jedno hymn do miłości Pawła to jeden z najgroźniejszych i zwodniczych tekstów propagandowych diabła na temat miłości. Gdyż ludzie nie wiedzą na czym polega prawdziwa miłość Boga do ludzi, a tą miłością jest stworzenie prawa które istota jeśli chce by kochana przez Boga to musi te prawo wypełniać. 

Ten hymn do miłości nie przypadkowo jest jednym z najczęściej z cytowanych nauk Pawła przez przywódców chrześcijaństwa. 

Zobaczmy przez setki lat poprzez hymn do miłości diabeł przygotowywał ludzi do New Age czy do zwiedzenia tą miłością.

Cyryl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 14 z 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Powrót do góry

- Similar topics